PDA

צפייה בגרסה מלאה : שלט רחוק ליונדאי טוסון. איך מתקנים או איפה משכפלים?

יוסי בר צבי
01-08-15, 22:36
ליונדאי טוסון שלי 2 שלטים שלא תמיד מגיבים.
פירקתי אותם וראיתי שלחצן הנעילה שנמצא על הכרטיס זז ממקומו. יש 2 כאלו שמונחים על הכרטיס, אחד לפתיחה ואחד לסגירת הדלתות. הם כנראה היו מודבקים שם ובדרך כלשהי זזו ממקומו. החזרתם למקומם אכן מחזירה את השלט לעבודה אבל לחיצות נוספות שוב מזיזות את אחד הלחצנים או שניהם..
איך זה היה במקור? עם דבק? עם גריז?
כמה עולה שלט חדש כזה (שתפקידו רק פתיחה וסגירה של הדלתות בלי אימובילייזר) איפה במרכז משכפלים כזה?
תודה ושבוע טוב, יוסי

asypeer
02-08-15, 23:46
ייתכן ויש לי לחצנים מתאימים שניתן להלחים בעדינות. תעלה תמונה ונדע..החלפתי אצלי ונותרו לי איזה 48 יחידות..

Sent from my Ass

יוסי בר צבי
02-08-15, 23:57
שוק פרוע ופרוץ....אחד ביקש 620 ש"ח לשלט, אחר ביקש 450 ש"ח לשלט, שלישי ביקש 200 ש"ח לשלט , הוא גם הגיע אלי הביתה ותוך 5 דקות קודד 2 שלטים חדשים....
תודה למי שרצה לסייע.
יוסי

boaz avrahami
03-08-15, 07:37
אני חושב שכדאי שתפרסם את הפרטים של הזול שמצאת בשביל לחסוך לחבר הבא שיזדקק זמן וכסף.

אגב, אם זה שכפול שלט פשוט אני מכיר ב 120 שח אצל אלי טמבור ליד היקב בראשון

יוסי בר צבי
03-08-15, 08:18
לא יודע אם הנהלת הפורום תאהב את הפרסום החינמי שאעשה לו, בכל מקרה אסייע למי שיפנה אלי או אפנה אותו לחפש בגוגל, ממש כמו שאני הגעתי אליו.

boaz avrahami
03-08-15, 08:44
לא יודע אם הנהלת הפורום תאהב את הפרסום החינמי שאעשה לו, בכל מקרה אסייע למי שיפנה אלי או אפנה אותו לחפש בגוגל, ממש כמו שאני הגעתי אליו.

אחת מאבני החסוד של הפורום הוא שיתוף מידע.
זה לא פרסום.
אם היית למשל מחפש בפורום היית מוצא המלצות לרוב על פאר מפתח תקווה.

לא יזיק אם תתרום את חלקך וידיעותיך לחברים

יוסי בר צבי
03-08-15, 09:02
אשתף בשמחה.
אגב, בדקתי מחיר עם פאר מנעולים - 350 ש"ח פלוס מע"מ.....אמר מי שאמר שמוניטין שווה כסף.
למנעולן אצלו הזמנתי קוראים דני, העסק נקרא אביב מנעולים והוא יושב בהוד השרון.
אלא מה? המעבדה שלו גם על הרכב שלו מה שאומר שהוא מגיע אליכם לרוב השירותים שתצטרכו ממנו - 0525769469
שילמתי כאמור 200 שקל כולל מע"מ לשלט של יונדאי טוסון.

אחת מאבני החסוד של הפורום הוא שיתוף מידע.
זה לא פרסום.
אם היית למשל מחפש בפורום היית מוצא המלצות לרוב על פאר מפתח תקווה.

לא יזיק אם תתרום את חלקך וידיעותיך לחברים

-->