PDA

צפייה בגרסה מלאה : ג׳יפ חדש, מיגון לשטח

guyev
13-06-15, 12:58
שלום לכולם,
רכשתי ג׳יפ חדש פג׳רו ארוך דיזל.
בסוכנות הציעו לי למגן את הרכב, מה אתם ממליצים?
מיגון מלא? גחון בלבד? מה הכי חשוב?
אני לא נוסע הרבה בשטח ומעוניין להתחיל...
אשמח לתשובות,
שבת שלום!

asafk
13-06-15, 14:09
מיגון מלא והחלפת מדרגות הצד מפלסטיק לפלדה.
חוץ מזה אני ממליץ על הגבהה בסיסית אם אתה מתכוון באמת לטייל, הפג׳רו בלי זה פשוט נמוך מדי לטיולים של ממש.

אסף.

guyev
13-06-15, 14:20
סליחה על הבורות, מה המשמעות של הגבהה?
עלות? תהליך? לא פוגע בחלקי הרכב הקיימים?

asafk
13-06-15, 17:03
הגבהה מורכבת מסט של קפיצים ארוכים יותר שפותחים את המתלים ומרחיקים את הגחון מהקרקע, ובולמי זעזועים מתאימים.

אסף.

Micha
13-06-15, 19:44
שלום לכולם,
רכשתי ג׳יפ חדש פג׳רו ארוך דיזל.
בסוכנות הציעו לי למגן את הרכב, מה אתם ממליצים?
מיגון מלא? גחון בלבד? מה הכי חשוב?
אני לא נוסע הרבה בשטח ומעוניין להתחיל...
אשמח לתשובות,
שבת שלום!
תתחדש.
לך על מיגון תחתון מלא. יספיק לך בתוקף היותך מתחיל וישמור עליך מפני טעויות לא גדולות.
בהמשך, אם "תתאהב" , לך באמת על סט בולמים וקפיצים שיתנו לך הגבהה של כ- 5 ס"מ (פחות מ-10K ש"ח).

דרור ברלי
13-06-15, 20:22
אין גם מה לחשוש כל כך מהגובה - הפאג'רו אולי לא מספיק גבוה לטעמנו, אבל גם לא כזה נמוך ולא בדיוק פראייר בשטח.

לדעתי - תרכיב מיגון מלא למען השקט הנפשי (למרות שגם המיגון גוזל מעט ממרווח הגחון שמלכתחילה לא מרשים) ופשוט תתחיל לטייל - תלמד את האוטו ואת יכולותיו ולאט לאט תגבש לעצמך דעה - האם להגביה וכמה. קח בחשבו ןשכלים עם ארבעה מתלים נפרדים לא בדיוק מומלץ להגביה הרבה. קיט של 2-2.5 אינץ' מספיק לגמרי.

במצבך דווקא הייתי מתחיל מצמיגי AT טובים שמתאימים לשטח יותר מצמיג הכביש שמגיעים עם האוטו מהיצרן. יעלה עוד קצת כסף (רק קצת, ברוב הפנצ'ריות תוכל להזדכות על צמיגי הכביש החדשים שלך) אבל יתן לך אחיזה ועמידות משופרות בשטח ויחסוך לך פנצ'רים וזיעה.

guyev
13-06-15, 20:36
תודה רבה לכולם.
מקבל את המלצתכם, אלך בשלב זה על מיגון מלא ונראה בהמשך...
שבוע טוב

-->