PDA

צפייה בגרסה מלאה : גיפ ניבה אדוונצ'ר

Anonymous
07-10-05, 12:28
חברי מורי וידידי ניתקלתי בסוגיה קשה האם מישהו מכם מכיר את הרכב טוב (ניבה אדוונצ'ר מנוע 1700) ויכול לתת לי פרטים אודותיו מכיוון שאני חושב על הניבה לקניה ולא רוצה לעשות טעות ולתקציב שלי זה מתאים (15,000ש'ח) כמה היא צורכת ? איך המנוע? כמה כוחות סוס?וכו ....לתשובתכם המהירה אודה .נתן

asafk
08-10-05, 00:06
קודם כל- זה כמו ניבה "רגילה" (אם הייתי טיפה יותר משקיע, הייתי עושה בשבילך חיפוש ומצרף לינקים לדיונים קודמים בנושא- ויש כמה. אם לא תמצא- נעזור לך בכל זאת), אבל עם כמה שיפורים שעושים את החיים יותר קלים (פתיחת תא מטען מהקבינה, פתח תא מטען יותר נמוך, מושבים נורמליים, צביעה יותר איכותית וכו'), ועוד דבר חשוב- מנוע מוזרק.
המנוע- מר ומתוק. מר- כי מדובר במערכת בקרה של GM, משהו שדי קשה למצוא חלקים בשבילו. גם תחליפיים נדירים, ולא פחות חשוב- קשה לשפר את המנוע הזה (למרות שהוא שיפור משמעותי מה1600 הישן יותר).
מתוק- כי סוף סוף יש לניבה כוח. בגדול- לניבה רגילה יש כמה בעיות עיקריות- חלודה וכח הן השתיים המטרידות ביותר- וחוץ מהן, זה יכול להיות אחלה אוטו. ב1700 פתרו את בעיית הכוח, לא לגמרי, אבל התוספת משמעותית.

שורה תחתונה- ניבה, באופן כללי, זו אופציה טובה לרכב שטח זול. הבעיה היא שרובן ישנות מאוד (ניבה בת 10 זה כמו רכב אחר בן 20). ה1700 לא כל כך ישנה, וגם יש לה מנוע נורמלי. עסקה מעניינת, אם הבודי לא רקוב, ואם המצב הכללי (וספציפית מצב המנוע) טוב.

אסף.

-->