PDA

צפייה בגרסה מלאה : ג'ימני 1999 VS ג'ימני 2001

newguy456
16-09-15, 17:43
שלום,

אני מעוניין לרכוש ג'ימני ממודל 1999 עד 2001. ההתלבטות שלי היא כזאת:
יש לי את האפשרות לקנות ג'ימני 2001 שעשה 250 ק"מ אבל לטענת המוכר הוחלף לו מנוע ב-180 ק"מ וגיר לא מזמן. לעומתו אני יכול לקנות ג'ימני 1999 שעשה 160 ק"מ ם מנוע וגיר מקוריים. שניהם אוטומטיים.

האם כדאי לקנות את הג'ימני עם הקילומטראז' הנמוך? מה הסיכוי שילך המנוע או הגיר בקילומטראז' הזה? איזה מהם יאבד פחות מערכו בעוד כמה שנים?

בברכה,

אמיר

omri_t
16-09-15, 18:34
ברוך הבא לג'יפולוג!

האם טענת המוכר על המנוע והגיר מגובות בניירת?
האם הותקן מנוע חדש? או אחד מיובא שלמעשה גם הוא נסע אי-אילו ק"מ לא ידוע. כנ"ל הגיר-
כל עוד אין גיבוי מסודר עם ניירת ממוסך רציני- כדאי מאוד לבחון ולבדוק. אולי הוחלף, אולי לא, יש סיבה למה הוחלף...

האוטו מ 99 על פניו עשה פחות ק"מ בשנה מהשני....

יש לבחון את כלל ההבטים, לא רק את מה שכתבת:
מצב הרכב בכללי על כל מכלוליו (במיוחד עם האוטומטי), היסטוריית טיפולים וכו'

לא ניתן לקבוע נחרצות מה כדאי לקנות רק על סמך סיפור המנוע \ גיר והק"מ...

boazgutman
16-09-15, 18:42
דעתי הצנועה זה שמנוע מתוחזק לא צריך ללכת אחרי 180 . אז זה מחשיד... החשוב זה הגיר..... הגיר זאת הנקודה החלשה.... ואת זה אי אפשר לדעת...
תבדוק קבלות על החלפת הגיר... איפה מי כמה עלה וכו...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

newguy456
16-09-15, 20:38
אני מודע לזה שאני לא צריך לקחת את המילה של המוכר ושצריך לבקש ניירות.
האמת היא שאני מעדיף את הקילומטראז' הנמוך יותר אבל אני מודאג מהגיר באמת, אולי אתם יודעים מתי הוא נהרס בד"כ? כאילו האם יש סכנה שהגיר ילך בזמן הקרוב ברכב שעשה 160 ק"מ?

Mor Gurevich
16-09-15, 20:44
אין משהו חכם שניתן לרשום לך. זה עניין של מזל במקרה הזה. יכול להיות שתקנה את הרכב עם הק"מ הנמוך ואחרי יומיים הגיר יעבור לעולם הבא ויכול להיות שלא.
ממליץ לך לקחת את הרכב המועדף עליך לאחד המומחים בתחום, שיערוך לו בדיקה מקיפה ויחווה את דעתו (מורי מראשון לציון הוא ההמלצה הטבעית שלי). זה יעלה כ400 שקלים אבל שווה כל שקל. בנוסף, יכול להיות שבבדיקה תגלה דברים נוספים שצריך לסדק ברכב במסגרת יישור קו ותוכל להוריד את המחיר של הטיפול ממחיר הרכב.

omri_t
16-09-15, 22:53
חפש רכב שתוחזק כמה דיותר טוב.
זו הדרך הבטוחה לאמינות האוטו כולל גיר.

לא להתבלבל, זה לא רולטה.
רכב שתוחזק נכון ונסע עליו נהג שפוי אמור להיות אמין הרבה מעבר ל 160kקמ

-->