PDA

צפייה בגרסה מלאה : חימום מחזיר שמן

אלידע דויטש
05-09-15, 22:11
שלום לכולם.
אשמח לדעת אם מישו נתקל בתקלה של חימום שמן שגרם לאטם של מחזיר השמן להינמס מחימום יתר של השמן?

איציק - 4X6ZH
06-09-15, 06:40
כנראה שהמחזיר שמן לא במידה הנכונה
או שהוא מסוג לא מתאים
הכוונה ללחץ שסף הגומי מפעיל על הציר המסתובב
אפשרות נוספת שמותקן מנגט במקום מחזיר שמן ( מנגט זה המחזיר שמן שיש בבוכנה הדראולית מיועד ללחץ גבוה על ציר שאינו מסתובב )

איציק

YOSIS 2
06-09-15, 07:16
היכן ישב המחזיר שמן ? במנוע ?בגיר ? בדפנצייל ? על איזה ציר

אלידע דויטש
06-09-15, 08:53
אם אני לא טועה זה של הדיפרנציאל. כי גם המחזיר שמן האחורי וגם הקידמי הלכו.
רק לציין שזה קרה במהלך נסיעה על הכביש בשילוב HL כאשר ירדתי מהשטח לכביש לא הסכים להשתחרר לH.
ואז עצרתי בצד וראיתי נזילה רצינית של השמן (בצבע שחור).
אמרו לי שזה בגלל שנסעתי על הילוך HL בכביש ומהר.
וחלק אמרו לי שזה לא קשור. אלא יש משו אחר.
דבר שני היציאה מהילוך HL השתחרר לי לH רק לאחר מנוחה של הרכב.
וכאשר עשיתי כיוון פרונט נאמר לי שיש לי הבדל של 4 ס"מ. אז יכול להיות שזה בגלל זה שהיה מתיחה של הדיפרנציאל הקידמי?
לציין שזה לנד קרוזר פרדו 99

YOSIS 2
06-09-15, 14:42
לדעתי אם הבנתי אותך נכון יש לך בעיה במיסבים או חופש גדול בציר שעליו יושב מחזיר השמן של הטרנספר אם זה שילוב לא מישתחרר אבל אתה מדבר על כיוון פרונט לא קשור לדעתי לטרנספר או שלא הצלחתי להבין את מה שכתבת השמן שנזל מהיכן נזל מהטרנספר או מהדפנצייל הקדמי יש רעש בנסיעה חופש בידית הקטנה תן עוד פרטים
יוסי

ד ו ר ו ן
06-09-15, 17:57
נזילה מסרן אחורי מצד הגלגל/יוק?

אלידע דויטש
06-09-15, 22:08
אין חופש בידית הקטנה. רעש גם אין.
אני מציין אמרו לי מכיוון שהכיוון פרונט היה הבדל גדול אז יכול להיות שהציריות היו מתוחות ולכן היה עומס אולי יותר גדול על המסייבים וזה גרם לשמן להתחמם יתר על המידה.
ומהדיפרנציאל עצמו אין נזילה אלא רק מהמחזיר שמן אחורי והקידמי היה.

תנין
07-09-15, 00:10
הייתה לי תקלה דומה בטרקטור 4*4 שם המחזיר בחצי הסרן קצה אגן הדיפרנציאל סרן קשיח ,נמס ואחרי שהוצאתי אותו ראיתי שהפלטיק הלבן של המחזיר היה ממש מותך.
המחזיר הוחלף.
אני חושב שאצלך כיוון לא נכון של הקבלת הגלגלים בפרונט , ביחד אם נסיעת חולות ונסיעה משולבת 4*4 בכביש יצר חימום מוגזם של השמן בדיפרנציאל ,מה שהביא לשריפתו של השמן ,שחור. והתכת המחזיר שמן .

-->