PDA

צפייה בגרסה מלאה : מה יש לכם להגיד על גולן טלקום? או כל הצעה אחרת...

savyon
16-09-15, 18:19
הגענו לשלב,
הילד עתיד לקבל סלולאר בזמן הקרוב...

יש לכם דעה לגבי השירות/איכות של גולן טלקום?
יש המלצות אחרות?

בגדול, טלפונים וחבילת גלישה, כדי שהוא יוכל להיות חלק מהחרמות והשיימינג בוואטסאפ:(
ואם ההמלצות חמות אז לנייד גם את הקו שלי מפלאפון לגולן, או לכל במלצה אחרת שתנתן פה.

איכות / שירות / מהירות גלישה וכו',
אנא הציעו

תודה,
סביון

ishc
16-09-15, 19:35
היום קרסה להם הרשת לא?

נמרוד
16-09-15, 19:40
ברשת של החבר שלך, נו זאת שהשתלט עליה וועד עובדים כוחני, חבילה בסיסית עולה 20 שקלים. זה כולל יותר דקות שיחה ואסאמאס ממה שהם משתמשים (כמעט כלום). כל גיגה גלישה עולה שישה שקלים. אז יוצא 26 שקל בחודש, כי כל הגלישה שלהם זה מאות אלפי הודעות וואטספ בחודש. האמת אני לא מבין למה אנחנו עם תוכנית "רגילה"...

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk

אמיר ב.א
16-09-15, 21:10
ממליץ על גולן , לי יש תוכנית של 10 ש"ח לחודש כבר כמה שנים,
אז לדעתי 60 שיחות לחודש זה אמור להיות מספיק בהחלט לילד,
SMS לא מוגבל ,
10MB גלישה ...

יש תוכנות שניתן להגביל איתם את הטלפון אחרי שעוברים את הגבולות ,
וזה גם גורם לילד לחשב מתי הוא באמת צריך לטלפן / לגלוש ומתי לא.

amitaikl
16-09-15, 21:33
גולן רוכבים על אורנג'
רמי לוי על פלאפון

כדאי לבדוק את הקליטה בכל אחת מהרשתות לפני שמחליפים.
אני התחלתי עם הילדות בחבילה ישנה שהיתה לי - 1 ש"ח לדקת שיחה (!), משהו דומה לSMS וללא חבילת גלישה.
כשכמות דקות השיחה עלתה וכן עלה הצורך בחבילת גלישה העברתי את הגדולה לחבילה של גולן ב39 ש"ח לחודש - 6 GB גלישה, שיחות וSMSים ללא הגבלה.

lizard
16-09-15, 23:05
גולן רוכבים על סלקום וגלישה דרך נטוויז'ן (שאם הייתי יודע אז אולי לא הייתי עושה. לא סובל את נטוויז'ן)
אישית אני מרוצה אבל קח בחשבון שיש מצב שהבעל בית בגולן ישבור, או שישברו לו, את הכללים ויפסיק לתת שירות. לא ממש אמור לסבך אותך כי גם ככה המספרי קווים ניידים.

boaz avrahami
16-09-15, 23:18
יש לנו קו ב 29 שח עם סים שעלה 5 שח.
ממש אחלה וכל הממשק מול פלאפון

http://www.kamaze.co.il/וואלה-מובייל-ללא-הגבלה-29-שח.aspx

raanan
17-09-15, 06:36
מציע לשקול את 012
תכלס זה תשתית מלאה של אורנג' ללא הטטרם (היקר) של אורנג' מבחינת מרכזי שירות.
קליטה וגלישה מהירה אמיתית .
אם מעבירים יותר ממספר אחד (צריך לעשות במקום) , המספר השני והלאה הם בעלות מוזלת נוספת.

רענן

savyon
17-09-15, 21:16
איך יופון?

מה המשמעות של 60/100MB?

סופת המדבר
17-09-15, 22:14
לי יש טלפון מהעבודה לאישתי לא.
בשנה האחרונה העברתי אותה אולי 10 פעמים סלקום.. פלא פון.. הוט מובייל.. אורנג .. סלקום.. אורנג.. ועכשיו פלא פון
באורנג לא היתה לה קליטה איפה שהיא עובדת לא יודע למה מקום מרכזי לא באיזה בונקר כל יום כמה פעמים "אין שירות" הוא מובייל גם אותו דרק פעם יש קליטה פעם לא..
בקיצור עכשיו העברתי אותה לפלאפון 49 שקל 8 גיגה גלישה וכל החרטות מסביב
בינתיים בסדר

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

shahav
18-09-15, 10:36
רק גולן, הם למדו את כולם מאיפא הדג משתין. אני לא מוכן אפילו להזכיר את שמות החברות האחרות, ביחוד אלה עם התשתית.

אלדר
18-09-15, 23:22
רק גולן, הם למדו את כולם מאיפא הדג משתין. אני לא מוכן אפילו להזכיר את שמות החברות האחרות, ביחוד אלה עם התשתית.
+1
לקוח של גולן מהחודש הראשון שעלו לאויר

savyon
19-09-15, 08:58
זו הסיבה ששאלתי דווקא על גולן טלקום,
מהרגע שהם נכנסו לשוק המחירים השתנו, הם יצרו שינוי ולכן אני חושב לתמוך בהם
אפשר להתייחס לזה כאל "מחאה חברתית" או משהו כזה, אבל אני באמת חושב שככל שיהיו יותר שחקנים חזקים בשוק, הצרכנים ירוויחו,
ובתנאי שהאיכות מספיק טובה ועומדת בקו אחד עם המתחרים.

אז האם מנויי גולן מרוצים מאיכות הקו והאינטרנט?
מספיק מהיר, אין ניתוקים של שיחות

אשמח לתשובות מנסיון.

מה גם שהחבילה שלהם ב-9.9 הכי משתלמת,
ואם האיכות טובה, אז אנייד את המנוי שלי כי החבילה ב-59 ש"ח שלהם יותר טובה ממה שיש לי בפאלפון ויותר זולה...

סביון

lizard
19-09-15, 09:10
אני בגולן ודי מרוצה. הבעיה היא שהבעלים עושה קולות של לצאת מהתחום. לא יודע אם זה אמיתי או לא אבל הבנתי שיש להם בעיה עם הרשיון.

מאיר אלוני
19-09-15, 10:50
התשלום אצל גולן בשונה מהאחרים הוא פריפייד, אתה משלם חודש קדימה ואין החזר על שימוש חלקי, יתר החברות מחייבות בסיום החודש על שימוש יחסי.
אם תתחבר יום לאחר החיוב החדשי תקבל את החודש הראשון בחינם.
מחיר הסים 49 ש"ח ובחברות אחרות בחינם.

אלדר
19-09-15, 11:01
מדי פעם שיחות מתנתקות לא בתדירות יומית.
פעם בכמה ימים שיחה מתהתקת

shahav
19-09-15, 11:20
הכי טוב גולן, אתה יודע מראש כמה תשלם, אין הפתעות.
לפני חודש טיילנו באירופה כמשפחה, והיינו צריכים עד קוו, אצל גולן יש מושג של חשבון בדיעבד, כלומר, הוספנו את הילד להכול כלול בדיעבד.
הכי חשוב, עדיף לתקשר עם מחשב מאשר עם "שירות" לקוחות שנוטה חזק לצד הספקית תקשורת

boaz avrahami
19-09-15, 11:31
היתרון היחיד של גולן זה הורדת המחירים ואין לזלזל בכך.
מעבר לכך חברה עם שרות די אומלל.

אני לא חושב שהם למכירה ולא אופתע אם הם יבלעו את פרטנר או סלקום המקרטעות.

יש להם גב צרפתי עם אג׳נדה ברורה שאני סולד ממנו כפי שאני סולד מהוט שגם הם בבעלות שמקורה בצרפת

elibaba
19-09-15, 12:26
אני לקוח שלהם מהיום הראשון, השירות באינטרנט נוח משמעותית מכל מענה אנושי. האיכות לא מושלמת אבל סבירה ++ וביחס למחיר זה בכלל תענוג.

Sent from my m1 note

kipibenkipod
20-09-15, 22:59
גולן הם מאד מקובעים. רציתי להעביר את אישתי בין חבילות, והם התעקשו שאשלם 50 שח על סים. אמרתי להם שב 012 הסים הוא בחינם, ושאני מעדיף להשאר אצלהם, ועדיין הם התעקשו. בסוף העברתי אותה ל-012. ואחרי תקופה החזרתי אותה לגולן, כי המחיר ירד לטלפון שני.
בגולן הקליטה שלנו בבית טובה, באורנג' בגלל שהאנטנה מעט רחוקה, רואים בטלפון שהקליטה פחות טובה. אבל זה אצלנו, אצל כל אחד זה משהו אחר.
אחד הדברים שטובים בגולן הוא אתר האינטרנט. הוא ממש נותן להגדיר הכל. לא ראיתי את זה בשום מקום אחר.

לגולן יש התנהגות של בוקים, ובתור ישראלי זה מאד מפריע לי.

פלג_
20-09-15, 23:21
אני העברתי בערך 6-7 קווים במשפחה לגולן, עוד בחודש הראשון שהם נכנסו.
זה היה עניין עקרוני, גם אם זה היה כרוך בקנסות מצד אורנג׳ עבור חלק מהקווים שהיו עסקיים.

אנחנו מאוד מרוצים, כולם.
אין שום בעיות קליטה, שום הפתאות בחשבונית, את שרות הלקוחות אתה בכלל לא צריך, הכל אתה עושה דרך האתר מאוד מאוד בקלות.

לדעתי עדיין חשוב שגולן תהיה חלק מהמשחק.
לחברות הגדולות יש את ה״חברות בת״ שלהם, הזולות, אלו שהם פתחו מיד עם הכניסה של גולן לשוק.
אני לא רואה אותם ממשיכות לתת לנו מחירים זולים אם אין שחקן אחר שמפריע להם.

ד ו ר ו ן
21-09-15, 08:49
אנחנו לא הצלחנו לעבוד את שלב קבלת הסים..

התקשורת איתם הייתה כ״כ גרועה שוויתרתי מתוך מחשבה שאם ככה זה מתחיל, מה יהיה בהמשך בבעיה אמיתית.

savyon
21-09-15, 10:42
ניידתי אתמול שני קווים,
אחד לילד 100 שיחות + 100 MG (מחיר 10 ש"ח)
אחד שלי שיחות ללא הגבלה (5,000) ו-10GB (מחיר 60 ש"ח - במקום 100 ש"ח בפלאפון עבור 4GB)

נמתין לסימים שיגיעו ואעדכן

סופת המדבר
26-09-15, 08:57
בפלא פון 49 שח 8 גיגה במהירות 100 מגה
וזה לשנה

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

-->