PDA

צפייה בגרסה מלאה : יציקת בטון בקונטיינר

lizard
18-09-15, 09:54
קבלתי קונטיינר שישמש אותי כמשרד. הוא די ג'יפה רצינית והכי גרוע, הרצפה עקומה ושבורה לגמרי.
אני חושב להוציא את הרצפה ואת העץ שעליה היא יושבת, לשים רשת בין הרלסים של הרצפה ולצקת בטון על הרשת. אחר כך להדביק אריחי קרמיקה חדשים.
השאלה שלי היא האם אני צריך לשים משהו מתחת ליציקה? קלקר או ניילון או משהו כזה. יש סבירות גבוהה שאצטרך להזיז את הקונטיינר ואני לא רוצה לקבע אותו במקום בטעות. הקונטיינר יושב על האדמה. כמובן מפולס אבל ממש בגובה אפס.

תודה

AvinoamNa
18-09-15, 10:01
כשהייתי בונה כאלו מבנים הייתי מניח איסכוריות מפח על הרצפה, ניילון מעל ואז רשת ויציקה

lizard
18-09-15, 10:18
כשהייתי בונה כאלו מבנים הייתי מניח איסכוריות מפח על הרצפה, ניילון מעל ואז רשת ויציקה

אחלה תודה רבה.

אמיר ב.א
18-09-15, 13:10
אם הקונטיינר יושב על האדמה ,
כדאי לך להגן עליו מחלודה באיזורים שנוגעים באדמה , (עדיף משהו רציני כמו זפת , ולא רק צבע)
אחרת עוד כמה שנים זה יהיה כמו מסננת באיזורים האלה.

lizard
18-09-15, 14:46
זה כמו מסננת כבר עכשיו. הכול אכול וחלוד. רק אחרי שאוציא את הרצפה אדע מה גודל השיפוץ הנדרש. כרגע אני צריך להכין עבורו מקום. נראה הוא כן יהיה מוגבה ב10-15 ס"מ מהקרקע.

טל חסיד
18-09-15, 14:57
לא מומלץ על אדמה להניח את הקונטינר, עדיף ארבעה יציקות בטון חזקות ויציבות בכל פינה. לגבי הריצפת בטון לא הייתי ממהר לעשות בטון בגלל משקל, לא כל מנוף או מזלג יוכל להזיז את הקנטיינר, לוחות עץ או דיקט יעשו גם את העבודה, תלוי גם מה יעוד הקנטיינר מחסן, משרד.אם שרותים, בלי וגם איזה קנטיינר 12 או 6 מטר.

טל

kobiarava
18-09-15, 15:06
בנוסף, פיתול של הקונטיינר כתוצאה מהרמה לא סימטרית או משטח לא מפולס יביאו לניפוץ היציקה. עדיף למצוא פיתרון גמיש יותר מבטון

קובי

lizard
18-09-15, 15:14
זה קונטיינר 6 מטר. ישמש כמשרד ומחסן. כולל תא מקלחת ושרותים. (אם יהיה מקום).
הקטע הוא שזה לא קונטיינר שלי. השכן היה חייב לפנות ונתן לי אבל לא ברור לי מה הסטטוס המדוייק שלו. אני לא רוצה להשקיע יותר מידי ואחר כך לא לקבל את ההשקעה בחזרה. לצקת בטון נראה לי הכי זול. אני יכול לשים עץ חדש אבל עץ זה חומר גלם יקר.

AvinoamNa
18-09-15, 15:20
אתה יכול לבנות קונסטרוקציה מעץ מחוטא פשוט ופשוט לחבר אליו מלמעלה לוחות osb, זול וקל (תרתי משמע)

טל חסיד
18-09-15, 16:06
ואם רוצה יפה, על הosb להרכיב פרקט כ 15 מטר רבוע.

טל

lizard
18-09-15, 16:31
הקונסטרוקציה לא תרים לי את הרצפה? לא כזה עקרוני, רק כדי להבין מה אני מקבל. כמה חזקה תהיה הרצפה?

AvinoamNa
18-09-15, 16:41
תקנה את ה osb העבה, הרצפה תהיה חזקה, קונסטרוקציה מלמטה כל חצי מטר קרש, התוצאה הסופית לא תהיה עבה בהרבה אם בכלל מאשר יציקה וריצוף מלמעלה. אם אין לך זמן וסבלנות לפרקט אפשרי להביא pvc לרצפה,

asafpeleg
18-09-15, 20:39
בנוסף, פיתול של הקונטיינר כתוצאה מהרמה לא סימטרית או משטח לא מפולס יביאו לניפוץ היציקה. עדיף למצוא פיתרון גמיש יותר מבטון

קובי
נכון, וגם יקשו מאוד על פתיחה וסגירת הדלתות.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

noamk
19-09-15, 00:56
עוד אופציה- קיימות פלטות בטון גדולות לריצוף (נקרא פייבר צמנט אם אני זוכר נכון) בעובי של 18מ"מ.
אתה בונה מתחת תשתית עם קרשים כל 40 ס"מ ועל זה מחבר את הפלטות עם ברגים בדומה לדק.
בשביל הגימור אתה יכול גם לצרוב את הבטון או לצבוע באיפוקסי...

lizard
19-09-15, 03:42
יש לכם דוגמא של תשתית קרשים שכזו? איך ולאן אני מחבר את התשתית הזו?

lizard
19-09-15, 12:20
טוב הלכתי לראות בדיוק מה קיבלתי. זה קונטיינר שהורידו לו את כל הדפנות והשאירו רק מסגרת. הקירות מעץ.
אני אברר מחירים על עץ.

יונימוג אדום
19-09-15, 12:25
כנראה שיהיה לך הכי פשוט וזול לוותר על ה"מתנה" ולרכוש מכולה תקינה .

אילן

boaz avrahami
19-09-15, 12:38
כמה עולה היום מכולה קצרה תקינה?

lizard
19-09-15, 13:53
5-6 לפני הובלה.
בתכל'ס אני משאיר את הקירות ומצפה אותם בגבס בפנים ותקרה. את הרצפה אעשה מעץ כמו שהמלצתם.
בסה"כ זה יהיה משרד וחדר עבודה עדין. לא מנועים וכדומה, לשטויות האחרות שאני אוהב.

-->