PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצות לשיפור הלנדקרוזר!

danif
16-07-15, 21:19
שלום אנשים, חזרתי עכשיו מטיול של תופעת טבע וחברים לרפואה (היה מדהים!) והחלטתי לשפר את הגיפ במשהו.
העניין הוא כזה, כרגע אין לי תקציב גדול ואני משפר אותו לאט לאט ואני צריך את עזרכתכם בהמלצות על סדר עדיפויות מבין הדברים הבאים:
1 צמיגים- כרגע הצמיגים שלי הם כביש רגיל ברינגסטון (2 האחוריים במצב טוב 2 הקדמיים לא נשאר עוד הרבה)
2 מיגון- כרגע הרכב לא ממוגן בכלל. האם עדיף לקנות מיגון חדש או אפשר להתפשר על יד שניה? האם חייב מיגון מלא או יש העדפה למיגון חלקים ספציפיים?
(הרבה אמרו לי שלמגן את הרכב בלי הגבהה מוריד מיכולת השטח שלו בגלל שהוא ניהיה נמוך יותר) אכן?!?
3הגבהה- לפי הבנתי זה הכי יקר מבין האופציות והאם לא פוגע באיכות נסיעה בכביש.
חשוב לציין שכמובן רוב השימוש ברכב הוא בכביש ופעם/פעמיים בחודש יורד לשטח לקצת דיונות או מסלולים.

לנדקרוזר קצר 06 בנזין.

קצת חופר.. סליחה מראש! פשוט אין לי עם מי להתייעץ בנושא.
תודה רבה!

zerez
16-07-15, 22:01
צמיגים מחליפים ברביעיה, עדיף שלא יהיו צמיגים שונים על הסרנים למרות שזה מותר.
סיפור המיגון בלי הגבהה הוא קצת קישקוש, נכון שזה מנמיך את הרכב באיזה ס"מ אבל אם איזה סלע הגיע לרכב עדיף שיפגוש מיגון ולא מיכלול רגיש ויקר.
אין שום בעיה עם מיגון יד שניה

amit1
16-07-15, 22:25
שלב ראשון מציע לך לבדוק את הבולגוינטים במתלה הקדמי.

יוש
16-07-15, 22:32
מציע כיוון אחר.
איתנו בכנופיה יש חבר עם רכב כשלך, סטנדרטי לגמרי,
שעובר הכל בצורה מעוררת השתאות וזה כולל מגוון רחב של מסלולים ורמות.

בקיצור, הרכב כמו שהוא מעולה בשטח ובעיקר הייתי משקיע דווקא בך.
אם אתה ממש נהג מנוסה וטוב, דייך.
אם זה הרכב שטח הראשון והנסיון יחסית בהתחלה,
מציע ללכת להדרכה טובה ולהתמקצע.

אתה לא מאמין איזה הבדל עושה רמת הנהיגה.
כל השיפורים שבעולם לא נותנים חצי ממה שתתן לך הגישה הנכונה.

ואם כבר, הייתי הולך על מיגונים,
אח"כ מתישהו מוסיף צמיגי bf חצי ושלום על ישראל.

asafk
16-07-15, 22:34
מה מטרת השיפור?
ללא ספק, רביעיית צמיגי שטח טובים היא השיפור המשמעותי ביותר בתור התחלה.
מיגון רצוי מאוד בתור ביטוח נגד נזקים כבדים יותר.
אם יש לך עדיין את המדרגות המקוריות פרק אותן ושמור בצד שתוכל להרכיב כשתמכור ולכתוב במודעה ״לא ראה שטח״.
זהו. צא וטייל. הגבהה ברכב הזה מיותרת לדעתי, אם תתעקש יש מגוון ערכות קפיצים ובולמים בשוק.

אסף.

vik014
17-07-15, 06:40
רמי גלבוע בכתבת ההשוואה שלו בין הלנדקרוזר למיצובישי פג'רו בוואלה, מציין בין יתר אפשרויות השיפור - נעילה אחורית בלנדקרוזר - לפי ידיעתי הלנד מגיע עם מדמה נעילה אחורית, עד כמה תוסיף הנעילה האחורית בלנד ומה ההבדל.

יואב פולס
17-07-15, 15:15
תשקיע בקורס נהיגת שטח כפי שהומלץ.
מיותר להשקיע בנעילת דיפ' אחורית - יש לך בקרת משיכה.
שים סט צמיגים טובים (מקסיס למשל) , ואל תתפתה לשים צמיגי שטח מלא.
ממליץ למגן את האוטו - באתר של אספיר יהיה לך הסט הכי זול.
לגבי הגבהות - קפיצים ובולמים - הסט הכי זול שמצאתי בימים אלו (בשרשור אחר) הוא אצל סלמן בטירה. אחלה בחור.
תקנה מקרר לאוטו - זה השיפור הכי משמעותי.

JustDoB
17-07-15, 16:47
אני מאוד ממליץ על הסט של איירונמן האוסטרלי.

[emoji41]

asafk
17-07-15, 17:19
שלב ראשון מציע לך לבדוק את הבולגוינטים במתלה הקדמי.

וגם שמן ומים ולשים מזוזה על דלת תא המטען.

עמית... התשובה שלך לא קשורה לשאלה. נא להמנע.

אסף.

nirs
18-07-15, 15:03
מיגונים -> צמיגים -> הגבהות
נעילות, כננות, שנורקלים וכו' זה סדר שני ושלישי.

danif
19-07-15, 13:35
אוקי תודה לעונים!
לגבי הדרכה יש מישהו ספציפי שאתם ממליצים לעשות אצלו באוזר המרכז?
ולגבי המיגון אילו חלקים הכי כדאי למגן? אני לא רוצה למגן את הכל רק חלקים "חשובים"

nirs
19-07-15, 14:02
ממליץ מאוד על אבירם ברקאי.
שמעתי דברים טובים והמלצות חמות גם על יואב קווה.

יואב פולס
19-07-15, 14:15
ממליץ גם על אבירם ברקאי, וגם על הדרכות שמעביר מיודעינו דרור ברלי במסגרת האתר של עופר אוגש.

danif
27-07-15, 04:08
תודה שוב. אם מישהו מהקוראים מוכר משהו שיכול להתאים לי אשמח לשמוע. (מיגון,צמיגים וכו'.. )
תודה.

אפי י
27-07-15, 21:22
על העניין שמיגון מנמיך. זה מצחיק אותי השמונה מלי מטר האלו במיקום שהם מנמיכים זה פשוט בדיחה להתייחס לזה. הרי המיגון הוא לא ישר יש נקודות עיגון מסויימות שבהן הוא מנמיך בשאר המקומות הוא עולה באלכסון למעלה ולא משפיע על הגובה. לכן צא מהסרט מיגון לא מנמיך את הרכב !!!. מה שכן זה הדבר הראשון להרכיב ברכב זה ממש כמו לנהוג בלי ביטוח ממש לסמוך על המזל. דבר שני צמיגים צמיגים צמיגים !! זה עושה את כל ההבדל בעיקר אם יש בוץ פודרה חול דרדרת זה אלף בית של שיפורים תברר ותשקיע בצמיגים שיתנו לך יכולת שטח מסויימת. העיקר לא נוסעים על צמיגי כביש זה ממש בדיחה בשטח מוריד חצי מהיכולות של הרכב. ברכב שלך לא צריך נעילות המערכת האלקטרונית מניסיוני עובדת מצוין. הגבהה זה השלב הבא ויותר חשוב זה סט שיודע לספוג לא העיקר ההגבהה שהיא רק פועל יוצא. סט עם הגבהה מתונה לא יפגע ביכולת הכביש אבל ספיגה משופרת תיתן לך מה שצריך כדי לדלג מכשולים. הרכב הזה בנוי טוב לשטח והוא לא ממש זקוק להגבהתו כמו שציינו פה לפניי.

-->