PDA

צפייה בגרסה מלאה : Warning! Made in China

חנן-ג'יפולוג
31-07-15, 22:42
קיבלתי את זה היום במתנה.
הכיתוב הצחיק אותי, אבל אני לא בטוח שהמאייר התכוון לזה.

חנן-ג'יפולוג
31-07-15, 22:43
http://imageshack.com/a/img537/4075/eChfWg.png

http://imageshack.com/a/img538/7686/jOYIue.jpg

ishc
31-07-15, 23:15
מעולה

גלעד .ג.
01-08-15, 01:13
חזק!!! חחחחחח

Sent from my iPhone using Tapatalk

six 4 life
01-08-15, 02:24
אני דווקא חושב שהוא התכוון בדיוק לזה. המוכר/ משווק יודע בדיוק איזה סחורה הוא מוכר ובהודעה כזו על המוצר עצמו למעשה אין לאף רוכש סיבה לבוא אליו בטענות אחרי הרכישה. היתה אזהרה שהמוצר חרא, על המוצר עצמו, אין יותר ברור מזה.

נדב ש.
01-08-15, 10:51
חזק ביותר!
מה שניקרא שונא מתנות יחיה חחח

nirs
01-08-15, 11:35
סיפר לי פעם, אבא של חבר, שבשנות ה 50 של האלף הקודמת "מייד אין גאפאן" היתה מילה נרדפת לאיכות לקוייה....

Pageup
01-08-15, 11:55
סיפר לי פעם, אבא של חבר, שבשנות ה 50 של האלף הקודמת "מייד אין גאפאן" היתה מילה נרדפת לאיכות לקוייה....

אתה מתכוון שעד לאמצע שנות השמונים זה היה ככה.

opl
01-08-15, 12:50
יש לי סט דומה. בחיים שלי לא ראיתי ביטים שמתפתלים כל כך.

tzagi
01-08-15, 12:59
אתה מתכוון שעד לאמצע שנות השמונים זה היה ככה.

כאחד שהיה לו הרבה רכבים יפנים מ69 ומעלה....אתה טועה ובגדול, עדיין מתגעגע אליהם.
מ65 ומעלה הם למדו את העבודה טוב, אפילו טוב מאד, יודע מה? הרבה יותר טוב מהיום.
סתם קוריוז
למכר יש איפיניטי כולשהוא, 2010 V6
בחודשיים האחרונים אכל את המחשב של הסטרטר ($1000)
אכל 5 משאבות דלק ($250 חתיכה) ואף אחד לא יודע מה יש לו., מבלה בדילר 90% מהזמן. זה אכות.

sgill
01-08-15, 17:04
בשנות ה-70 לאט לאט התחילו להבין שהיפנים מייצרים מוצרים טובים ואמינים.
לפני זה, כדי לגרום לעולם לקנות יפני, היפנים הקימו עיר בדרום וקראו לה USA, וכך שווקו מוצרים יפנים כ- Made in USA
סיפור אמיתי.
אגב, אותו דבר קרה עם הקוריאנים 35 שנה מאוחר יותר. אם פעם היינו רואים במכוניות הקוריאניות נחותות, היום כשבאים לקנות רכב, משווים בין מזדה ליונדאי כאילו הן שוות.
מעניין אם עוד 40 שנה זה יקרה עם הרכבים הסיניים.

נמרוד
01-08-15, 18:34
ידוע לכל שהמעבר של המותג Made in Japan מתווית של "זבל" לתווית של איכות התרחש מתישהו בין 1955 לבין 1985, זה מתועד היטב בסרט התעודה המפורסם על חיי הדוקטור אמט ל. בראון.

lizard
01-08-15, 19:37
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Pageup
02-08-15, 01:02
כאחד שהיה לו הרבה רכבים יפנים מ69 ומעלה....אתה טועה ובגדול, עדיין מתגעגע אליהם.
מ65 ומעלה הם למדו את העבודה טוב, אפילו טוב מאד, יודע מה? הרבה יותר טוב מהיום.
סתם קוריוז
למכר יש איפיניטי כולשהוא, 2010 V6
בחודשיים האחרונים אכל את המחשב של הסטרטר ($1000)
אכל 5 משאבות דלק ($250 חתיכה) ואף אחד לא יודע מה יש לו., מבלה בדילר 90% מהזמן. זה אכות.

ג'ו,
לא אמרתי רכבים, לא אמרתי שזה בפועל. אמרתי שעד אמצע שנות השמונים (בישראל) מייד אין ג'אפאן היה מילת גנאי.
בערך כמו שמייד אין צ'יינה נחשב היום.
רק מה, גם במייד אין צ'יינה יש דברים ברמה מאוד גבוהה. בסין, You Get What You Pay For עובד מאוד מדוייק.
יצרן מסויים שרציתי שייצר לי רכיב מסויים, עשה בדיקות וחזר אליי עם התשובה: "זה לא עומד סטנדרטים שלנו ולכן
לא נמכור לך". ביקשתי שיתן לי 10 רכיבים לשימוש עצמי בינתיים עד שנתארגן. " כתוב על זה שאני ייצרתי ולכן לא תקבל".
אז אני מניח שבשנות ה 70 זה היה ככה ביפן. אבל עדיין, כולם צחקו על מי שקנה סובארו (לדוגמא).

nirs
02-08-15, 07:10
כחלק ממאמצי השיקום של יפן לאחר מלחמת העולם השניה, שלחו האמריקאים את פרופ דמינג ללמד את היפנים איכות.
היפנים, כמו חלק נכבד מעמי המזרח, התייחסו ברצינות גמורה לתאוריות "מוזרות" של דמינג (כגון איכות כוללת TQM) ועם השנים הפכו אותם לדת ואת דמינג לגיבור לאומי.
החתירה הבלתי מתפשרת לאיכות הביאה את התעשיה היפנית כבר בתחילת שנות ה 60 לשיפור דרסטי באיכות מוצריהם.
אגב, לפני כשנתיים נתקלתי במאמר מעניין של חברת טויוטה, בה ההנהלה הבחירה מבכה וטוענת שדרג הבניים בחברה איבד את הדרך. ההנהלה תולה את האשמה בבתי ספר לניהול אמריקאים (הווארד ודומיו) בהם חלקם מהמנהלים קיבלו את הכשרתם.

or_t
02-08-15, 08:04
בדיחה ששמעתי פעם על יפנים : מפעל אמריקאי ביקש מיצרן יפני לייצר לו מיליון ברגים והתיר עד עשירית האחוז בלאי (1000 ברגים תקולים). כשהגיע מועד המסירה התקשרו היפנים לבשר שהם סיימו לייצר מיליון ברגים תקינים, אבל עדיין עובדים על הייצור של ה 1000 התקולים 😄

ד ו ר ו ן
02-08-15, 08:05
כולם צחקו על מי שקנה סובארו (לדוגמא).
צחקו מבורות, לא בגלל איכות המוצר.

Pageup
02-08-15, 17:42
לא חולק עליך.

חנן-ג'יפולוג
16-11-16, 16:56
אני רגיל לזבל סיני שמתפרק לאחר זמן קצר, אבל הפעם הופתעתי עוד לפני השימוש הראשון [emoji3]
הפלסטיקה של הפנס מונעת מהסוללה אפשרות ליצור מגע עם המוליך:

http://imageshack.com/a/img921/2095/7P6vQD.png

http://imageshack.com/a/img924/8301/EdshlR.png

דרור ברלי
17-11-16, 09:32
ענק.
עוד סיפורים אמיתיים, אבל מלפני הרבה שנים, בימי הקומוניזם במזרח אירופה:

במחסן גדול של מפעל לגפרורים בפולין פרצה שריפה. קצר חשמלי או משהו. קורה.
הכבאים הצליחו להשתלט די מהר על האש ולכבות אותה.
הקטע היה שלמרות שהאש השתוללה, הסחורה במחסן לא נדלקה בכלל.

מפעל נעליים באחת הרפובליקות של ברה"מ לשעבר, שמשלוח גדול של יותר מ-5,000 זוגות חדשים הוחזר אליו כי העקבים הודבקו הפוך, בחלק הקדמי של הנעליים והמגפיים.

רק כשאתם שרים שירי הלל לסובארו ולשאר יפניות ישנות מהסבנטיז והאייטיז, אל תשכחו שמלבד אמינות מכנית (תוצאה של פשטות פרימיטיבית כמעט) לא היה להן מה להציע. איכות ירודה של מתכות ופלסטיקים, צפופות, ביצועים גרועים, התנהגות כביש קטלנית ובטיחות פאסיבית שאינה קיימת למעשה.. על הרקע הזה ההתקדמות היפנית עד היום באמת מרשימה. בסוף הם הצליחו לחקות את ההנדסה האירופית בהצלחה, ולשלב עם איכות הייצור העדיפה שלהם.

-->