PDA

צפייה בגרסה מלאה : משהוא יכול לעשות סדר בכל עניין העמותות של ה ארבעה גלגלים ?

דור אריאל
15-08-15, 11:52
הבנתי שאת המרוץ אתמול הפיקה עמותה חדשה ל 4 גלגלי,
את מי היא מייצגת והאם זאת ההתאחדות היחידה שמוכרת ב 4 גלגלי ע"י הרשות ?

asafk
15-08-15, 13:07
הסיפור בקצרה כפי שהבנתי אתמול מראש ההתאחדות ומיוסי ניסן..
היו המון עמותות והרבה מדי התאחדויות. לחלק מהעמותות לא היה ניהול תקין ולכן ההתאחדויות לא יכלו לקבל תמיכה ממשלתית. הדרישה של החשב הכללי היתה להתאחדות אחת שתרכז את כל העמותות ושהן יהיו בעלות ניהול תקין.
לקח שנה וחצי, שבמהלכן לא היה מימון לתחרויות לאור התנגדות החשב הכללי, ובסופו של דבר הוקמה התאחדות חדשה שכוללת בתוכה את כל העמותות.

אסף.

דור אריאל
15-08-15, 14:32
חבל שאינטרסים אישיים וכלכליים של חלק מהספורטאים גרמו לחלק ( אני לרגע לא ממעיט בחלק הגדול שיש לניסני בעצירת המרוצים ) מהבלגן ועצירת המרוצים,
לפי ידיעתי יש חלק מהספורטאים בראלי ( לא הרייד) שעדיין לא מכירים בהתאחדות החדשה ומנסים לארגן מרוצי ראלי המסגרות הישנות..

boaz avrahami
15-08-15, 15:47
אני יכול להריע אותך שרק ארבעים שנה מלחמות היהודים גרמו לזה שלא היה פה ספורט מוטורי ( מאז ימי הראלי קרוס) ואני מעריך שזה לא ישתנה.

מה שיפה שיש עדיין חברה מימי הבחישה הראשונים שעדיין בוחשים קצת

דור אריאל
15-08-15, 16:40
כמו שאני רואה את זה יש עכשיו 2 בעיות עיקריות בספורט המוטורי:
1. יוסי ניסני
2. הפיצולים והסכסוכים האישיים ( שחלקם ממניעים כלכליים) בין הספורטאים והעסקנים.

לגבי מר ניסני הוא פוליטיקאים ולא ילך הביתה מרצונו, האפשרות היחידה שהוא יפנה את מקומו היא ששרת הספורט תשחרר אותו מתפקידו,
אני לא בטוח כמה היא מודעת למה שקורה בספורט המוטורי ואם היא בכלל יודעת שניסני רק גורם לנזק,
אם הספורטאים היו מאוחדים ושולחים אליה נציגות של הספורטאים הבכירים שמייצגים אותנו בחו"ל ואומרים לה:
"כבוד השרה תצילי את הספורט המוטורי"
אולי היה משתנה משהוא.

המינימום שניסני צריך לעשות עכשיו זה להוציא מכתב בחתימתו שאומר שההתאחדות החדשה היא היחידה שרשאית לייצג את הנהגים ב 4 גלגלי ולארגן תחרויות, ( אני גם מכיר נהג אחד שיום אחרי זה ירוץ לבית המשפט כדי לנסות להוציא צו נגד זה ושוב לעצור את הכל..)

אני יכול להריע אותך שרק ארבעים שנה מלחמות היהודים גרמו לזה שלא היה פה ספורט מוטורי ( מאז ימי הראלי קרוס) ואני מעריך שזה לא ישתנה.

מה שיפה שיש עדיין חברה מימי הבחישה הראשונים שעדיין בוחשים קצת

boaz avrahami
15-08-15, 16:52
אל תאכל אץ השטויות על ניסני.
הוא לא היה שם כל השנים ואם הספורטאים היו רציניים גם הוא לא היה עומד בדרכם.
הכי קל להאשים את הממסד אבל הוא רק אופורטוניסט.

אגלה לך סוד-
עוד הרבה ני שהממסד התחיל להפריע הם לא הצליחו לקים ספורט כי הם כל הזמן רבו.
תאמין לי - חרא של אוכלוסיה

asafk
15-08-15, 17:05
לדבריו של ראש הרשות, הוא לא מפריע ולא מעכב. הוא "רק" דואג להסדרה ולפיקוח.
הטענה שלו היא שהעמותות כל כך מסוכסכות ביניהן אבל גרוע מזה - סובלות מניהול שלא עומד בקנה מידה אחד עם הדרישות של המדינה מגופים מתוקצבים - ולכן הוא לא יכול לעזור.
לדבריו, עכשיו כשיש התאחדות חדשה השעון מתאפס ושוב.. פיילוט למירוץ, ושוב... מעכשיו יהיה אחרת וכן הלאה.

הטענה שלי היא שכדי לשנות את החוק מישהו צריך להביא את הדברים לשרה והמישהו הזה זה הוא - זה תפקידו. וכל זמן שהוא לא עושה את זה, החוק רע ודורש ממנו התערבות מעבר למה שהרשות אמורה להתערב. מאנשי הרשות שמעתי לא פעם שיש צורך בשינויים מרחיקי לכת בחוק, כאלו שיורידו אחריות מהרשות לעמותות, מה שיוריד את רמת הכסתו"ח הנדרשת מהם, ואז יהיה קל יותר. זה אפשרי, ושוב... מי שצריך להעביר את המסר הזה לשרה זה הם, הרשות - ולא הספורטאים.

והוא שוב מבקש "חכו ותראו". השאלה היא אם נחכה..

אסף.

דור אריאל
15-08-15, 17:15
אסף,
אתה צודק שזה התפקיד שלו ולא של הספורטאים אבל הוא לא עושה את זה ( וכנראה גם לא יעשה את זה)
אז אם הם רוצים שמשהו ישתנה שיעשו את זה במקומו,

בצה"ל קוראים לזה "עקיפת סמכות"

דרור ברלי
16-08-15, 10:59
חיכיתם כל כך הרבה.
תחכו עוד קצת.

ואולי תחכו עוד הרבה. כי גם את שרת התרבות והספורט זה לא בדיוק מעניין. כי ככה זה עם פוליטיקאים. הם עסוקים בעצמם ולא בתחום עליו הם ממונים.

דור אריאל
16-08-15, 11:28
דיברת עם השרה או שמעת את דעתה על הספורט המוטורי ?
לפני שאתה חורץ את הדין תן לה צ'אנס', ( יש עשרות ענפי ספורט ואני לא חושב שיש לה זמן להיכנס לכל ענף וענף ולבדוק את הבעיות ).

כמו שכבר כתבתי, כרגע הספורטאים בספורט המוטורי עסוקים לריב בינם לבין עצמם ואין להם זמן להעלות ישירות בפני השרה את הבעיות בספורט המוטורי..

חיכיתם כל כך הרבה.
תחכו עוד קצת.

ואולי תחכו עוד הרבה. כי גם את שרת התרבות והספורט זה לא בדיוק מעניין. כי ככה זה עם פוליטיקאים. הם עסוקים בעצמם ולא בתחום עליו הם ממונים.

דרור ברלי
16-08-15, 11:58
לא.
לא דיברתי עם השרה. מה יש לי לדבר איתה?
זה תפקידו של יוסי ניסן לדבר איתה. הוא מקבל ממני וממך משכורת עבור זה.

וגם אם מישהו היה מדבר איתה והיא היתה מבטיחה לו הרים וגבעות, אני משוכנע שלא היה יוצא מזה כלום - כי היא פוליטיקאית. היום היא שרת התרבות והספורט. מחר שרת הרווחה ומחרתיים שרת הפנים או כל תפקיד אחר שתחשוק בו וכמו כל פוליטיקאי, מה שבאמת מעניין אותה זה קידומה האישי, לא לדאוג לקיום ספורט מוטורי.
לצערי, אני לא מאמין לפוליטיקאים. לאף פוליטיקאי. אלה, גם אם תשאל אותם רק מה השעה הם ישקרו לך.

לתת לה צ'אנס? 100 ימי החסד שלה כבר עברו וחלפו. תוחלת החיים של ממשלות בישראל נמדדת בשנה וחצי-שנתיים לכל היותר ותאמין לי, יש לה עניינים בוערים בהרבה מספורט מוטורי לעסוק בהם.

דור אריאל
16-08-15, 12:22
כבר סיכמנו שיוסי ניסני הוא אחת הבעיות הגדולות ( בלשון המעטה..) של הספורט המוטורי אז לא הייתי בונה עליו שיעביר את המידע לשרה..

דרור ברלי
16-08-15, 12:42
אל תבנה יותר מדי על השר/ה הרלוונטיים.
הכוח האמיתי הוא בידי הפקידים.

Noam
16-08-15, 22:35
יוסי ניסן. לא ניסני... ניסן כמו השלט שמתנוסס בצירוף מקרים בראש הבניין שמאכלס את המשרד שלו

Sent from my iPhone using Tapatalk

boaz avrahami
16-08-15, 22:46
כבר סיכמנו שיוסי ניסני הוא אחת הבעיות הגדולות ( בלשון המעטה..) של הספורט המוטורי אז לא הייתי בונה עליו שיעביר את המידע לשרה..

הוא לא הבעיה.
הוא פקיד מושתן בסך הכול שלא בא לו לעבוד קשה.

הבעיה זה הספורטאים שחושבים כמוך שהם מבינים פוליטיקה והם, הם יודעים הכי טוב איך לעשות ספורט מוטורי.

הספורט המוטורי צריך ספורטאים צייתנים מאחורי ועד אחד שיפעיל אותם נגד הממסד במידת הצורך והם יעשו מה שיגידו להם בדבקות מושלמת.

כדאי גם שהוועד ינהל את ענייני הכסף שלו על פי אמות המידה שיאפשרו לממסד להעביר לו כספי תמיכה.

נמאס כבר מהבכיינות הזו ואי לקיחת האחריות.

-->