PDA

צפייה בגרסה מלאה : הכלבים מבקשים אישור משרד התחבורה

kobixk
07-07-15, 17:39
עבור החלק הזה...
http://www.ebay.com/itm/1988-1999-GMC-K2500-K3500-4WD-3-3-Lift-Kit-Four-Shock-Extension-Brackets-BLK-/261904559239?hash=item3cfaba6c87&vxp=mtr

יש מה לעשות או להחזיר?

asafk
07-07-15, 17:52
אם זה כבר הגיע תבקש... מה יש לך להפסיד?
אבל אל תבנה ציפיות.

אם אתה מחזיר תתנצל היטב ותספוג את העלויות - כדי לא ליצור גם אצל המוכר הזה שם רע לישראלים.

אסף.

shachar
07-07-15, 18:17
זה נראה לי סוג של ספייסרים...:cool:

דרור ברלי
07-07-15, 18:28
למה כלבים?

הכלב הוא ידידו הטוב של האדם. לא לחינם אמר מי שאמר "ככל שאני מכיר יותר בני אדם, כך יותר אני אוהב כלבים".
מנוולי המכס ומשרד התחבורע הם הכל חוץ מכלבים.

boaz avrahami
07-07-15, 18:40
זה תותבי מתכת.
מותר בשחרור מהיר... תעמוד על זכותך

אסף ד.
07-07-15, 20:24
בועז, למה תותבים?
איך זה קשור לרכב בכלל?
לפי דעתי זה בכלל דוגמאות של כיפופי מתכת מיצרן בחו"ל...;)

kobixk
07-07-15, 20:55
אלו מותחנים למוט פיתול לגי אמ סי סיירה + מתאמים לבולמים על מנת לשמור על גובה הבולמים. אמור לעשות הגבהה צנועה של 3 אינצ . נאמר לי שזה חלק שקשור למתלים הקדמיים ועל כך יש לבקש אישור. ניתן כמובן להתוכח ואולי אף להצליח אבל למי יש כוחות. אסף תהיה בטוח ורגוע שאהיה שגריר למופת למדינת ישראל במדינת האי ביי. :)

- - - Updated - - -

זה תותבי מתכת.
מותר בשחרור מהיר... תעמוד על זכותך

לעמוד על זכותי מול יושופ המשלח??

shachar
07-07-15, 21:21
הם נראים כמו תותבים (ספייסרים)
גם אם אתה באופן אישי נמוך וצנוע, מה הקשר להגבהה...

על זכותך אתה צריך לעמוד במשרד התחבורה

boaz avrahami
07-07-15, 21:32
לעמוד על זכותך מול המכס באמצעות המשלח או בעצמך.
תשכנע אותם שזה תותב מתכת ולפי נוהל שחרור מהיר אינו דורש שום אישור

kobixk
07-07-15, 21:56
זה באמת מרגיז ומקומם הרי מותקנים באוטו מותחנים למוט פיתול לא המצאתי את זה . זה חלק קיים ונמצא. אז מה פה הבעיה???? יווו איזה תסכול !!!!
99732

yehuda75
07-07-15, 22:48
תמלא את הטופס ותשלח, אחרי שבוע וחצי האישור אצלך בבית. עשיתי כבר 10 פעמים וללא מאמץ

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

amit1
07-07-15, 23:00
למה כלבים?

הכלב הוא ידידו הטוב של האדם. לא לחינם אמר מי שאמר "ככל שאני מכיר יותר בני אדם, כך יותר אני אוהב כלבים".
מנוולי המכס ומשרד התחבורע הם הכל חוץ מכלבים.
+1000

דרור ברלי
07-07-15, 23:14
קובי, אין מה להתעצבן.
יש חלק כזה באוטו, זה חלק ממערכת מתלים/היגוי ומה לעשות, כאן זה ישראל, דמוקטטורה בולשביקית עם בירוקרטיה הרסנית וככזו - יש כאן נהלים והם קדושים ומקודשים. בוא אגלה לך סוד: גם בחו"ל יש כל מיני נהלים מעצבנים. אנחנו לא המצאנו כלום. בחיי.
אז לשחרר קיטור ולשנוא את משרד התחבורע זה מתבקש וגם סבבה אבל לא מקדם אותך במילימטר. ללכת ראש בקיר לא יעזור לך, אז תשחק לפי הכללים המקובלים של הבני זונות. תמלא א תהניירת, תכתת קצת רגליים, תצטיד בסבלנות של פיל ותשיג את האישורים שצריך - וישחררו לך.

amit1
07-07-15, 23:29
למיטב זכרוני צריך לשלוח את הטפסים בדואר רשום ואם תצרף אישור מוסך מורשה תקבל אישור.

asafk
08-07-15, 00:02
לא צריך דואר רשום. או דואר רגיל או להשאיר את הטפסים אצל השומר.
ואישור מוסך לא מבטיח אישור משרד התחבורה.

אסף.

boaz avrahami
08-07-15, 06:28
לא הייתי מנסה לבקש לזה אישור בדרך המלך כי התאור של המוצר כנראה יכשיל אותו.

נוהל שחרור מהיר-
http://img2.tapuz.co.il/forums/1_164577995.pdf

בנספח 1 עמוד 5, יש רשימה מה מותר להביא בשחרור מהיר.
המוצר שהבאת עונה לדעתי להגדרת תותבי מתכת או גומי.
אם לא אז הסיכוי שיאושר לך החלק במשרד התחבורה נמוך ביותר...

אני לא כל כך מבין אצל מי החלק ומי מטפל לך בשחרור. יש למשרד התחבורה בחור ( בפעם האחרונה שאני הייתי צריך אותו שמו היה ניסים) שאיתו מדברים בטלפון והוא מאשר חבילות שנעצרו ומסווג אותם כשמבקשים ממנו.
צריך לדבר איתו ולתת לו את מספר החבילה שמופיע לך על הטפסים שקיבלת מהמכס.
חובתך לשכנע אותו שמדובר בתותבי מתכת שמותר ליבא ושאינם דורשים אישור יבוא.

זה הטלפון של ניסים
050-621-2465
מקווה שעוד פעיל...

אם החבילה נמצאת ב buy2usa תנסה להפעיל את שרות הלקוחות שלהם.
תסביר להם שהחלק הוא תותב מתכת ואינו דורש בלה בלה...

*את עניין הכלבים ואיך שאתה מזמין חלקים אני שומר לך לסוף... לא תימלט מביקורת.

tzagi
09-07-15, 06:26
קובי, אין מה להתעצבן.
יש חלק כזה באוטו, זה חלק ממערכת מתלים/היגוי ומה לעשות, כאן זה ישראל, דמוקטטורה בולשביקית עם בירוקרטיה הרסנית וככזו - יש כאן נהלים והם קדושים ומקודשים. בוא אגלה לך סוד: גם בחו"ל יש כל מיני נהלים מעצבנים. אנחנו לא המצאנו כלום. בחיי.
אז לשחרר קיטור ולשנוא את משרד התחבורע זה מתבקש וגם סבבה אבל לא מקדם אותך במילימטר. ללכת ראש בקיר לא יעזור לך, אז תשחק לפי הכללים המקובלים של הבני זונות. תמלא א תהניירת, תכתת קצת רגליים, תצטיד בסבלנות של פיל ותשיג את האישורים שצריך - וישחררו לך.

זה לא משנה מה זה, מה שמשנה זה תאור המוצר בניירת, מספיק שיהיה כתוב "LIFT KIT" (וכתוב
1988-1999 GMC K2500 K3500 4WD 3" + 3" Lift Kit Four Shock Extension Brackets B)
והתוצאות ברורות. הקופסה תעצר.(וברוב הסיכויים...תחזור למאיפה באה)
לכן לא שולחים חלקי רכב למדינת ישראל.
קובי, באמאשך....פעם הבאה פנה אלי קודם לפני קניות באיבי. תחסוך לעצמך הרבה זמן,כסף וכאבי ראש. וגם לא תיצתרך לכתוב שרשורים כאלה.

-->