PDA

צפייה בגרסה מלאה : כתבת הבאסה התקופתית מערוץ 2

asafk
10-08-15, 23:32
http://www.mako.co.il/news-channel2/Channel-2-Newscast-q3_2015/Article-daaa80aa5f81f41004.htm

נו...

הילד
10-08-15, 23:56
מדהים .. בזכות הרשות התקיימו (רק) 60 ארועים בעשור האחרון .
עוד דרך של פוליטיקאים ועסקנים לגנוב כסף ממשלם המיסים
בלי לתת תמורה !

asafk
11-08-15, 00:19
לפני כמה שנים כשהחוק נראה אולי לא הגיוני אבל דבר שאפשר ללמוד לחיות איתו, אני לא יכול לומר שהיתה אופטימיות אבל היתה בהחלט תחושה חיובים שסוף סוף דברים יוכלו להתקיים אם רק נשחק לפי הכללים המשונים של החוק.
אבל נראה שהעומד בראש הרשות לנהיגה ספורטיבית מעדיף לשמור על הכיסא שלו על ידי מניעת אירועים, חד וחלק. בכמה חודשים שהוא לא היה שם ואילן ג'ורג'י החליף אותו, ראינו איך תחת החוק אפשר להוציא אירועים אם רק רוצים. אבל מאז שיוסי ניסן חזר לכיסא המצב לא רק שחזר לקדמותו, הוא אפילו נהיה גרוע וקשה יותר. כלומר זה כן אפשרי, רק תלוי ברצון ובכיוון שמתווה ראש הרשות.
ושורה תחתונה... מאז החוק עד היום אין אירועים. אמנם היתה עונת עבירות אחת לא רעה אבל בלי קהל בחלקה וכמעט הייתה עונת עבירות שנייה שנקטעה ונקברה בעקבות הקיץ הנורא של צוק איתן... ואמנם כל שנה לקראת סופה יש שניים או שלושה אירועים של כל התאחדות שמאורגנים בחיפזון כדי לשריין תקציב לשנה הבאה, אבל זהו בערך. גם בענפים האחרים הפעילות מינימלית ובעיקר מבוהלת ולקראת סוף השנה - זה לא ליגה מסודרת, אין עניין, הלוואי שהיה חצי ממה שראינו בשנים האחרונות לפני החוק, ליגות שנתיות של רייד, אנדורו, עבירות, מוטוקרוס טרקטורונים ועוד.. בלי שום חוק.

ותיכף יבוא דרור ויאמר "אמרתי לכם" אבל זה לא נכון. כלומר זה כן נכון, הוא אמר, אבל הוא כמו סבתא שלי שכל פעם שקרה משהו רע היא היתה אומרת שהיתה לה הרגשה. זה פשוט ככה היא קמה כל בוקר, עם ההרגשה שהיום יקרה משהו רע. וכאן זה מקרה אחר. כי אפשר, למרות החרא של החוק - אפשר. וראינו את זה לזמן קצר. אבל אי אפשר בגלל יוסי ניסן שתקוע בראש הרשות כבר יותר מדי זמן ולא רוצה מירוצים, כי אם הוא היה רוצה, היו מירוצים. אין כזה דבר שפקיד בכיר לא יכול לבצע את הדבר היחיד שלשמו הוא נמצא בתפקידו. ואם הוא חושב שאני טועה, שיתפטר ויוכיח את זה, נראה אם מישהו אחר במקומו גם לא ייאפשר למירוצים להתקיים.

מה שבאמת עצוב בעניין הזה זה הרבים מדי שאיבדו עניין.

מי שעוד חשב שיש סיכוי, או שנוסע להתחרות בחו"ל או שאיבד עניין. לי אישית זה כבר מאוחר. חשבתי שאני אוכל להתחרות - עם רייזר משומש ברייד או עם המשאית בעבירות. אבל אני לא יכול להסתכן ולהרשות לעצמי להשתתף במירוצים מחתרתיים שעדיין מתקיימים מדי פעם כשלאנשים עולה הלחץ ועף הפקק רדיאטור בראש, ולהשקיע בשביל אולי שתי תחרויות בשנה זה לא הגיוני בשום צורה. כמו שזה נראה המשאית שהיתה אמורה לפי התכניות לקבל מספר אפור ולהשתתף באירועי עבירות תמשיך להעלות חלודה. ובמירוצי רייד אי אפשר להשתתף אם לא שומרים על כושר ואם אי אפשר להתאמן אז אי אפשר... וגם מה הטעם?
אז עדיף לא לחשוב על זה.

אבל למירוץ בסוף השבוע אני אבוא. לא יודע למה... אבל אני אהיה שם. כמו שהייתי כמעט בכל אירוע רייד חוקי או לא בעשור האחרון. כי כמה שאני רוצה לשכוח מהשטות הזו.. זה חזק מדי.

אסף.

הילד
11-08-15, 00:27
אז לקחת גם אותך בסנדביצ'ים של הבוקר ?

asafk
11-08-15, 00:28
תלוי....... ;)

morankabesa
11-08-15, 00:49
הייתי שנייה מלפתוח שרשור חדש .... חסכת לי .
אסף אני מרגיש וחושב בדיוק כמוך. .. וגם לא מעט אנשים מהתחום .
לפי דעתי האתר הזה נפגע לא פחות מהספורט ... ראו פורום פרויקטים מת לחלוטין.
אני אישית הייתי מבקר באתר לפחות פעם פעמים ביום... היום אולי פעם פעמיים בשבוע.
אני חמש שנים עוקב אחרי הנעשה שם למטה ( מאני מדגיש למטה ) ברשות , בוועדה הטכנית ...... מה קורה שם הלוווווו תתעורררו.
אתם יורים לעצמכם ברגלים !!!!!!!
אני חושב שהגיע הזמן להראות להם שהם פגעו ופשוט להעיף את מי שלא עושה את העבודה שלו.
ג'יפולוג אתר מספיק מפורסם כדאי לארגן הפגנה מכובדת שתעשה את העבודה.
אני בטוח שיש לא מעט אנשים שישמחו לעזור (אני אחד מהם ).

boaz avrahami
11-08-15, 01:01
סתם בזבוז אנרגיה הבכי הבלתי נגמר הזה וכל פעם יש אשם תורן.

האשם העיקרי הוא הציבור האדיש שלא נלחם על זכויותיו וימשיך לשלם מחיר בכל תחום בגלל האדישות שלו.

ההומואים והפלשתינאים היו במצב יותר גרוע אבל קיבלו הכרה בגלל שקמו ונלחמו

savyon
11-08-15, 10:14
אני רוצה לשבת במקום יוסי ניסן!!!

boaz avrahami
11-08-15, 10:35
או להחליף את יובל מלמד [emoji23]

lizard
11-08-15, 11:13
יובל עדיין ברשות?

נמרוד
11-08-15, 11:30
אני רוצה לשבת במקום יוסי ניסן!!!

כן? אין בדיוק תגיע למשרד רשות הספורט המוטורי בלב תל אביב, עכשיו שהתחילו לחפור את תעלת בלאומילך?

וברצינות -

כן, יוסי ניסן אחרי שבע שנים או יותר, חייב לקחת אחריות אישית ולהתפטר. פשוט להתפטר. הוא המנהל הראשון והיחיד של הרשות לספורט מוטורי, הוא הקים את הכל ואחראי על הכל 0 ומדובר על כישלון מוחלט.

כמו שאסף אמר - אם זה הכל אשמה של אחרים - שיוסי ניסן יתפטר ויתן למישהו אחר לנהל את העסק ונראה איך המחליף שלו מתמודד.

boaz avrahami
11-08-15, 11:50
כמה נאיבי [emoji1]
פקיד שנכשל יעזוב את סיר הבשר...

הוא צריך קידום בשביל לעזוב או שרה עם ביצים שתחליף אותו במקורב אחר...
לשרה הזו יש ביצים והרבה מקורבים... תמצאו את הדרך אליה או שתחכו לבחירות הבאות בעיירה שלו ותעזרו לו להיבחר.
שיתרום מכישוריו הרבים במקום אחר

דרור ברלי
11-08-15, 13:11
את מה שיש לי לומר על זה, ואני יותר בוטה ממך אסף, אכתוב בטור "ברלי עצבני" שכבר מזמן לא כתבתי.

asafk
11-08-15, 19:42
יובל עדיין ברשות?

לא.

אסף.

דור אריאל
11-08-15, 22:06
אם כל הספורטאים בספורט המוטורי היו יכולים פעם אחת להתעלם מהאינטרסים האישיים והמריבות הפנימיות ( גם בראלי וגם באופנועים אין הנהגה מאוחדת),
ולבקש פגישה עם שרת הספורט ולבוא אליה עם כל הכתבות ולהגיד לה : נמאס !
אז אולי הייתה אפשרות להזיז את יוסי ניסני מהכיסא שלו,

אבל שהספורטאים עסוקים לריב אחד עם השני וכל אחד מושך לכיוון שהוא רוצה אין להם זמן וכוח להתאחד נגד האויב המשותף וחבל זה בדיוק הזמן שיש שרה חדשה עם מרץ.

( אני יודע שיש כמה מהדו גלגלי שביקשו להיפגש איתה אבל עוד פעם זאת הייתה צריכה להיות פגישה משותפת של כל הספורטאים של הספורט המוטורי )

דור אריאל
11-08-15, 22:20
אם זה לא יעזור זה לא נראה לי יכול להזיק יותר ממה שיש עכשיו..

https://www.facebook.com/pages/%D7%99%D7%95%D7%A1%D7%99-%D7%A0%D7%99%D7%A1%D7%9F-%D7%99%D7%95%D7%A8-%D7%94%D7%A8%D7%A9%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%9E%D7%A0%D7%99%D7%A2%D7%AA-%D7%94%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98-%D7%94%D7%9E%D7%95%D7%98%D7%95%D7%A8%D7% 99-%D7%AA%D7%AA%D7%A4%D7%98%D7%A8/1630591883876157

-->