PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה | טורים עולים יורדים דייהטסו טריוס 2000

toxidosss
13-07-15, 13:53
מה קורה חברים?

רכשתי דייהטסו טריוס שנת 2000 גיר ידני.
150 אלף קילוומטר

בעיקרון האוטו עובד על טורים גבוהים גם אחרי שהוא מתחמם, באזור ה 1500 לדעתי - 2000
ולפעמים או ברוב הזמן כאשר האוטו במצב עמידה הטורים עולים יורדים עולים יורדים עולים יורדים
וזה יכול להימשך ככה.
מתי זה מפסיק? כשאני מדליק מזגן בעיקרון הטורים מתייצבים ומגיעים לכיוון ה 1000 שזה עדיין די גבוהה
בכל מקרה, פעם היה לי מיצובישי קולט וזה היה כנראה בעיה במצערת.
כאן אני לא יודע איך ניתן לפתור את זה ואני אשמח לפגוש פה אחד שמומחה בטריוס כי יכול להיות שזה רק ניקוי מצערת
או אולי צינור וואקום או משהו שטותי בסגנון ולא באלי להיכנס למוסך כי אין לי כרגע כסף לשפוך שם.

***הערה אחת
יש ברכב צינור שיוצא מהפילטר אוויר צינור חיצוני הצינור סלילים הזה שהוא קרוע ומתחתיו שמו נייר כסף כזה לאטום אותו
שלא יודע עד כמה הנייר כסף הזה מחזיק משהו שם.
יכול להיות בגלל זה או שאין קשר וזה לא אמור להגיע למצב כזה שטורים עולים יורדים.?

עזרתכם בנושא, אודה לכם מאוד

תודה רבה!!!!

asypeer
13-07-15, 19:28
נשמע שמשהו לא אטום אצלך..בטח אם עשו קומבינה וחסכו על החלפת צינור. אתה יכול למצוא את מקום החור ע״י התזת ספריי קרבורטור בכמות קטנה לאורך הצנרת. ברגע שתשמע (ואתה תשמע..) את הטורים מזנקים - שם החור.
תתחיל בבדיקת אטימות ואז תתקדם לניקוי בית מצערת/חיישנים ושאר חלקים.

Sent from my Ass

חנן-ג'יפולוג
13-07-15, 20:16
הסימפטום מוכר לי משלושה רכבי דייהטסו מהמודלים המדוברים.
בדוק היטב את כל צנרת הוואקום הדקה לקרעים, שלמות, סדקים, צינורות שלא מחוברים וכו'.
נתק את צינור הגומי שנכנס למצערת, פתח את המצערת עם היד ורסס בעדינות לפנים בית המצערת עם חומר לניקוי מאיידים (רצוי כזה שרשום עליו שהוא בטוח לשימוש עם חיישן חמצן). נקה את הפיח שבתוך בית המצערת ועל הפרפר עם מברשת שיניים, בדגש על איזור המגע בין הפרפר ובית המצערת.
יש צינור וואקום קטן שיוצא ממכסה השסתומים. בחיבור שלו למכסה השסתומים יש נחיר פלסטיק. הוא כנראה יהיה סתום בפיח. נקה אותו ופתח את המעבר.

בד"כ, אחרי טיפול כזה המנוע יעבוד פיקס.

Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk

toxidosss
26-07-15, 08:56
הסימפטום מוכר לי משלושה רכבי דייהטסו מהמודלים המדוברים.
בדוק היטב את כל צנרת הוואקום הדקה לקרעים, שלמות, סדקים, צינורות שלא מחוברים וכו'.
נתק את צינור הגומי שנכנס למצערת, פתח את המצערת עם היד ורסס בעדינות לפנים בית המצערת עם חומר לניקוי מאיידים (רצוי כזה שרשום עליו שהוא בטוח לשימוש עם חיישן חמצן). נקה את הפיח שבתוך בית המצערת ועל הפרפר עם מברשת שיניים, בדגש על איזור המגע בין הפרפר ובית המצערת.
יש צינור וואקום קטן שיוצא ממכסה השסתומים. בחיבור שלו למכסה השסתומים יש נחיר פלסטיק. הוא כנראה יהיה סתום בפיח. נקה אותו ופתח את המעבר.

בד"כ, אחרי טיפול כזה המנוע יעבוד פיקס.

תודה רבה על העזרה חנן.
האם ידוע לך מישהו שיוכל לעזור לי בזה אפילו כמובן תמורת תשלום באזור המרכז?
שיעשה את זה יותר מקצועי ויותר יסודי ויפתור לי את הבעיה?
כי עקרונית את הבית מצערכת אני כבר ניסיתי לנקות אני מניח שאני התקרבתי לבעיה וכמעט פתרתי
אותה אבל היא שוב חזרה (אני מניח שבהתחלה זה פשוט עזר קצת לא יותר מזה זה לא פתר אותה לגמריי גם בהתחלה.), ניסיתי לנקות את הבית מצערכת בלי לפרק אותה לגמריי עם ספריי קרבורטורים בלבד אבל צריך מישהו שמכיר את המנוע הזה קצת יותר טוב ממני.

חנן-ג'יפולוג
26-07-15, 09:11
אוטוקליניק

toxidosss
26-07-15, 10:10
משהו באזור ראשלצ? רחובות? נס ציונה וכ'ו?
תודה רבה רבה.

-->