PDA

צפייה בגרסה מלאה : Article: ברלי עצבני: אמרתי לכם שיהרגו את הספורט המוטורי

דרור ברלי
13-08-15, 07:06
ניתן לצפות בעמוד זה ב-http://www.jeepolog.com/forums/content.php/3610-%D7%91%D7%A8%D7%9C%D7%99-%D7%A2%D7%A6%D7%91%D7%A0%D7%99-%D7%90%D7%9E%D7%A8%D7%AA%D7%99-%D7%9C%D7%9B%D7%9D-%D7%A9%D7%99%D7%94%D7%A8%D7%92%D7%95-%D7%90%D7%AA-%D7%94%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98-%D7%94%D7%9E%D7%95%D7%98%D7%95%D7%A8%D7% 99

ASIS
13-08-15, 08:16
אך... כמה צודק, כמה נכון פשוט עצוב ממש. הלוואי והיינו חוזרים לימי היונדאי אקסטרים, אם לא לנו לפחות לילדינו.

נמרוד
13-08-15, 08:46
מה שנכון נכון, הוא אמר את כל זה מראש. עוד באירופה הוא היה סקפטי.

בכל מקרה, מחר יש מרוץ ראלי רייד הקפות באשלים - בתור חובש משקפיים ורודות, אני מתכוון להיות שם. עם שמשייה.

eyali0001
13-08-15, 11:27
כל מילה בסלע מלבד המשפט "אני איבדתי כל עניין בספורט המקרטע הזה", האפשרות לתת למדינה לנצח אותנו זה החלק החמור ביותר. עצוב שכל אוהבי הספורט המוטורי (אנחנו) לא קמים ובאמת מפגינים וחוסמים כבישים, תלונות תמיד יהיו, מעשים אף פעם לא...

נימי
13-08-15, 15:02
לא אוהב שדרור רואה שחורות, לא אוהב את הדברים שהוא כותב, לא אוהב שהוא אומר "אמרתי לכם", לא אוהב שהוא צודק !

ניר_1985
13-08-15, 15:55
צודק

למי שרוצה ליצפאת בפירסום כאן

https://www.facebook.com/israelvideo/videos/10153444085127707/?pnref=story

השועל
13-08-15, 16:05
רציתי להתחרות לפני שנתיים בערך.. עשיתי קורס מירוצים, בדיקות רפואיות, מה שירצו בשביל לקבל רישיון להתחרות חוקי. אז יופי קיבלתי רישיון מירוצים ואז.. הכל התחיל להשתבש. החל ממאבקים פוליטיים בתוך הליגה, רמה נמוכה של התנהגות והתנהלות של חלק מהאנשים (מבלי לפגוע באף אחד, יש גם אנשים מצוינים ואיכותיים). אי סדר, אי שקיפות, שוב מאבקים.. ריכולים ומה לא.
ממש התבאסתי מהכיוון שהספורט המוטורי הולך אליו, וקצת איבדתי אמון בדרך..

חשבתי שאולי אני הבעייתי והציפיות שלי גבוהות. פרשתי בשיא והבאתי לילדים שלי לשחק עם הפלסטיק הירוק שקיבלתי.

ממש עצוב, שבנוסף לכל גם המדינה דחפה את ציפורניה ורצתה נתח מהפגר..

ודרור, כתיבה מצוינת ידידי. נהניתי.. מתאים לך הכינוי "ברלי עצבני"..

הצפרדע
13-08-15, 17:03
אין ספק שדרור מתאר בכשרון רב מצב עגום ואמיתי.
כמוך דרור, כמוני - התייאשתי לחלוטין מהאין ספורט הזה,
אפילו לרכב העבירות האחרון שבניתי שהוא באמת רכב עבירות מעולה, אני לא מתכוון לעשות רישוי כלי תחרותי.
בשביל מה???
הכל ברכב הזה אמנם בנוי לפי הכללים, אבל אין טעם להשקיע את העלות, האנרגיה והזמן הדרושים למספר אפור.
אפילו רשיון הנהיגה הספורטיבית שלי, חודש פעמיים כאשר בין לבין לא היה אפילו מירוץ אחד....
כמה חבל.

lizard
13-08-15, 17:24
לפני שנה בערך שקלתי מאוד לעשות רישוי לרכב שאני בונה, החלטתי שזה לא שווה את הכסף מאחר ואין ספורט. חבל

דרור ברלי
13-08-15, 18:38
ברוך, וולקאם בק.

חבל על הזמן.
חבל על הכסף.
חבל על העצבים והבריאות.

יש כסף וזמן להשקיע בתחביב? תבנו לכם רכבי טיולים משופרים בעלי עבירות גבוהה, חוקיים לכביש (תיאורטית). לפחות תוכלו לנסוע איתם על הכביש לשטח ולהינות מהם - בלי עגלות, בלי מפלצת פולסייז שתגרור, בלי מספר אפור, בלי רשיון תחרותי, ובלי להיות חבר בעמותה, ובלי האין-ביטוח.

אני לא בטוח שמדינת ישראל רוצה "נתח מהפגר" כפי שהיא רוצה שמשהו חי ובועט יהפוך לפגר, ימות ויתמוסס וייעלם. סתם כי לא מתאים לה דבר כזה ספורט מוטורי. יותר מדי כאב ראש.

ארץ אוכלת יושביה.

הצפרדע
13-08-15, 18:51
צודק לגמרי.
זה הכיוון לצערי, וזה מה יש.

מה שמפתיע הוא איך הפקידים הללו רואים מה שקורה בכל העולם עם הספורט הזה ומאות המיליונים שהוא מגלגל, ואת הברכה שהוא מביא לכלכלה ולציבור הרחב, ובכל זאת לא צועדים בכיוון הזה. מילא כל העולם המערבי, ארה"ב ואירופה, אבל אפילו ירדן וקפריסין, בולגריה וקרואטיה, ועוד ועוד מדינות כאלו, יכולות להרשות ולתמוך באירועים כאלה ואנחנו לא?

מה "אנחנו" כאן, בממשל וברשות לנהיגה ספורטיבית מבינים שכל העולם הנאור וגם הלא כל כך נאור, לא מבין??

asafk
13-08-15, 19:00
ג׳ובים וג׳ובות.

את זה הבאנו לרמת ״אור לגויים״

אסף.

boaz avrahami
13-08-15, 19:01
מישהו שם לב שאין גם מרוצי סוסים חוקיים בארץ?
יש היפודרום, יש סורט מחתרתי ואין מרוצים.
בעולם זה ענף יפה, לא מסוכן ומכניס הרבה כסף.

יש מן המשותף בין השנים?

אני אומר שכן.
נסו לנחש מה המשותף ומי הגורם המכשיל

דרור ברלי
13-08-15, 19:46
אני לא מחובבי הסוסים.
לסוס ממוצע יש אמנם הנעה 4X4 קבועה אבל אין לו הגה, התחת שלו מלא בזבובים ועם כל הגודל והדוואווין שלו - ההספק שלו הוא כוח סוס אחד בלבד... ואני משום מה מעדיף להחזיק הגה ולא מושכות, ולשלוט בחבילות גדולות של כוחות סוס באמצעות רגל ימין.

אין לי מושג מה מעכב את מירוצי הסוסים - להבדיל מספורט מוטורי, כאן לא מעורב מנוע אז לכאורה לא צריכה להיות בעיית רשיונות רכיבה, מספר כסוף על התחת מלא הזבובים של הסוס, ביטוחי חובה, פלת"ד וכו'... האם זה משהו שקשור להימורים? לדתיים?....:rolleyes:

lizard
13-08-15, 20:06
קשור להימורים לדעתי

morankabesa
13-08-15, 20:24
המקרה של הרכב שלי משקף בדיוק את מה שקורה במערת.... אטימות חוסר אכפתיות ובורות.
אני שפכתי על הרכב עשרות אלפי שקלים, ימים ולילות רק כדאי להיות חלק מהספורט הזה....
ובסוף באים ואומרים לי "לא מתאים לנו".... שמו על הרכב שלך x .. ואין מה לעשות יותר.
כאילו שאני טיפה בים מתוך מאות הרכבים שעוברים רישוי מרוצים כול שנה..
לי עוד כן איכפת אני כן חושב שיש מה לעשות.!!
צריך להציף את הבעיות ... ועם יוסי ניסן לא עושה את העבודה שלו הוא צריך לעוף לאלף אזזל.
צריך הפגנה ובמיידי !! מה צריך תאריך? מקום?
דרור כמו שאתה מכיר אותי אני לא טיפס שמוותר בקלות!

morankabesa
13-08-15, 20:33
...

boaz avrahami
13-08-15, 20:45
הכי פשוט לארגן מרוץ או שניים בחסות הרשות הפלישתית ובסיקור שמאלני מקיף.

תוך חודש יש לכם ליגה יותר יפה מליגת העל בכדורגל

נמרוד
13-08-15, 22:13
בועז זה רעיון מצוין אך לא מקורי. הרשות יכולה להפוך למקסיקו שלנו, להרבה מטרות.

קונסטון
13-08-15, 22:22
דרור, טלטלת אותנו, בהעברת משקלים, בין חיוך לעצב...כבוד!
חייכתי (מאד) לאלפא סוד.....שמחה עם עצב
תבוא מחר...ציידנית עם נוזלים טובים...תטלטל בין החום לקרירות

boaz avrahami
13-08-15, 22:27
לא יודע למה אתה אומר לא מקורי.
הגיתי אותו לפני הרבה שנים והעליתי אותו בפני הרבה גורמים.
אני די משוכנע שהמקוריות שלי .

לגבי המקסיקו, אולי...
אם בא לך לגמור בתור קורבן של קרטל סמים.

זה טוב לדעתי בתור רעיון אד הוק לצורך יצירת תהודה.

עוד דבר, לקחת את לו״ז השרה ולעשות לה אמבושים במקומות מצולמים.
קל, זול, אפקטיבי.
כנל גם לראש הרשות.
כמה אמבושים תקשורתיים בישיבות מועצה ולהזמין תקשורת מקומית.

אם באמת היה כח אכפתי של ספורטאים רתומים כבר מזמן היה ספורט.
אני כבר מזמן הגעתי למסקנה שפה לא יצמח דשא ועיקר האשמה היא דווקא יל הספורטאים המפולגים והמסתכסכים.
חרא של אוכלוסיה בשמונים אחוז מהמקרים

דרור ברלי
13-08-15, 22:43
אני לא בא מחר.
אמנם מחכה לי בחנייה מכונית מאוד מתאימה לטיול כזה. נמוכה כזאת, עם הרבה סוסים במנוע, ג'נטים גדולים ועל ההגה יש סמל של חתולה גדולה שמזנקת. היא אמנם אנגליה רחמנא ליצלן, וזה פגם שאינו בר תיקון... אני אנסה לשכוח לה את זה.

מה שבטוח זה שמנסיעה לאשלים מחר בבוקר לא תבוא לי פרנסה. יהיה לי חם והחתולה תתלכלך באבק.
אז מחר אני עובד עד הצהרים ואח"כ לוקח את החתולה למתוח לה שרירים בכבישים המתאימים.

ניר ל
14-08-15, 01:02
יש בארץ חוסר סובלנות מוחלט לכל מה שעלול לסכן חיים ואיננו נתפס ככורח המציאות ( מלחמה / ת״ד).
לכן יכשילו כל סוג של ספורט אתגרי, ודאי שאינו אולימפי כזה שמספק ג׳ובים וטיסות לחו״ל לעסקנים.
הייתה השבוע תכנית על עניין מכוני הכושר והסכנה שבהם - נכנסו במירי רגב על כך שחתמה על ביטול הצורך באישור רופא לאימון במכון כושר והסתפקות בהצהרה.
הציבור בכללותו חושב שהממסד הוא זה שצריך לשמש כבייביסיטר לאזרחים ולתקן תקנות וחוקים שיגנו על כל אחד ואחד מעצמו ובטח שמהסובבים. הציבור וזה כולל כנראה גם את מרבית הכותבים כאן, מהונדס ולא מסוגל לראות מעבר למסגרות שהורגל אליהן. כולם משוכנעים שצריכים להיות חוקים ותקנות שמסדירים כל דבר חוץ מאת הדבר שמעניין אותם באופן אישי - במקרה הזה הספורט המוטורי.

boaz avrahami
14-08-15, 06:26
אני לא בטוח שזה מה שהציבור חושב.

אני חושב שזה מה שהתקשורת חושבת והפוליטיקאים מישרים קו בשביל לא לריב איתה.

לא סתם נולד המושג מדינת תל אביב.
מי שהיום קובע את הטון בתקשורת זה חבורה של אוחצ׳ות ועוד כמה כתבות היסטריות שמיצרים דרמות על כלום.
כמות המהדורות חייבת ליצר אקשן מכלום

tzagi
14-08-15, 13:17
לא צריך להיות פולני עדי לחזות את העתיד,
אני רק רבע פולני ובכול זאת אמרתי לפני כמעט 10 שנים ואומר את זה שוב, ממשלה, כול ממשלה טובה רק ב2 דברים, לייצר ביורוקרטייה ושחיטות, את כול השאר הם רק יודעים איך להרוס.
אישור רופא להצטרף לחדר קושר.....אם הייתי מישהו אחר הייתי משוכנע שעובדים עלי.

Bernard
14-08-15, 17:09
אתם נובחים על העץ הלא נכון..
תחשבו מחוץ לקופסה - צריך להעביר את כל הנושא לש"ס או לדגל התורה ואז תיראו איזה ספורט מוטורי יהיה לנו..
כל מה שצריך זה לקשור, איכשהו, את הנושא למשגיחי כשרות ו/או משפחות מרובות ילדים ו/או השתמטות משירות צבאי/לאומי והעניינים יזוזו כל כך מהר ודגל ההזנקה יונף-יורד, שלא תספיקו למלא דלק ברכבים.

menahemy
14-08-15, 19:16
דרור, החזרת אותי בזמן, יושב על הדיונה באשקלון צופה באבק המיתמר מהמסלול החולי.
היה שווה את הנסיעה מחיפה.
עוד שאקלים שהיו שם הם נהגי הגולף. רם לנדס, רוני סמדרסמן וניר ירון.
ולא שיש לי זיכרון מופלא לשמות. מצאתי אתר שמזכיר את הרגעים המופלאים מאשקלון.
http://debuzzer.com/miller/2001/

asafk
14-08-15, 20:36
היום עלה רעיון לדרוש אישור של הרבנות לכל מירוץ... לפחות כך מישהו ידאג שהזינוק יהיה מוקדם בבוקר כדי למנוע חילול שבת המוני...
צחוק בצד.. תפסנו היום את יוסי ניסן לשיחה. נמרוד יסכם (נכון? ) את רוח הדברים. השורה התחתונה היא שהוא חושב שבכל אשמות מלחמות העמותות והספורטאים, כמובן לא הרשות...

אסף.

rob
15-08-15, 16:25
דרור, בתור אחד ששוכב אצלו בארון איזה גביע מהימים של פעם אני יכול להגיד שאני מסכים עם כל מילה.

רק חבל שבמציאות שלנו, זה כנראה יישאר רק בגדר מילים...

דור אריאל
15-08-15, 16:55
לגבי האישור הרפואי לחדר כושר השרה כבר הגישה תיקון לחוק שיוריד את זה,
היא עשתה את זה כי משהוא העלה בפנייה את הדברים ( אני מנחש שלוביסטים או אנשים שמקושרים לחדרי הכושר..)

אם משהוא יעלה בצורה מסודרת לפני השרה את הבעיות בחוק המוטורי אולי היא גם תשנה משהוא בחוק,
אבל כרגע חלק מהספורטאים עסוקים לריב בינם לבין עצמם ואין להם זמן ואנרגיות להתאחד להעלות את הבעיה הזאת בפני השרה..

לא צריך להיות פולני עדי לחזות את העתיד,
אני רק רבע פולני ובכול זאת אמרתי לפני כמעט 10 שנים ואומר את זה שוב, ממשלה, כול ממשלה טובה רק ב2 דברים, לייצר ביורוקרטייה ושחיטות, את כול השאר הם רק יודעים איך להרוס.
אישור רופא להצטרף לחדר קושר.....אם הייתי מישהו אחר הייתי משוכנע שעובדים עלי.

שחר 9
15-08-15, 23:43
נכון ,עצוב, ולא עומד להשתנות .

כמו בכל דבר במדינה הזאת מאלצים אותך להיות גנב רמאי ושקרן ומכאן נשארת לך האופציה היחידה והיא לחזור למרוצים הלא חוקיים.....

דרור ברלי
16-08-15, 11:46
יש בארץ חוסר סובלנות מוחלט לכל מה שעלול לסכן חיים ואיננו נתפס ככורח המציאות ( מלחמה / ת״ד).
לכן יכשילו כל סוג של ספורט אתגרי, ודאי שאינו אולימפי כזה שמספק ג׳ובים וטיסות לחו״ל לעסקנים.
הייתה השבוע תכנית על עניין מכוני הכושר והסכנה שבהם - נכנסו במירי רגב על כך שחתמה על ביטול הצורך באישור רופא לאימון במכון כושר והסתפקות בהצהרה.
הציבור בכללותו חושב שהממסד הוא זה שצריך לשמש כבייביסיטר לאזרחים ולתקן תקנות וחוקים שיגנו על כל אחד ואחד מעצמו ובטח שמהסובבים. הציבור וזה כולל כנראה גם את מרבית הכותבים כאן, מהונדס ולא מסוגל לראות מעבר למסגרות שהורגל אליהן. כולם משוכנעים שצריכים להיות חוקים ותקנות שמסדירים כל דבר חוץ מאת הדבר שמעניין אותם באופן אישי - במקרה הזה הספורט המוטורי.

אני מסכים עם כל מה שנכתב כאן, ורוצה להזכיר שבתכל'ס, שום ספורט אינו מחוייב מציאות. ואני לא מדבר רק על כדורגל.
אפשר לנהל יופי של חיים משעממים גם בלי לרוץ מרתונים או לרוץ בכלל, לרכב על אופניים בכביש ובשטח, לטפס על הרים, לחתור בקיאק בנהרות גועשים... והרשימה עוד ארוכה.

אני מנחש שכל סוגי הספורט האלה גובים מדי שנה - בעולם כולו - הרבה יותר נפגעים וקורבנות בנפש מספורט מוטורי.
ובכל זאת, כולם נחשבים בתודעה של הישראלי הממוצע כ"ספורט" לכל דבר ועניין - בריא, ירוק, מהנה, משחרר, ספורט זה משהו טוב. וכמובן שלא נדרש שום חוק מיוחד כדי לעסוק בהם.

רק כשמעורב מנוע בעניין - הפיוזים קופצים ונדרשים רשיונות, תקנות, חברות בעמותות, ביטוחים ציוד ספציפי עם חותמות כשרות וכשירות שתוקפן מתפוגג (מלאכותית, כמובן, אחרת איך FIA ושאר מוצצי דם יעשו מזה מיליונים?). הכל כמובן עולה כסף רב. זה יקר, זה קשה, זה מצמצם את מספר העוסקים בזה ומפחית את מספר הספורטאים הפעילים והרציניים לכדי מאות בודדים בפוטנציה וכמה עשרות בפועל.
על הכל אנחנו מוכנים למחול והכל אנחנו מוכנים לקבל, רק שיהיו כבר מירוצים חוקיים ומוסדרים עם ליגות, עם אליפויות ובעיקר - עם קהל ועם חשיפה ועם חסויות. כמו בכל מקום אחר בעולם..

אבל לעניות דעתי לא יהיו בישראל מירוצים. ואני לא מתכוון למירוץ חטוף פה ושם כמו ביום שישי האחרון ובסופי דצמבר אלא ליגות מסודרות לאורך כל השנה. לא בקרוב בכל אופן.
כי בשורה התחתונה כל מה שניר כתב הוא מדויק. אין בישראל סובלנות לספורט הזה כי למרות שעד היום אף אחד לא נפגע בישראל בפעילות ספורט מוטורי (דווקא בכדורגל נהרגו פה אנשים - שחקנים שהתמוטטו/בלעו לשון, צופים שנמחצו, שלא לדבר על עשרות פצועים בקטטות ובתגרות...) ספורט מוטורי הוא לא רק מסוכן בהגדרתו אלא עלול, תיאורטית, לסכן אחרים. אף אחד לא מוכן לקחת צ'אנס שאחר כך יפנו אליו חיצי ביקורת או ידרשו ממנו לתת את הדין כי מישהו נפגע.

לתחושתי גם יוסי ניסן ושאר אנשי הממסד שעוסקים בנושא מתוקף תפקידם - הם כאלה. אני תוהה אם כל אחד מאיתנו בתפקידם ובסיטואציה שהם נמצאים בה, לא היה נוהג כמותם.

talw
16-08-15, 12:48
אני אתן דוגמא ,הכנו את כלי הרכב בזמננו הפנוי כשבוע לפני המרוץ,באנו ביום חמישי אחה"צ ,ישנו במתחם באוהלים (אני לא הצלחתי להרדם),קמנו לבוקר של לחץ וצעקות מהמארגנים,משטרה ואחראי בטיחות,הבנו כבר מוקדם בבוקר שזינוק יהיה מאוחר בשיא החום,בעסה,עצבים,לחץ. בשלב מסויים כבר חששנו לביטול המרוץ,קמה קבוצה של אנשים שהתחילה לחמם את האווירה בבקשת מרד כללי של המתחרים והסתלקות מהמקום בהפגנתיות ,בטענה ש"אנחנו לא מוכנים לאכול את החרה הזה".הם צודקים ,גם אתה צודק דרור,היה לי חשק לקפל את הכל וללכת כי כבר יצא לי ממש החשק,אבל משהו בפנים גרם לי לא לעשות את זה,וזה ויתור על הדבר היחיד שגורם לי להרגיש שאני חופשי בארץ שלי,-לסוע מהר ללא עכבות,גם אתה קורצת מהחומר הזה דרור,ללכת משם בהפגנתיות היה עושה לי טוב ל24 שעות,לאחר מכן זה היה כמו לוותר על החירות שלנו,להכנע לרשעויות החוק. כי אותם זה באמת לא מעניין אם יש מרוץ או לא. אנחנו הקורבן .אסור לוותר בשום אופן. הזמן טס,עוד כמה שנים הפיליפינית תצטרך למעוך לנו את הגזר עם מזלג ליד הפירה בצלחת...

דרור ברלי
16-08-15, 13:05
טל, אז בסוף שחררו לכם קצה חבל?... איך הרגשתם?... שניצחתם את השיטה או שעשו לכם טובה?...

וזה חוזר על עצמו פעם אחר פעם. על איזה "חירות" אתה מדבר?
זה שבסוף עשו לכם טובה והיה מירוץ לא אומר שבפעם הבאה לא יהיה בדיוק אותו דבר ולא יוציאו לכם את הנשמה.
לי כבר אין כוח לזה ואני מודה שאני מעריץ אתכם על הסבלנות ותעצומות הנפש שאין לי מושג מאיפה אתם מצליחים לגייס.

מירוץ אחד אחרי 8 חודשים (!!!!) מתי המירוץ הבא? יש לך מושג? לנחש שזה יהיה, אולי, בסוף דצמבר, בלי קהל, בסודי-סודות אי שם באיזה נ.צ. מסווג?
אתה מאלה שבפנים. אתה כבר מושקע ברכב יקר. לך באמת אין לך ברירה אלא לקוות לטוב. אני מחזיק אצבעות לכולם ולך במיוחד. תצליחו.

talw
16-08-15, 13:13
וואלה, אשכרה שחררו קצה של חבל,לא גן עדן ולא חירות,אבל עדיין קצה של חבל מאשר כלום.
אני רוצה להאמין שזו התחלה של משהו, משהו טוב או משהו רע ,העיקר משהו .כי מכלום ועוד כלום יוצא כלום.
ובאמת אין לי ברירה אלא לקוות לטוב.
תודה
אגב ,יוסי ניסן הבטיח בפה מלא שהוא יעשה מבחינתו "הכל" בכדי שהמרוץ הבא יהיה בבאר מנוחה בעוד כחודש וחצי חודשיים....נחיה ונראה.

דרור ברלי
16-08-15, 15:52
נו, נראה אותו.

מאיר רוטברג
17-08-15, 14:30
נשמע אמין דרור למה אתה סקפטי

boaz avrahami
17-08-15, 14:41
המרוץ הבא יהיה בבאר מנוחה ונראה אם גם יגיע לנחלה...

אני רואה באופק וועדה שתמליץ לשרה כיצד לקדם את הספורט

דרור ברלי
17-08-15, 17:00
נשמע אמין דרור למה אתה סקפטי

עוד בפולין הייתי סקפטי.

הבעיה היא שלצערנו הסקפטיות במקומה.
כל פעם שעושים להם טובה ומשחררים להם עוד "מירוץ פיילוט" בשושו, הם ישר יוצאים בכותרות כמו "רואים את האור", "יש תקווה" וכו' חינטרושים.
זה מפליא שמדובר באנשים אינטיליגנטיים וחושבים שלא עשו אותם באצבע, אבל כשזה מגיע לספורט מוטורי הם תמימים כמו ילדות קטנות שהסוטה של השכונה מצליח לפתות אותן שוב ושוב בסוכריה. הם מסרבים להבין שמה שקורה כאן זו מדיניות.
תקראו שוב ושוב מה כתב ניר: במדינה הזו אין ולא תהיה שום סובלנות לספורט שנתפס כ"מסוכן". לא בעתיד הקרוב לפחות.

אבל לגבי באר מנוחה עוד חודשיים אפילו אני אשתוק ואחכה לראות מה יהיה. בכל זאת יוסי ניסן ביקש עוד צ'אנס. מה כבר יש להפסיד?...

נמרוד
17-08-15, 17:03
אתה מתחייב להיות שם ולכתוב על המרוץ בבאר מנוחה? :rolleyes:

דרור ברלי
17-08-15, 17:07
אני לא מתחייב לכלום - אם זה ייפול לי על הדרכה/טיול או פרנסה אחרת?...

אבל אם אהיה פנוי אז בכיף. יש דברים שראוי לאכול את הכובע בשבילם.

talw
17-08-15, 17:15
[QUOTE=דרור ברלי;650679]

אבל כשזה מגיע לספורט מוטורי הם תמימים כמו ילדות קטנות שהסוטה של השכונה מצליח לפתות אותן שוב ושוב בסוכריה.
QUOTE]

אני לא בטוח מי סוטה יותר גדול, אנחנו או זה עם הסוכריה.

דרור ברלי
17-08-15, 17:22
[QUOTE=דרור ברלי;650679]

אבל כשזה מגיע לספורט מוטורי הם תמימים כמו ילדות קטנות שהסוטה של השכונה מצליח לפתות אותן שוב ושוב בסוכריה.
QUOTE]
אני לא בטוח מי סוטה יותר גדול, אנחנו או זה עם הסוכריה.

על משקל הסיפור על הסוטה שתופס ילדה קטנה בגינה ושואל: "אם אני אתן לך סוכריה, תתני לי נשיקה?"
עונה לו הילדה: "ואם אני אמ...ץ לך, תתן את כל החבילה?..."

חסרי תקנה אתם.

-->