PDA

צפייה בגרסה מלאה : איך מכהים חלונות?

yoav
08-07-15, 18:55
ל״ק ארוך, חלונות גדולים, והיושבות מאחור ( אבו אל בנאת..) מלינות על השמש :)
כיסוי הבד שיש לנו לא מאפשר פתיחה וסגירה של החלון בלי להוריד אותו ( אפשר אבל הוא נשאר תקוע שם..) ולכן חשבתי להכהות את החלונות.
העדפות? המלצות? עלויות? זה חוקי?..

JustDoB
08-07-15, 18:58
חיים 052-369-0012
1200 ש״ח באחוריים מותר אז כהה ממש
הקדמיים 30% כי פחות מותר.
אני עם אותו אוטו. מבין אותך לגמרי - זה הבדל אדיר.

[emoji41]

erezgur
08-07-15, 21:33
ממליץ בחום רב על איתן "אמיר מיגון סולרי" - 0522789627
יכול להגיע אליך לביית / עבודה...
מקצוען אמיתי והוגן מאד במחיר (עבד אצלי כבר על שלושה רכבים, מחזיק כמו ביום הראשון כבר 5 שנים).

AvinoamNa
08-07-15, 21:59
להבנתי לאחרונה יש אכיפה מחמירה בנושא הזה בטסט, גם בנוגע לחלונות אחוריים.
תבדוק טוב לפני שאתה שולף את הארנק…

shmulikbg
08-07-15, 22:13
תרכיב וילונות. הנאה מכל העולמות...

erezgur
09-07-15, 09:18
אין בעיה מבחינת החוק (טסט) אם יש מדבקות להכהיית חלונות על כל הרכב למעט השמשה הקדמית, החלון ליד הנהג והנוסע שלידו + החלון האחורי הגדול.

יש ויכוח לגבי רכבים מסחריים והשמשה האחורית, אני הבנתי שאסור ואצלי לא הודבקה שם מדבקה.

נותרו החלונות לצידי הרכב למעט שני הקדמיים ....

ניתן להכהות את כל השמשות והחלונות בטכנולוגיה אחרת (לא הדבקה) אבל אז מדובר בסיפור יקר משמעותית ולא בטוח שבשרשור זה דיברנו על תהיליכם כאלו.
דרך אגב - ישנן מדבקות חלון כאלו בגוונים שונים וגם ברמות איכות שונות. איתן, שהמלצתי עליו למעלה - משתמש באיכותיות ביותר ואני ממליץ שלא לבחור בכהות ביותר אלא ברמות של עד 85% הכהייה (מקווה שזה הביטוי המתאים).

ארז גור

רפי לין
09-07-15, 09:56
יש גם פילם שקוף שמוריד את חום קרינת השמש וגם אלו עם הכהייה יש ביניהם סוגים שונים של הורדת קרינת חום השמש
(האיכותיים, כמובן יקרים יותר).
בברכה - רפי לין

נמרוד
09-07-15, 10:19
כאבו-אל-בנאת לאבו-אל-בנאת...

וילונות. אבל במובן הפשוט ביותר - שתגזורנה מלבנים מאיזה בד ורוד עם פרחים צבעוניים שמתחשק להן, ילבישו על הקצה העליון של החלון ויסגרו. הן מהר מאד לומדות לעשות את זה לבד לפני שהאצבעות נתפסות. נכון, בחירת הבדים עלולה להביך את אבא בפני החברים שלו לטיול, אבל זה אפקטיבי והעלות אפס.

-->