PDA

צפייה בגרסה מלאה : התלבטות בין ג'מיני לקורנדו

dudu
08-09-15, 13:18
צרכים: רכב בסיסי לא העיקרי בבית יסע מדי יום 50 ק"מ (בית עבודה).
חשוב לי שאוכל גם לטייל איתו מידי פעם (אני גר מול מדבר יהודה).
אוטומט או ידני לא חשוב.
כן חשובים לי צריכת הדלק, עלויות החזקה, אמינות.

מחיר הרכישה מוגבל מקסימום 25000 עדיף קצת פחות שישאר לתיקונים קטנים אם ידרשו.
לסגנון הטיולים שלי בשלב הזה גם רכב שטח טוב במצב סטנדרטי לא משופר יספיק.

נכון לעכשיו אנחנו זוג +2. הילדים אוהבים לטייל אישתי פחות(ובכלל מעדיפה שאקנה פרייבט- טראומות מהטרנו...)
גימיני יספיק לי ביום יום אבל יחסית לשנתון המחירים גבוהים,
קורנאדו משתלם יותר ומרווח יותר ,

מה אתם הייתם עושים?

asypeer
08-09-15, 13:31
ב-25 הג'ימני שתמצא יהיה משנתון נמוך עם גיר אוטומט קרוב לוודאי (אע"פ שאפשר למצוא ידניים שחוטים בזול)
לא תענוג גדול בנסיעות ארוכות (25 ק"מ כל כיוון בכביש מהיר זה על הגבול מבחינתי)
לגבי קורנדו - אין לי שמץ, מן הסתם תקבל יותר פח לשקל, אבל למצוא אקמפלר שמור גם כן לא יהיה פשוט, זה רכב פשוט למדי עם חלקים של מרצדס משנות ה-90, אבל עדיין אם הולכת שם משאבה או מזרקים - יהיה יקר.
אני מניח שעלות האחזקה תלוית מזל בשנתונים כאלו - בטח אם מדובר בג'ימני אוטומט שהולך לו הגיר במשמרת שלך.
למה שלא תלך על ויטרה? ב-25 אתה יכול למצוא ויטרה ידנית (קצרה) מהשנתונים האחרונים (95-98) שנוחה מהג'ימני בכביש ובשטח גם לא מאכזבת (אם אתה לא מתחרע ומרסק את הביצה הקדמית), אמינות ואחזקה של סוזוקי -אחלה רכב מניסיון. זה שאנשים מבקשים על רכבים 40 לא אומר שיש שוק, וגם זה לצערי מניסיון.

elibaba
09-09-15, 16:39
אני עשיתי את הבחירה של בסאנגיונג. אין לדעתי תמורה עדיפה לכסף. היתרון בסוזוקי זה שאשר לבנות אותו לרמה מטורפת בקלות רבה יותר כי הוא נפוץ וחדש יותר.מצד שני בסאנגיונג אתה נועל כל סרן ב 300 דולר בלבד ואז מעטים המכשולים שקשה לי בהם, בעיקר איפה שצריך כח מתפרץ או משקל קל.

Sent from my m1 note

zerez
09-09-15, 18:50
מעבר למה שנאמר, זוג עם 2 ילדים בג'ימני זה קופסת סרדינים.
אני לא חושב שזה מתאים. לא מכיר את הקורנדו.

dudu
10-09-15, 13:52
תודה.
הגימני ירד מהפרק
בעתיד הנראה לעין אני לא מתכוון לשפר את הרכב- כל רכב 4X4 עם הילוך כח ומרווח גחון סביר יספיק לי.
שוקל שוב טראנו קצר....

שגיא S
10-09-15, 14:51
טרופר דיזל 3100.... אם אין לך בעיה עם שנתון ישן 97-98.
חסכוני, אמין, ובעל יכולת שטח טובה בסטנדרט.

-->