PDA

צפייה בגרסה מלאה : יש מובילים בקהל ?

GodsFather
04-08-15, 15:33
צריך להעביר דירה מרמת גן למודיעין בסוף החודש.

כ-3 חדרים.

אשמח לדעת אם יש מישהו איכותי לפרנס.

תודה

א.

tom1105
05-08-15, 07:14
לא מוביל אבל עם ניסיון מר עם כמה ... אחרי הובלת מספר דירות יצרתי כמה חוקים...
1. שהמוביל יגיע מראש לראות את הציוד שעובר לפני מתן הצעת מחיר - אין הפתעות שהכל כבר על המשאית
2. שהמוביל יספק את הארגזים /ציוד - שיהיה מחוייב להובלה (יצא לי לחפש מוביל מעכשיו לעכשיו אחרי שהבריזו לי).
3.המלצות מחברים לא מבטיחות שהמוביל אכן יגיע בתאריך שקבעתם...

sent from my WJ

lizard
05-08-15, 08:45
יש מישהו שאנחנו עובדים איתו כבר כמה שנים, לא מהאתר אז אם לא תמצא, אשמח לתת לך את המספר.

אייל
05-08-15, 09:47
לא "הקיבוצניקים".

GodsFather
05-08-15, 09:51
לא "הקיבוצניקים".

וואלה...

ishc
05-08-15, 10:59
אנחנו עברנו דירה לפני שנה והאחיות שלי עברו ממש בתקופה האחרונה.
ההובלות בוצעו ע"י רוסלן הובלות, דגתי אותו ממדרג, נתן הצעה במחיר הגיוני (לי לפחות), הגיעו בזמן, תיקתקו עבודה מהר ויעיל והיו נעימים ואדיבים מאוד.
אני סגרתי מחיר ואמרתי שאני לא נוהג לתת טיפ אבל הם באמת עשו מאמץ לתקתק עניינים ועשו עבודה מצויינת שנתתי טיפ קטן בכיף גדול.

GodsFather
05-08-15, 11:14
עניין הטיפ באמת מאד מוזר בעיני.

לא שאני מתקמצן, אבל ניכר שגם גובה הטיפ וגם עצם המנהג בתחום הזה של ההובלות, כמו בעוד כמה תחומים (בעיקר בחתונות, אבל לא רק), הוא כמעט הכרחי.

ממש מציינים בהצעת המחיר "לא כולל טיפים".

וכשאני קורא בפורומים השונים ואפילו המלצות שנאמרות באופן גלוי בעיתונות, זה נע בין 50 ל-150 ש"ח לסבל אחד... קרי אם יש 3-4, אני מעל 300 ש"ח רק בטיפים...

זה לא שאני מוביל אחוזה, כולה דירת 2.5 חדרים פשוטה ובסה"כ קלה (מקרר, מדיח קטן ומכונת כביסה, הם הדברים הכי כבדים)

מאידך, לך תסתבך עם 3 מובילים שכל אחד מהם בגודל של מקרר, מדיח ומכונת כביסה...

אייל
05-08-15, 11:28
אמיר, אני אסביר לך איך זה עובד...
באים הסבלים, עושים את העבודה שלהם, לא משנה אם טוב או רע. בשלב הטיפ נניח שאתה מוציא שטרות בסכום של 10,000 ש"ח הם עדיין יעשו לך פרצוף של עגל חולה ומסכן ויבקשו עוד.
תתחיל מ-50 ש"ח לסבל ואם הם באמת יהיו טובים באופן מיוחד, תוסיף עוד קצת.

יוסי בר צבי
08-08-15, 18:52
את הטיפים נותנים במעטפה סגורה לבכיר הסבלים שיחלק בין כולם ותמיד ליד משאית ההובלות ולא בתוך הדירה.

Saar
09-08-15, 16:11
לפני מספר שנים עברנו עם "רוזנברג הובלות".
הפתיע אותי לטובה בצורה לא רגילה.
דייקנים, אדיבים ונחמדים.
העברנו איתם 3 דירות (לא רק שלנו :) ) וכולם ללא יוצא מן הכלל היו מאוד מרוצים.

-->