PDA

צפייה בגרסה מלאה : פילטר לבריכה 3 מטר

סופת המדבר
25-07-15, 19:15
השנה גם אני ''נכנעתי'' וקניתי לבנות (ולי ולכל השכונה בערך) בריכה עגולה 3.05מ'
היא הגיעה עם המשאבה הכי פשוטה שיש זאת עם הפילטר נייר בפנים ועושה בערך 100 ליטר בשעה
אחרי יום הבנתי שזה לא עסק אירגנתי מהעבודה משאבת נירוסטה צנטרפוגלית חד פאזית
חיברתי לה פילטר ביתי (אלא שמתחברים על הקו עם כוסית ארוכה ) ושעון לחץ בין המשאבה לפילטר
בהתחלה שמתי פילטר 5 מיקרון אבל הוא נסתם מהר
אז החלפתי ל25 מיקרון כשהוא נקי יש בערך חצי באר לחץ ואחרי יומיים של פעילות של כמה שעות ביום הוא כבר מטונף והלחץ עולה ל1.5 באר
בקיצור נכון לעכשיו אחרי שבוע שהבריכה מלאה המים נקיים מבחינת לכלוך גם אני רואה שהפילטר אוסף המון לכלוך
אבל המים עדיין לא צלולים כמו שראיתי בבריכות עם פילטר חול
השאלה אם יש עוד איזה קומבינה לעשות כדי לקבל תוצאה טובה
או שאין מנוס מקניית פילטר חול?
(מצאתי פילטר 600 גאלון ב700 שקל)

נ.ב
לא מצליח להעלות תמונות לפה

חנן-ג'יפולוג
25-07-15, 23:40
הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות לבריכה הזו מבחינת נקיון זה לקנות לה כיסוי. לפני שאתה מכסה אותה פזר בפנים מספר גלגלי ים גדולים שהכיסוי לא ישקע במים. זה ביחד עם המשאבה והמסנן המקורי עושים עבודה טובה.
הייתי עם הבריכה והסידור הזה מספר שנים מוצלחות.

Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk

לביא
25-07-15, 23:58
הסוד הוא בכלור. בהנחה שאתה משתמש בטבליות כלור בתוך מצוף. יש טבליות כלור עם חומר מצליל ( יש נקודות כחולות בתוך הטבליות). החומר סופח את העכירות שבמים.

סופת המדבר
26-07-15, 16:57
הבריכה מכוסה תמיד
לגבי הטבליות עם המצליל על זה לא שמעתי
מעניין אני יחפש כאלה

Micha
26-07-15, 18:29
השקעת הרבה זמן וגם כסף - לריק. הפילטר המקורי עובד ועושה את העבודה בתנאי שאתה מפעיל אותו לכשלוש שעות ביום ושוטף את הפילטר פעם בשלשה ימים (אם המים לא צלולים) או בשבוע (אם הבריכה צלולה).

סופת המדבר
27-07-15, 21:29
לא השקעתי הרבה כסף חוץ מ50 שקל על שתי פילטרים
זמן השקעתי אבל בכיף
אתמול קניתי טבליות מצלילות לקחתי דגימת מים בכוס זכוכית לפני ששמתי את הטבליה המים נראו ממש נקיים
לא לקחתי אחרי אבל הם גם נראו נקיים בכל מקרה %
בכל מקרה תמיד אני יכול להחזיר את המשאבה הישנה אבל נראה לי שזאת עושה את העבודה

ishc
28-07-15, 01:07
מתעלק על השירשור
מישהו יודע מאיפה אפשר להזמין טבליות כלור כאלו או לקנות באיזור השרון? לכל החנויות שפניתי לארונה אין.
דבר נוסף, כל כמה זמן כדאי להחליף פילטר, ברשת יש מלא תשובות ופילטר פעם בשלושה שבועות נראה לי בעיקר כמו הוראות שתפקידן לרפד את כיס היצרן

Micha
28-07-15, 01:33
לגבי הפילטר הקטן ( מסוג A נדמה לי), אני פשוט שוטף אותו פעם בשבוע עם צינור. הוא יוצא לבן כמו חדש.
לגבי טבליות כלור - בתחנת הדלק פז בין צומת הדסים לצמת פרדסיה, יש חנות מאחורי רחיצת הרכב ושם יש.

חנן-ג'יפולוג
28-07-15, 01:37
http://imageshack.com/a/img661/5103/82NxUC.png

asael_10
28-07-15, 02:30
בס"ד

הסוד הוא בכלור. בהנחה שאתה משתמש בטבליות כלור בתוך מצוף. יש טבליות כלור עם חומר מצליל ( יש נקודות כחולות בתוך הטבליות). החומר סופח את העכירות שבמים.

+1

כמו כן צריך לשים לב לרמת הPH (הכלור לא עובד אם הPH לא נמצא בטווח התקין)
"רמת ה pH צריכה להיות כל הזמן בין 7.2 לבין 7.6 אחרת הכלור לא יבצע את פעולתו."(ציטוט מהאתר http://www.בריכות-שחייה.co.il/%D7%AA%D7%97%D7%96%D7%95%D7%A7%D7%AA-%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%AA.asp ?submenu=38&navigate=13 )

gp1
28-07-15, 23:12
יעקב מלכה בחדרה . למיטב ידיעתי יש לו מבצעים למשאבות וגם מחממים למים. ראיתי שיירות של אנשים בעניין הזה אצלו

גלעד .ג.
29-07-15, 21:50
תתקשר לחברת בלו-בלו.
זו רשת עם מספר סניפים.
לדעתי בריכה בגודל הזה דורשת משאבה 1500 .
ראיתי אצל חבר שהתקין בריכה עם משאבה קטנה שלא לקחה את הסיבוב והמים נעכרו...

Sent from my iPhone using Tapatalk

סופת המדבר
01-08-15, 23:27
שלום לכולם
אז ככה חבר הביא לי ביום חמישי משאבה גדולה עם פילטרA
99w לעומת שלי שהיא 16w המשאבה חזקה מאד אבל הטעות שלי שלא החלפתי את הפילטר שהיה בה הוא היה כנראה ישן ואחרי יומיים כל המים נהיו חלביים כאלה
היום הוצאתי את הפילטר הוא ניהיה קצת שקוף כזה כאילו התחיל להתפורר לתוך המים
בינתיים הרכבתי שוב את המשאבה ה"חיה" שקיבלתי עם הבריכה עד שמחר אני יקנה פילטר
בבדיקה שעשיתי עם נייר לקמוס נראה שהכלור ברמה אחת מעל הרמה הגבוהה שצריך והph נראה בסדר באזור ה7.2
השאלה אם עם פילטר נייר כזה המים כמורים תמיד להיות צלולים?
אני משתגע מזה המים ניהיו עכורים לדעתי הגלל הפעלטר אבל אולי אני מפספס משהו

-->