PDA

צפייה בגרסה מלאה : הדברה - בית עם תינוקות ובעלי חיים

ibinder
13-07-15, 23:26
הי,

במרפסת של הבית שלי יש המון יונים.
ניקיתי, ובימים הקרובים תתוקן רשת למנוע את חזרתם.
הם בנו שם קן (יש גוזלים גדי גדולים), ונמצאים שם על בסיס קבוע.

לצערי, בימים האחרונים, התחלנו להתגרד מאוד.
זה רק בחדר השינה שלנו אשר צמוד למרפסת הזאת... שאר הבית אין בעיה, כך שזה מביא אותי חזרה ליונים... ולא לחשוד שזה פרעושים מהחתולים (הם מטופלים ולא מתגרדים).
הצלחנו לראות ולהבין שאולי מדובר בעכבישים קטנים, הם מאוד מאוד מאוד קטנים, ונראים כמו עכבישים, אבל אני לא בטוח ב 100%.

חיפשתי מדביר ויצר איתי קשר מישהו, המחיר היה סביר, התזמון היה סביר, אבל כשביקשתי שישלח לי ב WhatsApp תמונה של רישיון המדביר שלו, הוא אמר שאין לו. איחלתי לו בהצלחה, ואמרתי לא תודה.
הוא מצידו ניסה לשכנע אותי שיש לו רישיון עסק, אבל אין לו רישיון לרעלים, מכיוון שהוא לא משתמש ברעלים, אלא במוצרים רגילים וטבעים שיש בבית, מיץ לימון, שמן וכו'... האם זאת המצאה?? מכיוון שאני לא מבין בזה זה נשמע לי כמו בדיחה...

במה כדאי לוודא שמדביר ישתמש? שוב, אני חי עם בבית עם תינוק בן חודש, ילדה בת שנתיים וזוג חתולים... אני מתכוון להביא בעל מקצוע עם רישיון כמובן, אבל רוצה לוודא שהוא משתמש בחומרים הנכונים....

תודה!!
עידן

AvinoamNa
14-07-15, 00:25
לא יודע מה איתך, מאז הסיפור של משפחת גרוס אני לא מכניס לבית מדביר בלי רשיון.

ibinder
14-07-15, 00:28
לא יודע מה איתך, מאז הסיפור של משפחת גרוס אני לא מכניס לבית מדביר בלי רשיון.
בדיוק בגלל זה, ביקשתי ממנו לשלוח לי תצלום רישיון בהודעה, וכשהבנתי שאין לו... דרכנו נפרדו.

AvinoamNa
14-07-15, 00:30
הבעיה עם היונים זה בדרך כלל תולעים שבאים מהצואה,
ממליץ לדבר עם רופא עור.
לגביי היונים נשמע שפתרת,
בכל מקרה תקפיד לנקות את הצואה כל יום, עד שתותקן הרשת.

יוני5
14-07-15, 00:32
אבישי שפרן
0532734286
המדביר שהומלץ לי לפני כמה שנים, כאן בפורום. מאז אצל כל המשפחה והחברים.
מדביר גם בפגיות בבי"ח ובמאפיות.

בהצלחה,
יוני5

kobiarava
14-07-15, 06:31
אם אני לא טועה, אדי טיאר, מדביר מוכר ובעל שם באיזור המרכז, הוא גם חבר פה בפורום. אין לי היכרות אישית איתו בשום דרך, אבל שמעתי את השם שלו כמה וכמה פעמים, תמיד בהקשר של ההניסיון, המקצועיות והקפדנות שלו. חפש אותו....

קובי

danny_aaron
14-07-15, 07:30
חפש ציון מיה הדברות באיזור המרכז. אין לי מושג מאיזה איזור אתה .מקסימום ייעץ לך מה לחפש אצל מדביר .
הוא מדביר מורשה ומשתמש עם חומרים לא רעילים וללא ריח הדברה ירוקה.
גילוי נאות ,זה גיסי .
וכמובן שהוא מרסס אצלנו פעמיים בשנה.
לא תתאכזב 0509599329

ran.amir.9
15-07-15, 22:54
ממליץ על דודי המדביר.
052-777-2794

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

-->