PDA

צפייה בגרסה מלאה : התייעצות לגביי מתקן בר מים איזה מומלץ

Ori.s31
17-09-15, 19:50
אני מתלבט עם לשדרג את התמי 4 הנוכחי לאחד חדש בטרייד אין אצלם או
לעבור לחברה אחרת חשבתי אולי לעבור למי עדן ולקחת אחד מהדגמים שלהם אני צריך להחליט עד יום ראשון. תודה

אמיר ב.א
17-09-15, 20:54
תבחר את המתקן שניתן להחליף חלקים לבד ,
ואחד שיש חלקים ברשת בזול.

(אפילו אם זה פרסומת סמוייה , נושא ראוי)

יואב פולס
17-09-15, 20:56
אני משתמש כבר כמה שנים באלקטרה בר. מאוד מרוצה. העלו לי את המחיר ב 10 שקלים לחודש. עברתי למי עדן בגלל הפרנציפ. מעולם לא נתקלתי במכשיר כל-כך גרוע, מכוער ולא ידידותי למשתמש. אחרי שבוע ביקשתי שיקחו אותו וביטלתי את העסקה. חזרתי כמו חתול מוכה עם הזנב בין הרגליים לאלקטרה ושילמתי את התוספת 10 שקלים האלו.
המכשיר של אלקטרה הוא מכונה שהיתה מתאימה בסוף שנות ה 80'. עיצוב מזעזע, כפתורי הפעלה איומים. כשהתנתקתי עשיתי להם רשימה של כל הפאולים של המכשיר. הצעתי כאקט חברי שמי שאחראי על המוצר יתקשר לקבל פידבק ממשתמש הדיוט. הם לא התקשרו אבל הבנתי שלא ממש הופתעו מהביקורת.
אל, פשוט אל תיקח את המכשיר של מי עדן.
אלקטרה לעומת זאת - מכשיר בנזונה, שעובד כבר שנה רביעית ברציפות ללא תקלות מיוחדות. כשהיתה פעם נזילה באו לתקן בלי שום בעיה.

ועוד דבר, לתמי 4 יש נטייה 'להחיות' לפעמים חיובים בכרטיסי אשראי שרשומים אצלם במאגר. בין אם שזה מוכרנים אגרסיביים או 'טעויות' מחשב. כשאתה מסיים איתם את ההתקשרות, תתקשר לחברת האשראי שלך, ובטל את ההרשאה שלהם לחייב את הכרטיס שלך.

Ori.s31
17-09-15, 21:31
יואב שלום אשמח עם תציין את הדגמים שניסית על מנת שאני ידע על איזה דגמים אתה מתייחס נוסף לזה מצד אחד אתה קוטל את אלקטרה ומצד שני ממשיך להיות מנוי אצלם אז אני לא מבין בדיוק את מה שאתה אומר לגבי הם . אורי

AvinoamNa
18-09-15, 01:54
אצלי כבר שבועיים המכשיר של מי עדן עם הסודה, מרוצים מאד. יש כמה באגים אבל שום דבר משמעותי.
לגביי שירות/אמינות עוד מוקדם..

יואב פולס
18-09-15, 07:18
אורי,
אני קוטל את המכשיר של מי עדן, זה ללא הסודה.
המכשיר של אלקטרה מצויין.

את זה אתה ממש ממש לא רוצה, למרות הוידאו המרשים:

https://youtu.be/S6zSToUCugw

נמרוד
18-09-15, 09:08
אני מרוצה מבר המים המקורי - "מקורות".

-->