PDA

צפייה בגרסה מלאה : איך לבצע ניקוז אוויר משאבת קלאץ סופה

asafpeleg
28-07-15, 21:19
החלפתי משאבת קלאץ תחתונה (חיצונית) לפני שבוע, עקב נזילה. לאחר מילוי שמן במשאבה העליונה וניפוח הדוושה, היתה דוושה טובה, עם לחיצה לכל אורך המהלך. הבעיה היא שהלחץ לא נשמר, רק לאחר פימפום ארוך הוא חוזר. מבורג הניקוז (?) של המשאבה התחתונה לא יוצא שמן. מה התהליך?
תודה למשיבים

GrafPotozky
28-07-15, 21:29
כנראה שיש בעיה גם במשאבה העליונה או שיש דליפה מאחד החיבורים.

asafk
28-07-15, 21:53
מהנסיון שלי, תמיד מחליפים בסוף את שתי המשאבות, ורצוי גם את הצינור. אז עזוב כרגע את הניקוז, תחליף הכל ואז תנקז.

אסף.

asafpeleg
29-07-15, 17:52
אין דליפה מה חיבורים, הכל יבש. גם כשאני מוציא את הבורג מהמשאבה התחתונה, אני לא רואה מעבר לשמן.

סופת המדבר
01-08-15, 22:11
במשאבה חדשה אני חושב שצריך לקדוח חור קטן איפה שהבורג
ככה לפחות אני עשיתי שהרכבתי משאבה חדשה (אצלי לא היה חור וגם לא בורג מעניין שקיבלת איתה בורג)
תפרק תראה אם יש בכלל חור מתחת לבורג
במידה וכן חייב לזרום לך שמן בגרביטציה או שמשהו סתום בדרך

asafpeleg
01-08-15, 22:33
אין צורך לקדוח, הניקוז מתבצע מלמעלה- כלומר בועת האוויר אמורה לעלות במעלה הצינור עד כוסית השמן. הסבירו לי השבוע איך לעשות אך מפאת חוסר זמן זה נדחה בכמה ימים. אעדכן

סופת המדבר
02-08-15, 11:21
אם אתה מפרק את המשאבה ומעמיד אותה שהצינורית תהיה לכיוון מעלה
אז כן הבועה אמורה לעלות דרך הצינורית למשאבה העליונה

asafpeleg
18-09-15, 06:32
עדכון למען הבאים: בעזרת לישי וג'ו, שמצא לי את תהליך הניקוז בספר......- על מנת לנקז אוויר ממשאבת קלאץ חיצונית, יש לפרק אותה מהאוזינג, ללחוץ את הבוכנה פנימה בעדינות ולשחרר את שני הקליפסים מפלסטיק שמגבילים את מהלך הבוכנה. לאחר שחרור הקליפסים לשחרר את הבוכנה ולמשוך לכל מהלכה החוצה וללחוץ פנימה. יש לחזור על התהליך מס פעמים כאשר מכסה המשאבה העליונה פתוח. לאחר מכן ללחוץ את הבוכנה שוב פנימה, להלביש חזרה את הקליפסים ולהרכיב. זהו, אין אוויר.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

4x1om-Israel
09-10-15, 02:10
הי
מתלבש על ההודעה הזו!
איך עושים את זה כשיש משאבה פנימית (נקרע צינור בין משאבות עליונה ופנימית )
אז איך מוציאים אויר?

six 4 life
09-10-15, 02:15
בהאוזינג סופה עם משאבה תחתונה פנימית העסק יותר פשוט. ליד צינור הכניסה אליה יש פטמת ניקוז דרכה אתה מוציא אויר בתהליך זהה לניקוז אויר בברקסים (ממלא את המיכל של העליונה, מישהו מפמפם קלאץ' 3 פעמים ומחזיק, אתה פותח את הפטמה וסוגר, וחוזר חלילה עד שכל האויר יצא).

-->