PDA

צפייה בגרסה מלאה : Galaxy s6 VS Lg G4Galaxy s6 VS Lg G4 מעוניין לרכוש ומבקש המלצות מבעלי ניסיון

יורם-דרומי
10-08-15, 09:25
לאחר שנים בהם היה לי סמארטפון של סמסונג אני מעוניין לחדש את ה- Galaxy S5 שלי
שני המועמדים:
Lg G4 - 32
G4Galaxy s6 - 64

המלצות יתקבלו בברכה - מבעלי ניסיון
תודה

ש01
10-08-15, 10:55
לאשתי יש את ה 6 ולבת LG4.
האמת, למעט גודל המסך (LG ענק) אני לא רואה הבדל, בשבילי הגלקסי הקטן יותר עדיף.
הLG מגיע עם עוד סוללה ומטען וזה יתרון חשוב.

פרט לכך די זהים וליגה מעל כל השאר.

אמיר מ
10-08-15, 11:20
החלפתי note 2 ל lg g4. מבחינת תפעול הסמסונג היה נוח יותר. כנראה שאלה של הרגל.
בפועל המקלדת בסמסונג היתה נוחה יותר.
הפונקציה של בהירות המסך ב lg לא מצטיינת. במצב אוטומטי בלילה בקושי רואים וגם ביום ישנה בעיה לראות. אצלי עלבהירות קבועה ומשנה בהתאם לצורך.
ה lg מהיר מאוד וישנה אפשרות לכרטיס זיכרון. לא יודע בסמסונג.
המטען הנוסף הוא לסוללה בלבד. ללא שנאי וכבל נוספים, כך שניתן לטעון או את הטלפון או את הסוללה הנוספת.
התחושה שלי שהמסך ב lg רגיש מידי.
סהכ טלפון מעולה ולאחר שמתרגלים לשינויים הקלים מסמסונג באופן התפעול, אין בעיה.
גם כפתור ההפעלה שנמצא בחלק האחורי, ב lg, התגלה כיעיל ונוח לתפעול.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Bernard
10-08-15, 16:36
איזה כיף שמישהו שואל שאלות לעניין, ממוקדות ו...לא נותן פתחון פה לאלילי האפל..

יורם.
למזלך, "עברו" אצלי שני הדגמים האלה לפני מספר שבועות (בדרכם לארץ) ויכולתי להשוות.
למעשה, בו זמנית, היו אצלי 9(!!!) דגמי טלפון מחברות שונות, כולל שניים של אייפון (5S ו-6, ששוכנים קבוע אצל SHMBO).

ראשית.
ההבדלים בין ה- LG G3 לבין ה-LG G4 הם כל כך מינוריים, שלדעתי מיותר להשקיע ב-G4. את ה-G3 ניתן למצוא במחירים מצחיקים.

שנית.
הדגמים שאני קניתי (לחברים) הם בינלאומיים ולא מכילים ממשק של חברות סלולאריות למיניהן - חשוב למהירות המכשיר, בשל תוספות שהחברות מתקינות.

שלישית.
המסך הטוב ביותר (במגוון מצבים ואפליקציות) הוא של הגלקסי S6... ללא מתחרים בכלל.
יש כאלה שיגידו שהצבעים חזקים מידי או "רוויים" מידי - פלצפנים ומתחכמים..
כמו שאמיר אמר, המסך של ה-G4, שאמור להיות אחד המתקדמים ביותר בשוק, נחות, לדעתי, לעומת האמולד של ה-S6.

רביעית.
הגלקסי נוח יותר לשימוש - אולי זה עניין של הרגל אבל חבר שלי, שכבר כמה וכמה חודשים משתמש ב-G3 ששלחתי לו, עדיין מתעצבן מכל מיני "פיצ'רים" מתוחכמים של הטלפון ואומר ש"לא נורא. אפשר לחיות עם זה"...
מדובר במסך רגיש שנדלק ללא כוונה . יש את הפטנט הזה של שתי הקשות על המסך, שמעירות את הטלפון והאופצייה לשימוש ב"כפתורים" קדמיים, במקום הכפתור האחוריו. ויש את הכפתור האחורי המרכזי, שנלחץ הרבה פעמים, כשמניחים את הטלפון על השולחן, עם "הפנים למעלה" ו... "אני אומר "למה צריך לחיות עם זה..".

רביעית.
זמן הסוללה של הגלקסי ארוך והטעינה מהירה מאוד .. מאוד!

חמישית.
המסך של הגלקסי קטן מידי (אני רגיל לנוט) ואין לו הרחבת זיכרון (מעצבן מאוד מאוד - 64GB נגמרים מהר, כששמים כמה סרטים ומצלמים הרבה תמונות וסירטונים) והוא כולו מזכוכית - יפה אבל כזה מפחיד לשבור (כמו אייפון) שאתה שם מגן ואז הוא... כבר לא כ"כ יפה ונוח.

שישית.
הגלקסי יקר יותר "לפחות טלפון"... -קטן יותר, בלי סוללה ובלי הרחבה.

לסיכום, לדעתי.
הייתי מחכה לראות בכמה ירדו המחירים של הגלקסי.
הייתי קונה טלפון "נקי" שלא מחברת סלולר.
אם בכל זאת ההחלטה היא G4 (טלפון מצויין).. הייתי קונה את ה-G3 - זה מה שהייתי ממליץ לחברי.

יורם-דרומי
10-08-15, 16:45
תודה חברים
עזרתם לי

יורם

Bernard
10-08-15, 17:01
עוד מילה על המסכים...
כשהיינו קטנים ( יותר )-:) ) חבר שלי ואני היינו הולכים לחנויות אלקטרוניקה, לבחור טלוויזיות (לנו ולחברים)...
רק כשאתה עומד מול קיר עם הרבה מסכים, אתה באמת מבחין בבהבדלים בין המסכים (וכן, גם אני שמעתי את האגדות על "כיוון מגמתי" של המסכים - אנחנו שינינו הכל).
כל מסך נראה "פאר היצירה", עד שאתה רואה, לצידו, מסך טיפל'ה טוב יותר... ברור שהנחות יותר"יורד מהפרק".

כך עם הטלפונים.
היוא אצלי 9 דגמים, עם מסכים שונים...
כשאתה רואה אותם זה לצד זה, אתה מבין שיש סמסונג ויש "כל היתר", כולל אייפונים.
רציתי לערוך סשן צילומים אבל לא הספקתי...
הדגמים שהיו הם - LG OPTIMUS 2X, LG G4, נקסוס 5, גלקסי 5 ו-6, נוט 3 ו-4 ואייפון 5S ו-6.
שיחקתי עם המסכים בבית ובחוץ ובכל הפעמים הגלקסי S6 היה הטוב ביותר... לדעתי.
הוא גם היה המהיר ביותר, לטעון כל מיני אפפ-ים ודפי אינטרנט (הנוט 4, אחרי העידכון האחרון ל-לוליפופ, ממש איכזב).

בהשוואה כזו, אתה גם רואה את ההתקדמות האדירה בטכנטלוגיה - ה-OPTIMUS הוא הטלפון הראשון בעל שתי הליבות. היה המהיר ביותר בזמנו (לחודש חודשיים, עד שיצא הגלקסי S2... שלא היה בהשוואה בגלל שנשבר לי לפני שנתיים ולא כדאי לתקן).
השיהוי שלו בהעלאת אפפי-ים ואינטרנט ובכלל בתיפעול, חלקיקי שנייה אחרי כל היתר.. פשוט משגע..
מתרגלים מאוד מהר ל"תיפעול מיידי" וקשה לחזור אחורה.
בגלל זה האכזבה מהנוט 4, אחרי העידכון - הוא מאוד מהיר... אבל!!!

-->