PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה עזרה עזרה!!! אני רק בתחילת הדרך צריך עצות ועזרה לבאגי!

purelight27
06-10-05, 18:26
שלום חברה אני אריאל בן 27 רכשתי לאחרונה פז'ו 205 1400 סמ"ק שנת 94 שירד מהכביש עקב תאונה מצבו המכני מעולה וגם מצב השילדה לא רע קצת "שקוע" מאחור.
בכול אופן אשמח לשמוע מכם ה"מקצוענים" המבינים באשר לתחום זה בבנית באגי
1 מה עלי לעשות האם לחתוך דלתות+גג או אולי כדאי דווקא להשאירו כך למען בטיחות ונוחות
2 אילו חלקים עלי לרכוש אם רצוני לנסוע בשטח ולא רק על דרכי עפר (קפיצים,מתלים הגבהה של הרכב צמיגי שטח וכו)
אשמח לשמוע מכם המלצות מה עלי לעשות כעת
בתודה מראש ויום טוב
[email protected]

asafk
07-10-05, 00:01
בודי-
תחתוך, תרגיש חופשי. אחרי שאתה חותך- אתה חייב לבנות כלוב. כיון שבכל מקרה היית בונה כלוב (כי אתה לא רוצה למות בהתהפכות), והרבה יותר קל לבנות כלוב כשאין גג- תחתוך.
כסאות טובים, חגורות טובות ומעוגנות טוב לשלדה/ כלוב- גם אלו דברים שמצילים חיים.

מתלים-
את ה205 קל, יחסית, להגביה. אפשר על ידי שימוש במתלים המקוריים- באחורי זה הרבה יותר קל מבקדמי- אבל גם בקדמי זה אפשרי. יש ל205 קיטים ספורטיביים מאוד שמיועדים למירוצי ראלי= שבילים ולא כביש- ולכן קיימים גם בגובה שהרכב לא מונמך. יותר מזה- יש קיטים של קוילאובר שאשר ממש לכוון את הגובה של האוטו.

מנוע, גיר-
94, ככל שאני זוכר- הוא מוזרק TBI (הזרקה חד נקודתית). יש המון דרכים לחזק את המנוע הזה.. אפשר גם לשנות יחסי העברה כדי לקבל זינוקים יותר טובים וביצועי שטח (שבילים) יותר סבירים. יחסי ההעברה הקצרים יותר קיימים בדגמים הספורטיביים של ה205.

מעבר לזה, ב205 יש המון אפשרויות מעניינות. רכב שטח הוא לא יהיה בחיים, אבל צעצוע לשבילים- יש הרבה פוטנציאל.

אסף.

purelight27
07-10-05, 15:32
תודה על תגובתך הכנה
asafk

תומר א.
11-10-05, 01:08
א.רטלין כי זה טוב.
ב. הייתה לי באגי כזו פעם אני בטוח שחלקחם מכיר אותה, זו עם המיספר השחור וה 'צ' :lol:
עבירות סוף הדרך :twisted:
תבדוק שהחגורות והכסא מחוברים כמו שצריך שים קסדה וסע!

-->