PDA

צפייה בגרסה מלאה : פריצות לרכבים- נחל תמר/גוב

ASIS
17-08-15, 23:01
בחודש הבא ב11.9 מוציאים את הילדים (גילאי 5)למדבר, לחניון הלילה בנחל צאלים(תחתון).האם הוא דומה לזה שבהר ארדון? האם אפשר להגיע אליו עם רכב פרטי?
בבוקר אנחנו מתכננים לטייל בנחל תמר ליד צ. הערבה או בנחל גוב ליד מעלה עקרבים. אפשר במקומות אלו להשאיר רכבים בבטחה שנחזור מהמסלול הרגלי והם יהיו עדיין שלמים?
רעיונות נוספים/חלופות יתקבלו בברכה

דרור ברלי
17-08-15, 23:10
להשאיר תמיד אפשר.
השאלה מה מוצאים כשחוזרים - ובאיזה מצב.

MR BIG
17-08-15, 23:48
עזבו את נושא הרכבים , אבל למה לטייל שם בעונה הזו?? חם!!!! נחל תמר עוד סבבה...רובו מוצל.... אבל נחל גוב?? יבש ונטול גבים. חסרים מסלולים מתאימים לעונה??

בכל מקרה , לשאלתך , הנושא בעייתי בשני המקומות. עם נחל גוב אני אוכל לעזור : תחנה בכניסה למפעל צין ליד השומר ואני אדאג לך להקפצה לתחילת המסלול....
דבר איתי יומיים לפני כן , תזכיר לי...

דור אריאל
18-08-15, 10:51
אם הגעת לחניון לילה של הר ארדון תגיע גם לצאלים.. אם נוהגים ממש בזהירות ובוחרים את התוואי הנכון אין בעיה לעבור,
בגדול אין מקום בטוח להשאיר רכב בארץ, לא חסרות פריצות לרכבים לאור יום גם בחניונים במרכזי הערים,

תשאירו בלי ציוד יקר ( הסיכוי שיגנבו את האוהלים והשקי שינה יותר קטן בדרך כלל מעניין אותם דברים שאפשר למכור מהר)

נחל תמר הוא מסלול קווי, אם אתה עם 2 רכבים אתה יכול להשאיר אחד בתחנת דלק של צומת הערבה,
כמו שכתבו כרגע זה לא בדיוק בעונה לטולים במדבר גם אם הם קצרים

ASIS
18-08-15, 19:01
דרור דור ו MR BIG תודה.
אנחנו כאמור לא נוסעים החודש אלא מחכים לספטמבר הנעים יותר לטיולים באזור המדובר.
אני מנסה לקבל תמונת מצב מחבר'ה שהשאירו את הרכב במקומות האלה ולא נגרם להם מפח נפש כשחזרו אליו.
MR BIG תודה מיוחדת על ההצעה- אבל יש מצב להקפצה של11? (5 מבוגרים ו6 ילדים)

MR BIG
18-08-15, 21:44
אני יכול לעזור עם הקפצה של הנהגים .
תורידו את כולם בתחילת המסלול , תסעו לחניה , ואני אדאג להקפיץ את הנהגים....

ASIS
18-08-15, 22:12
תודה BIG אתה גדול! אני אהיה איתך בקשר סמוך למועד. לילה טוב

tamir128
19-08-15, 00:01
לפני כשנה השארתי את הרכב בכניסה לנחל גוב ועשינו את המסלול.
בגלל כל החששות, נכנסתי מעט (באמת מעט) פנימה ע"מ שהרכב לא יהיה גלוי כ"כ מהכביש.
כשחזרנו הרכב היה שלם ובלתי נגוע אבל בדיוק אז הגיע הפקח וחטפתי ממנו (צעקות, לא קנס).

-->