PDA

צפייה בגרסה מלאה : בג'יפולוג יודעים הכל! שליחת הודעות SMS כמספר אמריקאי

GodsFather
06-07-15, 16:23
שלום שלום,

את זה שאפשר לדמות מספר טלפון נייח/נייד אמריקאי למכשיר ישראלי, אני יודע.

השאלה היא האם מישהו מכיר שירות זהה רק להודעות SMS/MMS ?

תודה,

נמרוד
06-07-15, 16:36
אני למדתי רק לאחרונה שיש אפליקציות שמאפשרות לשלוח SMS מכל מספר. הדמיון החולני הוא הגבול היחידי לאפשרויות המתיחה וההתעללות הגלומות בטכנולוגיה. מזל שכמעט לא משתמשים יותר בSMS.

משהו כזה

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.popularapp.fakecall

GodsFather
06-07-15, 16:43
בוא נבהיר כמה דברים -

אפליקציה תשלח SMS למספר הזה. המספר צריך להיות מסוגל לקבל את הSMS וגם לשלוח SMS כאילו הוא בארה"ב.

מה שאתה העלית לא עושה את זה...

zerez
06-07-15, 20:28
יש sms gateway שיכולים לשלוח ולקבל sms דרך אפליקציה או ממשק אינטרנטי.
תעשה גוגל ותמצא הרבה כאלו.
בזמנו חיפשתי ולא מצאתי אחד חינמי.

elibaba
06-07-15, 21:12
google voice,קצת התעסקות אבל עובד אצלי טוב ומאפשר לקבל/להוציא שיחות וסמס ממספר אמריקאי בחינם לכל ארה"ב על WIFI.
https://www.youtube.com/watch?v=xHKCYkiR6D4

אמיר ב.א
06-07-15, 22:43
אפשר דרך הממשק עצמו של GMAIL לשלוח SMS , שנישלח למיטב זיכרוני כמו מספר אמריקאי.
עריכה - בדקתי עכשיו והאופציה הזו בוטלה בשנה שעברה.

גם דרך SKYPE ניתן לשלוח SMS , המספר ניראה גם כאמריקאי למיטב זיכרוני.
עריכה - בדקתי עכשיו וגם כאן זה כבר השתנה - לא ניראה כמו מספר אמריקאי , אלא מופיע הכיתוב SKYPE

GodsFather
07-07-15, 08:30
אני אנסה שוב להבהיר את המצב כי גם אצלי לא ממש ידעו להסביר את זה עד הסוף...

מפתחים אצלי בעבודה אפליקציה שצריכה לשלוח קוד אימות למספר הטלפון של הלקוח, מהלך די סטנדרטי בסה"כ. מכיוון שכל הסיפור הוא מוגבל ללקוחות אמריקאים בלבד, אז אנחנו צריכים שגם המספר הישראלי יהיה כאמריקאי וגם הSMS יתקבל אצלו. (נכון שתיאורטית אפשר להכניס לDB גם מספרים ישראלים ולפתוח הרשאות, אבל וואלה לא רוצים...)

יש לי שירות שנותן לי אפשרות של מספר טלפון אמריקאי כולל חיוג ושיחה מזוהה כמספר אמריקאי. אבל השירות הזה לא יכול לקבל SMS למספר האמריקאי.

סקייפ, גוגל ואחרים, לא עושים את העבודה למטרה הזו.

lizard
07-07-15, 11:29
איפה השרתים יהיו? אם בארהב, בגלל ששם הלקוחות שלכם, אז בטוח יש כרטיסים שניתן לחבר למחשב ישלחו ויקבלו סמסים.
או, אפשר אולי לבנות משהו בארדואינו שישב בארהב איפשהו שיהיה לו ממשק אטרנט וממשק סמס

GodsFather
07-07-15, 11:33
כל הברדק הזה הוא בשביל הQA שיושב בארץ.

כל השאר עובד מצוין, בארה"ב.

הדבר היחיד שאני עוד לא עשיתי הוא פשוט לרכוש סים בארה"ב ולשלוח אותו אליי לפה. אני לא יודע אם זה יעבוד ואם כן, כמה זה יעלה...

lizard
07-07-15, 11:50
זו כנראה האופציה היחידה שלך אבל לא יהיה זול. נשמע לי דבילי לחלוטין שבגלל שלא רוצים להוסיף הרשאות בבסיס נתונים אז יש את כל הבלגן הזה...

זאביק
07-07-15, 15:30
הדבר היחיד שאני עוד לא עשיתי הוא פשוט לרכוש סים בארה"ב ולשלוח אותו אליי לפה. אני לא יודע אם זה יעבוד ואם כן, כמה זה יעלה...

upto a $100/mo
T-mobile has a service plan for international roaming, which allows you voice, text, and data in limited quantities
Friends reports it works well from Israel.
But, please , research your self before committing.
If needed, you can buy the sim, ship it to me, and I'll make sure someone carries it to Israel.

asypeer
07-07-15, 15:34
על איזו כמות מדובר? האם אתה רוצה לעשות את זה בצורה אוטומטית או ידנית?
ישנם כל מיני חברות שמספקות API עם מבנה די פשוט שמאפשר לך לשלוח SMS (במקרה יצא לי להיות מעורב במשהו כזה לאיזה מוסד אקדמאי בארץ..) מכל מערכת מידע שיש לה את היכולת לקרוא לAPI. ישנה עלות, אבל לא מאוד גדולה אל מול היכולת לאוטומציה כשמדובר בכמויות גדולות.

lizard
07-07-15, 16:40
הבעיה זו לא השליחה אלא הקבלה.
יש לי סים של טימובייל אם מעניין אותך. בהנחה שהם לא העבירו את המספר למנוי אחר. כבר כמעט שנתיים שלא משתמש בו

אסף ד.
07-07-15, 20:39
אתה צריך כזה:
http://www.kannel.org/
זו אפליקציית OPEN SOURCE המשמשת לשליחה וקבלה של SMS.
אתה צריך חברה בארץ עם חיבור לאחד מהספקים המקומיים בישראל, או לחילופין חברה בארה"ב לצורך העניין.
הבעייה בארה"ב שהרגולציה מגבילה אותך ,אתה צריך לבדוק מול מפעיל בארה"ב.
עוד קצת משיטוטים ברשת: קישור (http://www.telecomnews.co.il/%D7%90%D7%99%D7%9A-%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%A0%D7%95-%D7%A8%D7%A9%D7%AA-%D7%A1%D7%9C%D7%95%D7%9C%D7%A8%D7%99%D7% AA-%D7%A9%D7%9C%D7%9E%D7%94-%D7%A2%D7%9D-%D7%A7%D7%95%D7%93-%D7%A4%D7%AA%D7%95%D7%97-%D7%A1%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A8-%D7%9C%D7%A7%D7%95%D7%97.html)

zerez
07-07-15, 20:56
עשיתי את זה די מזמן עם מספר אנגלי, חפש sms gateway בגוגל, יש הרבה שמספקים api ואפשרות לקבל sms עם מספר אמריקאי

tzagi
08-07-15, 10:45
הבעיה זו לא השליחה אלא הקבלה.
יש לי סים של טימובייל אם מעניין אותך. בהנחה שהם לא העבירו את המספר למנוי אחר. כבר כמעט שנתיים שלא משתמש בו

סימ לא פעיל מת תוך 24 שעות ולא ניתן להפעיל אותו מחדש.
אמיר, יש לי כמות של סימים חדשים שאפשר להפעיל דרך הרשת, אם תרצה אחד אשלח לך, עלות המשלוח כ$7
אגב, קוריוז
היום הייתי נוסע ברכב של חבר (ישראלי) שבמשך הנסיעה(נסענו לנגב חומוס במחירים מופקעים) קיבל שיחת סקייפ מבחור בפיליפינים בשם גדי ששאל את אותה שאלה בדיוק, לא תפסתי את כול הפרטים לתשובה אבל יש דבר כזה, 'מספר טלפון ורטואלי' ויש תוכנה חינמית שאפשר להוריד, לא יודע אם זה יתאים לצרכים שלך אבל אם תצתרך אני יכול לברר פרטים.

GodsFather
08-07-15, 10:53
אני צריך לדמות קו אמריקאי טהור. יש לי סלולרי(ים) ומה שחסר זה קו אמריקאי לכל אחד מהם.

הם נכנסים לאפליקציה, מזוהים על ידי מספר הטלפון האמריקאי, מקבלים אליו סמס לאישור ומתחילים לעבוד עם האפליקציה.

פשוט...

תודה ג'ו, אני אבדוק את הנושא, כי אני צריך חשבוניות לזה וכמובן להבין מה המשמעות של להפעיל את הסימים מישראל.

שלחתי לך ה"פ לגבי גדי.

-->