PDA

צפייה בגרסה מלאה : מילה טובה ל buy2usa

boaz avrahami
27-07-15, 00:23
אחרי נסיון וקיטור על השרות הגלובלי של ebay קיבלתי את זה היום במייל.
כמה כיף שיש להם תחרות טובה ומגיע להם פרגון מבחינתי

100125

lizard
27-07-15, 07:53
גם אני קבלתי את זה, תנהג בחשדנות כי לדעתי זה לא מייל אופייני להם, לא רק מבחינת תכן אלא גם בצורה וניסוח המייל. שים לב שהמייל נשלח דרך שרת של אמזון וזה לא אופייני להם בכלל כי יש להם שרת דואר משלהם.
אם יקרה, סבבה. אם לא, לא נורא.

חנן-ג'יפולוג
27-07-15, 08:44
אצלי אחת החבילות האחרונות הגיעה באוירי למרות ששילמתי על ימי, אבל הם לא הודיעו לי על כך בחגיגיות כזו.

בכל מקרה, זה כיף.

Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk

boaz avrahami
27-07-15, 08:56
גם אני קבלתי את זה, תנהג בחשדנות כי לדעתי זה לא מייל אופייני להם, לא רק מבחינת תכן אלא גם בצורה וניסוח המייל. שים לב שהמייל נשלח דרך שרת של אמזון וזה לא אופייני להם בכלל כי יש להם שרת דואר משלהם.
אם יקרה, סבבה. אם לא, לא נורא.

מיכה, למה אתה כל כך חשדן וכיצד הסקת שזה משרת אמזון?
(זה מהדומיין שלהם אגב).

החבילה הקודמת שהזמנתי מהם בים הגיעה בפרק זמן ארוך. הם התאמצו מאוד לספור 40 ימי עבודה... למעשה לקח להם חודש בדיוק מתשלום להמכלה.

lizard
27-07-15, 09:05
כי בדר"כ המיילים שלהם הם מה[email protected] ולא NO-REPLY.
בג'ימייל כתוב לי בשורת שולח
BUY2USA‏ [email protected]‏ דרך (https://support.google.com/mail/answer/1311182?hl=iw) amazonses.com

ואילו בדר"כ באימיילים הם משתמשים בדומיין
BUY2USA Customer Service‏ <[email protected]‏>

בדר"כ הם מספקים הרבה יותר מידע על החבילה שהם מדברים אליה, עלויות וכדומה.

אני לא אומר שזה פסול, אני רק אומר כבדהו וחשדהו.

גלעד .ג.
27-07-15, 21:30
גם לי הייתה חוויה דומה עם 3 המשלוחים הימיים האחרונים שהגיעו בזריזות באמצעות שילוח אווירי...

לא קיבלתי מייל בנושא...אבל על הקרטון הייתה מדבקת ״לקוח מועדף״.

בכל מקרה שאפו!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

moriseven
27-07-15, 22:36
אני קיבלתי מייל כזה מהם ואכן קיבלתי את המוצר ששילמתי עליו משלוח ימי במשלוח אווירי תוך כמה ימים.
אתם שוכחים שעל מנת שישתלם להם הם צריכים למלא מכולה בימי, כנראה שהם לא מצליחים למלא מכולה ומשתלם להם לשדרג אותך לאווירי.
יכול להיות גם להיפך, שלפעמים נשאר להם מקום במשלוח האווירי ואין להם את מה לשבץ ושווה להם לשדרג.
בקיצור אין מה להיות חשדנים, זה אכן קורה אצלם לעיתים.

erezgur
28-07-15, 09:48
מצטרף לשביעות הרצון מ- Buy2USA - כיף גם לפרגן כאשר צריך...

לפטופ/טאבלט מאיביי שמתוכנן להחליף את הקודם כמחשב ניווט ברכב ולשמש כמחשב נייד הגיע מאיביי ביעילות ובשלמות כרגיל.

ukiuki
28-07-15, 14:55
הענין מוכר
בזמנו מהר מאוד למדתי את הפטנט שאם מזמינים את המשלוח המוזל (הימי) והחבילה קטנה וקלה יחסית, היא תגיע דרך האוירי. הם די עובדים בשיטת "מצליח" בלנסות להוציא ממך עלות גבוהה יותר.
כיום אני עובד יותר עם מאסטופ שעובדים רק עם משלוחים אויריים אבהל מחייבים כמו המשלוחים הימיים של buy2usa/

tzagi
01-08-15, 14:12
PUT A MORTAL MAN IN CONTROL
AND WATCH HIM BECOME A GOD
מצתער לשבש את השמחה, הם יכולים להיות נבלות לא קטנות, לאחרונה קליינט X קיבל הודעות שהם חייבים פרוט מדוייק של תוכן(מדוייק) החבילה ואם לא היא תעצר במכס ויהיו דמי איכסון, רעבק, על מי אתם עובדים? אתם הממיל מכס של עצמכם, איזה מכס ואיזה דמי איכסון?
גועל נפש. השתן עולה לכם לראש ואתם מתנהגים בדיוק כמו עוד רשות רקובה של מדינת ישראל., אני יודע שנציגי החברה קוראים את זה ולכן השפה ובכוונה.

boaz avrahami
01-08-15, 14:44
הענין מוכר
בזמנו מהר מאוד למדתי את הפטנט שאם מזמינים את המשלוח המוזל (הימי) והחבילה קטנה וקלה יחסית, היא תגיע דרך האוירי. הם די עובדים בשיטת "מצליח" בלנסות להוציא ממך עלות גבוהה יותר.
כיום אני עובד יותר עם מאסטופ שעובדים רק עם משלוחים אויריים אבהל מחייבים כמו המשלוחים הימיים של buy2usa/

ידידי, תבדוק את עצמך שוב.

מחיר קילו אווירי ב buy2usa הוא 27 דולר
מחיר קילו ב mustop הוא 33 דולר.

100218

100219

lizard
01-08-15, 15:17
כנראה שהם כועסים עלי כי בנתיים החבילה שהייתה אמורה להגיע תוך שבוע לא הגיעה, גם באתר אין שום מידע

boaz avrahami
01-08-15, 15:41
גם שלי עדיין שם...

JEEP GC V8 98 IR 3.5
Honda 300ex

shachar
02-08-15, 09:34
אולי זה קשור:

http://images.tapatalk-cdn.com/15/08/01/dc53becb6962e5b09d713a0af166a8b6.jpg

http://www.calcalist.co.il/marketing/articles/0,7340,L-3665832,00.html

boaz avrahami
02-08-15, 09:38
קראת את הכתבה?
לא נראה לי שיש קשר אפילו קלוש

shachar
02-08-15, 09:42
כן קראתי,
ההשפעה בעיקרה על דואר ישראל.
הנציג של TNT אפילו מברך בשם השיוויוניות.

אבל שהצונאמי שוטף, אני בטוח שגם בחברות האחרות מגבירים עירנות.

boaz avrahami
02-08-15, 10:08
הבלדרים עושים למכס חיים קלים ומגישים ניירת מסודרת.

זיהוי הבעיה הוא משלוחים מסין עם ניירת מפוברקת.
הדרך היחידה של ישראל להעביר מסר זה לעכב משלוחים ולגרום למוכרים לפצות את הקונים.
רק אז המסר יעבור כנראה ואמינות הדיווח תעלה או שלא ימכרו לישראל...

shachar
18-08-15, 13:58
יש גם מילים פחות טובות

היום שוחחתי עם המוקד שלהם לאחר שראיתי שהמשלוח הגיע לארץ ומתמהמה
הזמנתי שני מוצרים ב"קונים עבורך" ולא לכתובת האמריקאית כדי לקצר את זמן ההגעה למרות שתשלום המשלוח הוא כפול.
היה לי חשוב לזרז א ההגעה גם במחיר גבוה יותר.

BUY2USA עובדים עם שירות שליחים של דואר ישראל.
מסתבר שלקיבוץ/מושב/ישוב הם מעבירים לדואר נע ולא דרך שירות השליחים ללא קשר לקרבה לקו חלוקה
המושב שלי סמוך מאוד לעיר גדולה ומנסיוני שירות השליחים של הדואר אצלנו מפזר גם בעיר.

המוקד הפנה אותי לתקנון באתר בו הנושא רשום.
אממה הם מזכירים זאת תחת התפריט "אודות" ולא תחת "משלוחים" וזה לא מצויין באף מקום על ההזמנה או בדרך.

האם החבילה נשלחת עד הבית?
כן, BUY2USA משתמשת בדואר שליחים ומביאה את החבילה עד לפתח ביתך.
במידה וכתובת משלוח החבילה בארץ היא קיבוץ/מושב/יישוב - החבילה תשלח ליחידת הדואר במקום מגורייך/מזכירות ראשית. במידה וכתובת משלוח החבילה בארץ היא ת.ד, החבילה תימסר בסניף הדואר והודעה על מסירת החבילה תושאר בת.ד.

אצלנו במושב המזכירות מקבלת את השליחויות במידה ואינך נמצא בבית.
אבל כנראה שנוח להם להוזיל את העלות ולהעביר לדואר רגיל....

על פי התקנון הם מכוסים - תחושת הלקוח לא רלוונטית

lizard
18-08-15, 14:14
אני לא בטוח שזה הם. נראה לי יותר הדואר. הם עצמם לא עושים שליחויות

raanan
18-08-15, 15:10
אני גם סובל מאותה בעיה !
אני כול הזמן רושם את זה בהערות משוב שהייתי מוכן לשלם יותר ולקבל את השליחות לא ע"י דואר ישראל והשלוחות שלו.

הפתרון להפסיק לעבוד עם BUY2USA עד שיפול להם האסימון !!!
אני הזמנתי שבוע שעבר עם שילוח של MUSTOP למרות שעולה יותר .

רענן

boaz avrahami
18-08-15, 15:26
גם אצלנו דואר נע שמגיע מתי שמתחשק לו אבל אם להיות ראליים זה לוקח עוד 1-3 ימים קצת מעצבנים.

ניתן לפתרון קל אם מכניסים כתובת של העבודה שנמצאת בעיר או חבר קרוב.

רענן- איך. mistop משנעים בארץ?

אגב השרות היקר של איביי הביאו עד למזכירות גם ולא עד הבית

tom1105
18-08-15, 15:28
Mustop משנעים עם ups...
כשנזמנתי שילוח מהיר והבהרתי שאני צריך לקבל את זה דחוף ושזה נתקע יומיים סתם הם הוציאו מונית ספיישל עם החבילה

sent from my WJ

shachar
18-08-15, 15:52
אני לא בטוח שזה הם. נראה לי יותר הדואר. הם עצמם לא עושים שליחויות

זה הם מכיוון שהם בוחרים לעבוד עם דואר שליחויות
זה הם מכיוון שהם מגדירים לדואר איך להעביר כנראה משיקולי עלות
זה הם מכיוון שהגילוי נאות מופיע רק ב"אודות" ולא ב"משלוחים" או בפרטי ההזמנה - את הכתובת יש להם בהגדרות.

לגבי מזכירות - זו אופציה מצויינת מבחינתי מכיוון שהם חותמים בשמי ותמיד יש שם מישהו במהלך יום עבודה.

לגבי דואר משלוחים כבר יצא לי לקבל טלפון משליח לתיאום ומכיוון שלא הייתי זמין בשעות שלהם,
נתתי לו כתובת חלופית בעיר הסמוכה ללא שום בעיה.

lizard
18-08-15, 15:55
כשגרתי בי-ם השליח היה מתקשר אלי והייתי מתאם איתו מתחת לבית. אני חושב שבגלל שמושבים זה בדר"כ דואר נע, לוקח להם זמן להביא את החבילות. לפעמים אצלי החבילה מתעכבת שבוע ויותר כי הדואר לא בא כל יום. אני לא חושב שזה קריטי. מבאס אבל לא קריטי.

shachar
18-08-15, 16:12
דווקא המושב שיפר את איכות חיי מבחינת חבילות,
אין דבר כזה לעמוד בתור בסניף דואר.
הטיול אותו משכנעים את הילדים לעשות עם הכלב כולל מעבר במזכירות.
מה שצריך זה להזמין מעת לעת הפתעות גם בשבילהם. המחיר שהם פותחים כל חבילה :eek:

השירות שנותן הדואר למושב הוא סביר ואפילו יותר מזה, כנראה מכיוון שאנחנו לא במקום נידח.

הפעם זה היה מבאס במיוחד מכיוון ששילמתי כפול במטרה לקבל אותו במהירות,
לא בשביל שיעבירו אותו ל snail mail

boaz avrahami
18-08-15, 17:06
אני גר מעבר להרי החושך אז קיבלתי בהכנעה שהדואר מזייף אבל מיכה גר בצנטרום של הפיילה וגם אצלו הדואר לא בא כל יום באוטו האדום. ממממ... כנראה שהדואר לקראת הסוף

raanan
18-08-15, 17:31
הדואר שליחים זה אותה הגב' בשינוי האדרת !
תכלס זה אותו בולשיט רק שהנהלת BUY2USA משכנעת את עצמה שהם נותנים לנו שליחות עד הבית.
מה שטוב בתקופה הזאת, אין וואקום !
אתה לא טוב, אתה לא קשוב ללקוחות, מהר מאוד תוחלף !
(חבל שאין אפשרות להחליף את משרדי הרשויות באותה שיטת אלטרנטיבת התחרות)

רענן

shachar
18-08-15, 18:30
אני סמוך למודיעין. מבחינה דמוגרפית זה יותר בצנטרום של הפיילה מהיישוב שוהם שקרוב למיכה. הדואר בא כל יום... אבל דואר שליחים אמור לבוא מהר יותר.
מה גם שרואים באתר שלהם כמה זמן הדואר מתגלגל בדואר הרגיל לאחר השחרור בעוד שאם היה מגיע לשליחים הוא כבר היה בבית.
כאן לא הדואר אשם.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

lizard
18-08-15, 18:33
אתה כנראה צודק

asafk
18-08-15, 21:33
מיכה חוצה את הכביש ולוקח מהמרכז הפצה הארצי של כל חברות השילוח... רק תבקש מהם והם ישמרו לך את החבילה שתבוא לקחת ולא יפיצו אותה. זה מה שעשיתי כמה פעמים שהייתי צריך לאסוף משלוח דחוף בלי לחכות להפצה. (אבל לא במשלוחים של BUY2 למרות שגם איתם זה אמור לעבוד)

אסף.

boaz avrahami
18-08-15, 21:58
בדואר זה עובד אחרת.
זה נאסף מהר מאוד מרגע ההתרה ועובר למרכז מיון ארצי ולמוקדים האזוריים.
התהליך מהשדה ועד למוקד האזורי יעיל ומהיר ולוקח פחות מחצי יום.
הגמגום הוא בלג האחרון.

כשגרתי בכפר אחים אספתי כמה פעמים מעד הלום בשישי בבוקר וחסכתי סופש.
כיום אין עם מי לדבר לצערי

lizard
19-08-15, 07:46
מיכה לא מתקרב לאיזור ממן והפצת משלוחים, יש מצב שיש שם תמונת WANTED שלי....אחרי הביקור האחרון שהגיע לרמה של לקרוא למאבטחים (נעלמתי להם לפני שהספיקו לקרוא למאבטחים)

-->