PDA

צפייה בגרסה מלאה : סיוע בשיחזור WhatsApp (מעבר לטלפון חדש)

ibinder
30-08-15, 23:41
אני מנסה להעביר את כל שיחות ה WhatsApp מנוט4 לנוט4 אדג.
ביצעתי גיבוי בטלפון הישן (גיבוי של האפליקציה עצמה). הכל נראה בסדר (קיים קובץ גיבוי עד ל 30 לחודש בדקות האחרונות).
אני מעתיק את תיקיית ה WhatsApp (שכוללת את הגיבוי, תמונות וכו') לטלפון החדש... מתקין את האפליקציה, מבצע שיחזור, אבל מקבל הודעות רק עד ה ה 23 לחודש... מנסה שוב ושוב ושוב, כל הזמן שיחזור עד ה 23 לחודש.
מה אני לא עושה בסדר? איך אני משחזר את כל ההודעות? האם יש עוד דרך??
אני בודק שקיים לי קובץ גיבוי ל 30 לחודש, הוא שם...

תודה,
עידן

אמיר ב.א
31-08-15, 00:53
למה להעביר את התיקייה ?

למיטב ידיעתי , פעם אחרונה שעשיתי את זה , התקנתי מחדש את האפליקצייה ,
והוואטסאפ סינכרן בעצמו את כל השיחות עד לרגע האחרון - בהתחברות הראשונה לשרת...

בכל מקרה ,
אולי משהו בגיבוי שלך או בהגדרות שלו לא תואם בין הטלפונים.

ibinder
31-08-15, 01:26
הגיבוי הוא מקומי בלבד.

אם לא תעביר את התיקייה לא תקבל את התמונות, סירטונים ואת כל היסטוריית ההודעות שלך.

בכל מקרה, הבעיה נמצאה, בתוך תיקיית הגיבוי היו מספר קבצים של גיבוי, משום מה האפליקציה בצעה את השיחזור אבל לא מהקובץ האחרון של היום למרות שהוא היה שם... ניקוי הקבצים פרט לאחרון והתקנה מחודשת פתרה את הבעיה.

עידן

אמיר ב.א
31-08-15, 07:23
המממ - מוזר , אצלי הוא שיחזר את היסטוריית השיחות בהתקנה חדשה ...אבל זה היה לפני יותר משנה , אולי משהו היה שונה בהתקנה.

tomergir
31-08-15, 07:33
כל ההיסטוריה שמורה בתיקיות ולכן אם תתקין מחדש, רוב הסיכויים שלא תראה את היסטוריית השיחות, תמונות וכו'.
לכן מה שבד"כ עושים זה מתחברים למחשב ומעבירים את התיקיות כמו שהם. אם אחד מהקבצים פגום אז השחזור לא יושלם כמו שצריך

ibinder
01-09-15, 01:07
כל ההיסטוריה שמורה בתיקיות ולכן אם תתקין מחדש, רוב הסיכויים שלא תראה את היסטוריית השיחות, תמונות וכו'.
לכן מה שבד"כ עושים זה מתחברים למחשב ומעבירים את התיקיות כמו שהם. אם אחד מהקבצים פגום אז השחזור לא יושלם כמו שצריך
יותר פשוט וקל, להעתיק את התוכן של התיקיה לכרטיס הזיכרון הפנימי.

התקנה של האפליקציה אינה כותבת לתיקיות (היא יוצרת אותם במידה והם לא קיימות), ההתקנה אינה מוחקת את הקבצים הנמצאים שם, כלומר אם המידע היה קיים, אתה תראה אותו לאחר ההתקנה המחודשת. מומלץ בחום לבצע גיבוי (ישירות מהאפליקציה עצמה) לפני הסרת או הזזה של המידע, על-מנת לשחזר את כל המידע בצורה שלמה ותקינה.

-->