PDA

צפייה בגרסה מלאה : קונקשן קצר באיסטנבול - טיפים מיודעי דבר (יודעים הכל פה / שנה טובה וזה)

asypeer
15-09-15, 12:28
טסים מחר לבנגקוק עם שעה (חמש דקות) עצירה באיסטנבול - גבולי מאוד אבל עדיין מכרו לנו את הכרטיס אז כנראה שלפעמים אנשים מספיקים.
לא ממש רוצים לבלות לילה שם וגם רוצים שהמזוודות תגענה איתנו (לא שיש לנו משהו נגד ארדואן אבל יש לנו טיסת המשך לקוסמוי מבנגקוק)
אשמח לכל טיפ מיודעי דבר על איך למקסם את הסיכוי שלא נפספס את טיסת ההמשך (אני מודע שאם הטיסה מפה תמריא בשעתיים איחור אז כנראה שלא תהיה טיסת המשך..)
1. לבקש לשבת בקדמת המטוס?
2. לבקש שאת המזוודות יסמנו כפריוריטי?

אגב מה אחריות חברת התעופה במידה ולא נספיק? (שתי הטיסות עם טורקיש) - סידורי לינה זה משהו שהם חייבים לתת ?

תודה ושנה טובה.
אסף

יובל48
15-09-15, 13:36
כאחד שנוסע להנות ולבלות אתה דואג יותר מידי,זה פוגם בהנאה....
שחרר והכל יסתדר.
נ.ב אני יודע שלא זאת התשובה שביקשת,אבל הרגשתי צורך.....
שנה טובה וחופשה מהנה

דרור ברלי
15-09-15, 13:59
קונקשן של שעה בלבד בין נחיתה להמראה בנמל תעופה גדול, צפוף וקצת מבולגן כמו אתאטורק באיסטנבול?... תסלח לי, אבל זה חוסר אחריות משווע של מי שמכר לך את הכרטיסים. בהחלט יש מקום לחשש. מספיק עיכוב קליל מהסוג הנפוץ בהמראה בישראל, על מנת לפספס את טיסת ההמשך.

בפעם היחידה שהפסדנו טיסת המשך בגלל העיכובים של לופטהנזה כאן בישראל, חיכינו בטרמינל בפרנקפורט כמו כלבים לטיסה הבאה. 6 שעות.

zerez
15-09-15, 14:16
כבר היו לי קונקשים קצרים והספקתי, בכל מקרה חברת התעופה אחראית להביא אותך ליעד ואם יש עיקוב ארוך הם מחויבים לספק לך מלון.

הטיפ הכי טוב שאני יכול לתת זה להכנס לאתר של שדה התעופה ולהסתכל במפה איך אתה עובר מהטרמינל שבו אתה נוחת לזה שממנו אתה ממריא.

ירון גל
15-09-15, 14:26
לפני חודש עשינו את זה אומנם לא קונקשיין לבנקוק אלה רק לסלובניה אבל עדיין
1. איך שנחתנו חיכה דייל ואסף את כל המטוס והריץ אותנו לעבר השער
2. מזוודה אחת לא הגיע ליעדה אבל באופן מפתיע חיכתה לנו לאחר יומים במלון שלנו

אז מצ"ב הלקחים
במטוס לפעמים כתוב מאיזה שער יש את הטיסת המשך אז מיותר לחכות לדייל זה מבזבז דקות הליכה יקרות ואנחנו עשינו את זה עם 3 ילדים קטנים
השילוט מאוד ברור בטרמינל ואין סיבה הגיונית להתבלבל
בגלל שידענו שיש אפשרות שמזוודות לא יגיעו לקחנו איתנו למטוס את כל הדברים שאנחנו צריכים ליומיים הראשונים
בהצלחה

sgill
15-09-15, 15:40
בתור אחד שעשה את זה עשרות פעמים...
יחכו דיילים עם שלט כשתצאו מהמטוס ויכוונו אתכם לבידוק הביטחוני.
תדאגו להידבק לקבוצה ולדייל, לפעמים זה בריצה קלה.
התורכים מכירים את הטיסה הזאת והבעיתיות והם דואגים לקצר את הזמנים לכיוון הטיסה לבנגקוק, הם יעבירו אתכם לקידמת הבידוק הביטחוני וידאגו שתגיעו בזמן.
יש הרבה ישראלים על הקונקשין הזה, בטח בעונת החגים.
אני לא אומר שזה 100% בטוח שתספיקו, אבל אני לא פיספסתי מעולם.
הסיכוי לפספס הוא אותו סיכוי כמו שעתיים קונקשיין בלי עזרת צוות הקרקע.
בקיצור, אל תדאג, תחשוב על החופש ולא על זה.

ד ו ר ו ן
15-09-15, 17:10
כרטיס ההמשך נקנה דרך אותה חברת טיסה?
דגש-לא חברת נסיעות אלא תעופה.
יש קואצינג בין החברות?

אם אין, אתה מועד לצרות, כי חברת התעופה לטיסת ההמשך לא חייבת לך כלום, ואם תאחר, תצתרך לרכוש כרטיס מלא על חשבונך.

ראיתי את זה קורה, וזה לא נעים.

אני קניתי בזמני כרטיס לרצף טיסות דרך אל-על, והיה עיכוב משמעותי (מז״א), שגרם לפספוס של טיסת ההמשך.

מי שקנה כרטיסים שלא דרכם, ״חיפש את החברים שלו״.
מי שקנה את טיסת ההמשך דרכם, קיבל מלון וכרטיסים לטיסת המשך חדשה (בחברת תעופה אחרת).

asypeer
15-09-15, 17:12
רשמתי ״שתי הטיסות עם טורקיש״
קצת תשומת לב לפני מבול השליליות,
תודה לכולם ושנה טובה!

Sent from my Ass

ymandel
15-09-15, 17:21
מניסיון, שעה באיסטנבול זה די והותר על מנת להגיע לטיסת המשך.
אבל, כמו שכבר נאמר למעלה, גבולי מאד למזוודות או על גבול הבלתי אפשרי. אני לא בטוח שטורקיש חייבת להעביר את המזוודות לקוסאמוי אם הטיסה מבנגקוק לא שלהם.
קחבחשבון.

asypeer
15-09-15, 17:28
מניסיון, שעה באיסטנבול זה די והותר על מנת להגיע לטיסת המשך.
אבל, כמו שכבר נאמר למעלה, גבולי מאד למזוודות או על גבול הבלתי אפשרי. אני לא בטוח שטורקיש חייבת להעביר את המזוודות לקוסאמוי אם הטיסה מבנגקוק לא שלהם.
קחבחשבון.

האמת שזה כבר קרה לי בעבר וחברת התעופה הטיסה את המזוודות לעיר בצפון יוון על חשבונה (טסנו לאתונה והמזוודות נשלחו בכלל לטביליסי מנתב״ג..)
נקווה לטוב, אני מבחינתי עולה עם טרולי חצי ריק וחוזר עם קניות אבל זוגתי פחות מינימליסטית.

Sent from my Ass

ד ו ר ו ן
15-09-15, 20:18
רשמתי ״שתי הטיסות עם טורקיש״
קצת תשומת לב לפני מבול השליליות,
Sent from my Ass

הטיסה לקוסאמוי עם טורקיש?

ביקשת עצות מנסיון, קיבלת..

אתה מתאר 3 טיסות.

קצת דרך ארץ.

zerez
15-09-15, 21:26
. אני לא בטוח שטורקיש חייבת להעביר את המזוודות לקוסאמוי אם הטיסה מבנגקוק לא שלהם.
קחבחשבון.

בדקתי את זה לפני כמה חודשים כשאיר ניו זילנד איבדו לי חבילה בדרך הבייתה.

חברת התעופה מחוייבת להביא לך את המזוודות לכל מקום שאתה נמצא בו כל עוד אין מניעה חוקית או סיבה ביטחונית.

Guyz
15-09-15, 21:36
הטיסה לקוסאמוי עם טורקיש?

ביקשת עצות מנסיון, קיבלת..

אתה מתאר 3 טיסות.

קצת דרך ארץ.

אני לא הייתי מתחייב לקונקשן של שעה כשטיסת ההמשך היא לבנקוק ואז לקוסמוי עם חברה אחרת (ואם תפספס אותה אתה בבעיה כי טורקיש לא יחזירו לך כלום, הם מתחייבים רק על שלהם).
יש סיכוי מסויים שתפספס, הטיסה מישראל לאיסטנבול היא קצרה אז אין הרבה צ'אנס לתקן זמנים אם יש איחור של 15 דקות בהמראה, ובחגים יש עיכוב כזה בכמעט כל טיסה.

אני בבודד, ללא משפחה ולא בטיסת פלז'ר , לא לוקח קונקשנים כאלה, לא שווה את כל הלחץ בטיסה מהארץ ואז לרוץ את כל השדה.

asypeer
15-09-15, 21:40
ביטחתי את הטיסה לקוסמוי למקרה כזה במעמד הרכישה (לגמרי במקרה..) כמה הביטוח של החברה התאילנדית שווה אני לא יודע.

Sent from my Ass

nirs
15-09-15, 23:03
כך 2 טרוליים קטנים עם ציוד ליומים הראשונים לכל הנוסעים, ותעלה איתם ככבודת יד למטוס.
יש סיכוי סביר שתזדקק להם עד שהמזוודות יגיעו...

elibaba
16-09-15, 02:04
שעה זה גבולי מנסיון. כל עיכוב הכי קטן בהמראה ואתם עלולים לפספס את ההמשך לבנגקוק. טורקיש יתנו לכם מלון 5 כוכבים, שוברים לארוחות והסעה חינם למלון וחזרה, אבל הטיסה לקוסמוי תילך פייפן.

Sent from my m1 note

asypeer
07-10-15, 11:03
עדכון: אז חזרנו אתמול לישראל :(
כל הטיסות עברו בשלום ואפילו המזוודות הגיעו לכל מקום, טורקיש היו ממש בסדר (שירות מעולה ומטוסים חדישים)

למזלנו הקונקשן הקצרצר באיסטנבול היה לטובה (חיכה לנו איש מטורקיש ביציאה מהטיסה בחזור וזירז אותנו) כנראה שכשחצי מטוס מישראל זה עוזר :)
בהלוך היה לנו אפילו כמה דקות להסתובב.
הטיפ היחיד שאני יכול לתת זה שאת הטיסה חזרה מקוסמוי לבנגקוק היה עדיף לסגור עם הטיסה אל קוסמוי, אנחנו אמנם מצאנו טיסה אבל פגשנו אנשים שנתקעו בקוסמוי כי פשוט לא היו טיסות. כנראה שגם היינו חוסכים כמה שקלים וגם לא מגיעים לבנגקוק מאוחר בערב.
זוועות מוטוריות מתאילנד בקרוב בשרשור הראוי.

GodsFather
07-10-15, 14:42
ברוכים השבים, עכשיו כל שנותר הוא לסמן בלוח השנה את הטיול הבא.

asypeer
07-10-15, 22:22
באופן מפתיע זה מסתמן כתאילנד עם המשפחה המורחבת בפסח :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

-->