PDA

צפייה בגרסה מלאה : בונים מסורת כשל האנגלים - הנסיכה (גרושה מתחמקת מצה"ל) מתחתנת בשנית ....

raanan
19-09-15, 10:45
והיה בימיי המלך ביביהו הראשון .....
לשנת 2015 לספירה, מתחתנת הנסיכה בר ממשפחת האצולה ....
וביום ההוא כול רפובליקת הבננות תשבות ותריע בביתה
לכבוד הנסיכה בחיר לב אמה ....
ואין יוצא ובא בשערי הכרמל בעולמות העליונים והתחתונים ....

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4701701,00.html

קדימה דרור ! הבמה שלך ....

רענן
אופס - מזל טוב איחלנו ?

דרור ברלי
19-09-15, 11:38
רענן, נו שויין. אז לא תטוס מעל לחתונה באולטרא-לייט שלך....:rolleyes:

גם אני לא מאוהדי הנסיכה הזו, אבל בכל זאת - שיהיה לה במז"ט.

אבל מטריד אותי משהו אחר.
הנזקים וכמויות הזבל שיישארו בשטח אחרי האירוע.

אם אתה זוכר, לפני כמה שנים, אחד מהטייקונים הגדולים חיתן במז"ט את בנו ביער בן שמן.
כמויות הזבל שהשאירו שם, גרמו לרשויות שהיער באחריותן, לסגור אותו לאירועים להרבה זמן אחרי כן..........

וחוץ מזה, ליבי ליבי עם החתן הזה. כרגע הוא אומנם על גג העולם, לא רק נותן בבר-רפאלי אלא גם מתחתן איתה - אבל החרב כל הזמן תתהפך לו מעל לראש. אני לא מקנא בו.
אצל נסיכות מהסוג שלה, הנסיך הבא בתור יגיע במוקדם או במאוחר.

ניר ל
19-09-15, 11:40
זה לא בסדר שסגרו את המרחב האווירי ?
אם לא יסגרו ותתרחש תאונה אווירית זה יהיה בסדר ?
הא, היא לא שירתה בצה״ל .... אכן שערוריה ופגיעה אנושה בבטחון המדינה, כמו שהיא נראית הייתה מגיעה בוודאי לפחות למוזיאון חיל האוויר לקשט את הלשכה של טרנר ...

אני בהחלט מקנא בה על היכול לממש את מלוא הפוטנציאל שלה, היא דוגמה ומופת שראויה ללימוד בפקולטות למנהל עסקים ומאחל לה המון מזל טוב ללא שמץ של ציניות.

דרור ברלי
19-09-15, 11:55
הפרימדונה התחתנה-פיקטיבית עם מכר של הוריה רק כדי לא לשרת בצה"ל - זה על פי חוק. מסריח אבל כשר.

צה"ל לא הפסיד כלום, זה רק עניין עקרוני.
אחת כמוה, שמהווה מודל לחיקוי ומושא להערצה למאות אלפי נערות מטומטמות שרואות בה את התגשמות החלום, אם משתמטת וזה עובר לה חלק, אפילו בלי לספוג גינוי - הרי שזה משליך הלאה - וזה כבר לא סוד שבקרב סלבריטאים שירות בצה"ל הוא לא פופולרי בלשון המעטה. גם זה מקרין הלאה והנתונים מדברים בעד עצמם - כ-50% מבני הנוער בישראל לא מתגייסים ואין שום סנקציה. זה אומר דרשני.

ברור לכולנו שצה"ל לא זקוק לכל כך הרבה מלש"בים ומעדיף לא להתעסק בזה. אבל כמי שהתחיל לקבל הביתה בדואר את הצוים ראשונים לילדים שלי שהם פחות נסיכים/סלבים, זה מרגיז אותי. אני רואה בשירות הצבאי זכות גדולה ואין לי בעיה שמי שלא רוצה להתגייס - שלא יתגייס. ההפסד כולו שלו.
אבל מכיוון שהשירות הוא לא תמיד כיף ולעתים גם מסוכן - אני רוצה שלהשתמטות יהיה מחיר כבד בכל מיני דברים וזכויות שלכאורה "מגיעים" לכל אחד. שמשתמטים ישלמו יותר מיסים למשל. שלא יהיו זכאים לכל מיני זכויות והטבות שונות ומשונות שלדעתי צריכות להגיע רק למי ששירת שרות צבאי/אזרחי.
זה שווה דיון נפרד, שאני לא בטוח שג'יפולוג הוא המקום הנכון עבורו.

אבל עצם הסגידה סביבה היא שמעצבנת.
אני מאוד בספק אם לך או לי היו מאשרים להרים מסוקים, כטב"מים ובלונים סתם ככה כי אנחנו מחתנים את הילדה שלנו, וגם סוגרים עבורנו מרחב אווירי.

raanan
19-09-15, 11:57
אחלה טיעון ! רק בוא נלך עוד קצת קדימה ,
בוא נסגור את הכבישים כי אנחנו יודעים בוודאות שיש תאונות דרכים ....

ולידיעתך ,
כול מטוס שטס יש לו תוכנית טיסה הכוללת גובה ונתיב.
כול בעל רשיון טיס יודע את נתיבי הכניסה והגובה למרחב אווירי של מנחת / מסלולי ח"א לנחיתת חירום ללא קשר.
העסק מנוהל ברמת שכבות ולמרות הצפיפות של ארצנו הקטנטונת מצליחים לשמור על בטיחות טיסה כולל הצרכן העיקרי (ח"א).

בקיצור, סגירת המרחב לצורך שמירת פרטיות וצילום שכנראה יימכר ע"י בני הזוג לרשת המרבה במחיר ...

רענן

יואב פולס
19-09-15, 12:03
ברלי,
אני מציע שתתחתן שוב וננסה להרים כתבמ"ים רחפנים, וכמה מטוסים לצילום.

דרור ברלי
19-09-15, 12:07
לא כנראה. זה מה שיהיה.
למרות הבלונד, היא ממש לא טיפשה ויותר מזה - יש לה אמא מלעונה שמנהלת אותה ביד רמה ויודעת לעשות זהב מכל מה שקשור למותג הזה "בר רפאלי".

לפי מה ששמעתי, גם מסיבת הרווקות שלה, שהיא ערכה באיים המלדיביים או משהו דומה עם קבוצה נבחרת של חברות מלחכות פינכה - עלתה לה מעט מאוד כסף, אם בכלל - תמורת הזכויות לצילומים משם.

בואו לא ניתמם. אם לכם היתה אפשרות לחיות ככה, לא הייתם מהססים.

- - - Updated - - -

ברלי,
אני מציע שתתחתן שוב וננסה להרים כתבמ"ים רחפנים, וכמה מטוסים לצילום.

למה שאני אתחתן שוב?... אני כבר ניסיתי. לא הלך.
עכשיו תורך. תתגרש ותתחתן אתה שוב!!!.... נראה אותך;)

ניר ל
19-09-15, 12:42
הצבא לא מגייס את כולם כבר עשרות שנים, בחורות רבות לא מקבלות בכלל צווי גיוס, אם בר רפאלי לא הייתה מפורסמת הייתה מצהירה שהיא מסורתית והייתה מקבלת פטור מיידי בלי שאף אחד יחפש אותה אח״כ.
אני רציתי לשרת בסדיר, נהניתי לשרת במילואים למעט בשנים שזה פגע לי בלימודים, להנאתי הייתי ממשיך לשרת במילואים ככל שהיה מתאפשר לי. ביום שהבנתי ששירות המילואים שלי הוא בזבוז כספי משלם המיסים נטו - עזבתי. אני מפרגן לילדיי שישרתו שירות משמעותי ומאידך אעדיף שימשיכו בחייהם האזרחיים באם שירותם הצבאי יסתכם בהכנת קפה, תיוק מסמכים ומשחק בטטריס. הצבא צריך להתייעל בדחיפות, לצמצם בירוקרטיה ובזבוז משאבים, המדינה צריכה לפצות כספית את אלו שכן משרתים.

בר רפאלי היא עסק משומן, מודל לחיקוי לא משנה מי עומד מאחוריו, לא מודל חיקוי לילדות סתומות אלא לאנשי עסקים. ראיתי אותה לא פעם, היא נראית מעולה עושה רושם שגם מאד נחמדה, ראיתי בקניון רוטשילד בראשל״צ בחורה/נערה מוכרת בחנות בגדים יותר מדהימה ממנה - אי אפשר היה להוריד ממנה את העיניים, אשתי הייתה באותה דעה - לכו תבדקו בעצמכם, מה הסיכוי שלה להצליח למנף את עצמה 1% בודד מבר רפאלי.

רענן, תמורת הסכום המתאים יסגרו לך את המרחב האווירי מעל הבית לצמיתות, יונה לא תרשה לטוס מעליו, אף אחד לא יקפח אותך.
דרור, זכויות פרסום בלעדיות זה כסף, לא מבין מה ההבדל, הרווח של סוכנות המזרח מזה שבר רפאלי נצפית בריינג׳ רובר איווק עולה על ההנחה שהיא מקבלת, התמונות מהמלדיבים נמכרו ביותר כסף ממה שעלתה החופשה, ככה גם ההנחה על הדירה במגדלי צמרת שבתמורה לה עלו אוטומטית מחירי הדירות שם באחוזים יפים. אף אחד לא סוגד, הכל ביזנס.

ד ו ר ו ן
19-09-15, 13:03
קראתם עד הסוף למה ביקשו לסגור את המרחב האווירי מעל האירוע?

הם שכרו חברת צילום שמפעילה רחפנים גדולים ו-2 מטוסי צילום קטנים שישהו מעל כל משך האירוע.

הבקשה לפי רשויות התעופה היא לגיטימית מבחינה בטיחותית.

זה לא רק גחמה של למנוע פפראצי.

talw
19-09-15, 13:13
ביזנס או לא,מי רוצה לחיות ככה?,שלכל יציאה מהבית צריך מלווה,אפילו בשביל לגרד בתחת בדרך למכולת צריך לחשוב פעמיים שלא מצלמים אותך,המסכנה הזו שבטח לא זזה מטר בלי איזה מאמן פסיכולוגי אישי ,שחצי מהתפריט היומי שלה זה גלולות בכל מיני צבעים- מכרה את נשמתה לשטן.
תנו לה לעבור את חתונתה הראשונה ...בשקט. גם ככה הראש שלה מלא ברעשים.

Tsafrir
19-09-15, 13:38
קראתם עד הסוף למה ביקשו לסגור את המרחב האווירי מעל האירוע?

הם שכרו חברת צילום שמפעילה רחפנים גדולים ו-2 מטוסי צילום קטנים שישהו מעל כל משך האירוע.

הבקשה לפי רשויות התעופה היא לגיטימית מבחינה בטיחותית.

זה לא רק גחמה של למנוע פפראצי.

+1

בדיוק כך!
הסגירה היא מקומית (יצירת מה שנקרא בועה) בדיוק לצרכים שדורון ציין וזה נהוג מאז ומתמיד.
כל כתב זב חוטם נהפך למומחה לתעופה ובנו של ווילבור רייט.
אם כל כך מתעניינים בעולם התעופה (אני בטוח שלא, זו היא ויתרונותיה הפיסיולוגיים שמעניינים אותם) אז אולי שידברו מילה על כך שדה תעופה הרצליה נסגר ללא מציאת כל חלופה למטוסים הנמצאים שם, בתי הספר לטיס, מכוני הבדק ועוד, הכל בגלל שכרישי נדל"ן שמו את המקום על הכוונת, זאת כשגם שדה דב עתיד בקרוב להיסגר.

lizard
19-09-15, 13:40
אתה מתכוון חתונתה השנייה...

דרור ברלי
19-09-15, 19:18
הצבא לא מגייס את כולם כבר עשרות שנים, בחורות רבות לא מקבלות בכלל צווי גיוס, אם בר רפאלי לא הייתה מפורסמת הייתה מצהירה שהיא מסורתית והייתה מקבלת פטור מיידי בלי שאף אחד יחפש אותה אח״כ.
אני רציתי לשרת בסדיר, נהניתי לשרת במילואים למעט בשנים שזה פגע לי בלימודים, להנאתי הייתי ממשיך לשרת במילואים ככל שהיה מתאפשר לי. ביום שהבנתי ששירות המילואים שלי הוא בזבוז כספי משלם המיסים נטו - עזבתי. אני מפרגן לילדיי שישרתו שירות משמעותי ומאידך אעדיף שימשיכו בחייהם האזרחיים באם שירותם הצבאי יסתכם בהכנת קפה, תיוק מסמכים ומשחק בטטריס. הצבא צריך להתייעל בדחיפות, לצמצם בירוקרטיה ובזבוז משאבים, המדינה צריכה לפצות כספית את אלו שכן משרתים.

בר רפאלי היא עסק משומן, מודל לחיקוי לא משנה מי עומד מאחוריו, לא מודל חיקוי לילדות סתומות אלא לאנשי עסקים. ראיתי אותה לא פעם, היא נראית מעולה עושה רושם שגם מאד נחמדה, ראיתי בקניון רוטשילד בראשל״צ בחורה/נערה מוכרת בחנות בגדים יותר מדהימה ממנה - אי אפשר היה להוריד ממנה את העיניים, אשתי הייתה באותה דעה - לכו תבדקו בעצמכם, מה הסיכוי שלה להצליח למנף את עצמה 1% בודד מבר רפאלי.

רענן, תמורת הסכום המתאים יסגרו לך את המרחב האווירי מעל הבית לצמיתות, יונה לא תרשה לטוס מעליו, אף אחד לא יקפח אותך.
דרור, זכויות פרסום בלעדיות זה כסף, לא מבין מה ההבדל, הרווח של סוכנות המזרח מזה שבר רפאלי נצפית בריינג׳ רובר איווק עולה על ההנחה שהיא מקבלת, התמונות מהמלדיבים נמכרו ביותר כסף ממה שעלתה החופשה, ככה גם ההנחה על הדירה במגדלי צמרת שבתמורה לה עלו אוטומטית מחירי הדירות שם באחוזים יפים. אף אחד לא סוגד, הכל ביזנס.

הכל נכון. תאמין לי, סגירת מרחב אווירי כלשהו מעל לכרמל עד לגובה 3,000 רגל לכמה שעות ממש כמו העסק המשומן של ציפי רפאלי (האמא של בר, שהיא הכוח המניע מאחורי ההצלחה שלה), באמת מעניינים לי ת'תחת.

לשנים הכי יפות של נערים ונערות בני 18-21 מוכרח להיות ערך ומחיר. והמצב כרגע הוא של שווים יותר - אלה שבגיל 18 יכולים להתחיל ללמוד או לפצוח בקריירה, ושל שווים פחות - אלה שמסכנים את חייהם למען המדינה ללא תמורה.

הסיפור של בר רפאלי, כמו של כל שאר המשתמטים שבעיני הם חלאות אדם, הוא מייצג של הריקבון שפושה בחברה הישראלית.
כל עוד גיוס לצה"ל מוגדר כ"חובה" - והילדים הפחות יפים, פחות סלבריטאים ופחות מקושרים נשלחים בהרבה מקרים בניגוד לרצונם ורצון הוריהם להילחם ואולי גם למות בשם גחמה פוליטית כזו או אחרת מצד ימין או מצד שמאל - אז אחת מהשתיים:

1. כפי שאמרת, שיתגמלו היטב את אלה שמתגייסים. ויתגמלו עוד הרבה יותר את הקרביים. זו הדרך המועדפת גם עליי.
2. שיכניסו את כל הצינור, עם ההברגה, לאלה שלא מתגייסים - ולא חסרות סנקציות - ממיסים מוגדלים ועד שלילת כל מיני זכויות והטבות.

אתה צודק - צה"ל כנראה לא זקוק לכל כך הרבה מתגייסים. זו עובדה.

אז עד שיעברו למודל האמריקאי - צבא מקצועי, שירות בתנאי קבע עם כל התנאים וכו', הגיוס מוגדר כ"חובה" ואלה שלא הולכים לצבא, שילכו לשירות לאומי/אזרחי. לא על מדי צבא: אפשר להתגייס למשטרה, אפשר במד"א, אפשר לבצע הרבה מאוד תפקידים נדרשים שכיום לא מתבצעים כמו שהיה צריך בגלל מחסור בתקנים ובתקציבים. זה לא המקום לפרט איפה כי כולם יודעים בדיוק. וכן, זה כולל חרדים וערבים. שלא יתגייסו, זה בסדר - בזמן שהבן שלי ושלך ירוצו על ג'בלאות עם ווסט קרמי וקפלסט, לא חסר לחבר'ה צעירים חרדים וערבים מה לעשות בדחיפות במגזרים שלהם.

כשאני רואה כל מיני משתמטים עלובים שלא היה נאה להם לשרת כמוך או כמוני אבל לובשים את מדי צה"ל בסרטים כמו "בופור" (השחקנים אושרי כהן, איתי תורג'מן ואיתי טיראן. יש עוד הרבה אפסים כמוהם. ) ולפעמים, בחוצפתם גם יש להם מה לומר בעניינים פוליטיים, עולה לי הדם למוח.

רק דעתי כמובן.

talw
19-09-15, 19:32
דרור,מי שעושה אותם למה שהם זו המדיה, שמזינה את ההמון המשולהב, שמזין בתורו את הגלגל הענק,ואתה יודע טוב מאוד מי עומד מאחורי המדיה.
אין לך מה להיגעל מהחבר'ה האלה, הם נכנסו למלכודת דבש ללא ידיעתם, לכשיגדלו יבינו.
חבל על האוויר.

דרור ברלי
19-09-15, 19:45
הסלבריטאות שלהם לא מעניינת אותי.
גם הקיטור על סגירת המרחב האווירי זה שטות.

מה המדיה עושה מהם גם לא מעניין אותי. אבל אל תיתן להם קרדיט שלא מגיע להם - המשתמטים יודעים טוב מאוד מה הם עושים.

מספר המשתמטים אשכרה מבהיל. אני מוקף בחלאות האלה במקום העבודה שלי. אנשים עם "מודעות פוליטית וחברתית" מאוד מפותחת, ימנים ושמאלנים. אנשים שמתווכחים בלהט, שמאוד אכפת להם מה קורה במדינה, אבל לשרת בצבא כמוני וכמוך לא היה נאה להם.

כמו שכתבתי קודם - לשנים הכי יפות של בני נוער מוכרח להיות ערך ומחיר. זה בלתי נסבל שמי שלא רוצה לשרת, פטור מהעול הזה בקלות מדהימה ולא משלם מחיר. מעולם לא היה קל יותר לקבל פרופיל 21 - וזה הפך להיות כל כך מקובל, עד שזה נורמטיבי. פעם השתינו בתוך ברכיה, בהיחבא, כי התביישו. היום הם משתינים מהמקפצה. כשמישהו שאני מכיר משוויץ ששילם כך וכך אלפי שקלים לפסיכיאטר שהוריד לו פרופיל ופטר אותו משרות והוא צוחק על "הפראיירים שמתגייסים", אני מתפלץ.
פעם בזמננו, פרופיל 21 קבע שיש לך בעיות נפשיות ומיד היו שוללים לך רשיון נהיגה, לא יכולת לעבוד בחברה ממשלתית ושאר סנקציות. מצידי ראוי לפטור את המשתמטים גם מעול ההצבעה לכנסת - מי שלא רוצה לשרת, שיחסכו ממנו את הזכות לקבוע את עתידם של אלה שכן תרמו. אני יודע שזה צעד קיצוני - ולכן הייתי מעדיף שבמקום לזמבר את המשתמטים, שיתגמלו את המשרתים. בכסף. ואת הקרביים - בהרבה כסף.

raanan
19-09-15, 19:57
דרור,
מסכים עם כול מילה שכתבת !!!

האמת לא לזה כול כך כיוונתי, אלא על יכולת וקשרים למצוא את הליצן ברשות התעופה האזרחית שאישר סגירת מרחב אווירי .
בעצם במשרד התחבורע הכול יכול להיות (תווי נכה למקורבים של המנכ"ל) :
http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=1124031
אגב, לא מופיע באתר רשות התעופה האזרחית בחציץ הודעות לציבור הנחיה זאת .
בוודאות זה חרטא שלא תופסת לח"א (הכונן ברמת דויד שיוזנק "למפגש" בלב ים יחתוך מעל המוחרקה בכוח מלא).

אני בטוח שגם הדרכים יחסמו ע"י בריוני אבטחה מגובים במשטרע ....
מעניין באיזה תירוץ יחסמו הדרכים.

בקיצור,
ברפובליקת הבננות לאדונים מותר לשעבד הטבע (סגירת שטח ביער בן שמן, שטח הכרמל , מצדה,
החוף בין עתלית לחדרה.
על הדרך כרייה והריסת ים המלח וסביבתו) ואין למחבקי העצים והרשט"ג שום מילה בנושא !
אבל ג'יפאי מטר בשמורה בחשיכה או 95 מטר מקו המים הוא אוייב הציבור .

רענן

ד ו ר ו ן
19-09-15, 20:06
רענן
אני מהאחרונים לסנגר עליה, אבל אתה טועה.
בynet, שמו קישור להודעה ולמפת הסגירה, ותגובה למהות הסגירה.

mugi8675
19-09-15, 20:14
אני מציע לכולנו לקרוא את הכתבה הזאת (http://www.themarker.com/markerweek/1.2733317) בדה מרקר ע״מ להבין היכן אנו חיים. פצועי מבצע צוק איתן זקוקים לעשרות רבות של אלפי דולרים על מנת לממש את זכויותיהם, לאחר שנלחמו עבור כולנו, כולל אלו שלא משרתים מבחירה.

יצחק

nitzan
19-09-15, 21:14
רבותיי זה רק מראה איפה אנו חיים היום,באתר הזה מתקיים דיון בנושא זה פשוט הזוי.
ובקשר לסגירת המתחם האווירי לגיטימי בהחלט למניעת תאונות.
לו הייתם יודעים אילו בקשות מפיקי ארועים מבקשים מרשויות ולרוב מקבלים ללא שום קשר לבטיחות.
( עובד בתחום הארועים).שבוע טוב.

Bernard
20-09-15, 01:36
קשקשנים... כולכם/כולנו.
או שבעצם סתם מיעוט קוטר וקנטרן..
יש כל שנתיים (במקום ארבע) הזדמנות לקבוע מי יתגייס ומה יקבל וכמה ואיפה לנסוע וכמה מס לשלם ו...
וכולם רק ממשיכים בשלהם וממשיכים לקטר אחרי.

כמו המערכון ההוא של היינריך והקטנצ'יק ההוא, שאני לא מצליח למצוא ביוטיוב..

boaz avrahami
20-09-15, 07:35
הרגע הודיעו שהמרחב האווירי נפתח.
תחזרו לשיגרה [emoji6]

אגב, אתם בלי מישים יוצרים את הפופולריות שלה

raanan
20-09-15, 07:38
והטוייסט בעלילה ...
שר התחבורה ביטל את ההנחיה של הליצן במשרד שלו !
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4702190,00.html

ואז נשאלת השאלה , האם הארוע יתוחקר והליצן ינזף ? (הערה לתיקו בנציבות המדינה)
או שזה יחלוף כרגיל ?
מהמר על ב' !

אגב, הליצן היה צריך לקום ולהסביר את הבלה בלה של בטיחות לשר המומנה עליו .
אבל כנראה שבולשיט אפשר למכור לתקשורת .

רענן

lizard
20-09-15, 07:44
וואו כמה מלל על נושא כל כך לא מעניין.
אז לא יהיו טיסות מעל האיזור של החתונה. ביג פאקינג דיל. הרי ברור לכולם שיהיה שם פקק תנועה של אולטרא לייטים וכדומה.

Tsafrir
20-09-15, 08:24
דרור,
מסכים עם כול מילה שכתבת !!!

האמת לא לזה כול כך כיוונתי, אלא על יכולת וקשרים למצוא את הליצן ברשות התעופה האזרחית שאישר סגירת מרחב אווירי .
בעצם במשרד התחבורע הכול יכול להיות (תווי נכה למקורבים של המנכ"ל) :
http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=1124031
בוודאות זה חרטא שלא תופסת לח"א (הכונן ברמת דויד שיוזנק "למפגש" בלב ים יחתוך מעל המוחרקה בכוח מלא).

אני בטוח שגם הדרכים יחסמו ע"י בריוני אבטחה מגובים במשטרע ....
מעניין באיזה תירוץ יחסמו הדרכים.

בקיצור,
ברפובליקת הבננות לאדונים מותר לשעבד הטבע (סגירת שטח ביער בן שמן, שטח הכרמל , מצדה,
החוף בין עתלית לחדרה.
על הדרך כרייה והריסת ים המלח וסביבתו) ואין למחבקי העצים והרשט"ג שום מילה בנושא !
אבל ג'יפאי מטר בשמורה בחשיכה או 95 מטר מקו המים הוא אוייב הציבור .

רענן

טעות בידך.
יצא לפני שבועות מספר נוטאם בנושא (אתה בודאי יודע מה זה).

העיקר שהשר הנכבד "דאג" במשך חמש שנים לחלופה לשדה תעופה הרצליה.
מילא שר פופוליסט, אבל יש פתיים שאוכלים את זה.

דרור ברלי
20-09-15, 09:46
אם סוגרים את המרחב האווירי איך תוכל הנסיכה שלנו לעוף על עצמה?....

בטיחות בלהבלהבלה....

היחיד שרמז לכם מה שורש העניין זה ניר - הכל כסף. "בר רפאלי" זה עסק שמייצר מיליונים מכל נוד שלה. הזוג המלכותי מעלה לאוויר כלי טיס משלו כדי שיצלמו והתמונות יימכרו למרבה במחיר - אז מה פתאום שעוד מישהו יטוס שם ויצלם ויעשה קופה על חשבונם?....

בטיחות? חרטא.
תשאלו כל איש מקצוע בתחום התעופה האזרחית ותקבלו את אותה תשובה - שערוריה. לאף אחד מכם לא היו מאשרים את זה.

שר פופוליסט? כן. אבל החלטה נכונה. טוב שהאיסור בוטל.
ובינתיים הזוג המלכותי הרוויח עוד קצת פירסום.

ד ו ר ו ן
20-09-15, 10:12
זה יפה שפתאום ״נראות״ משחקת תפקיד.

אבל בחייאת, 4קמ״ר?

זה שטח פצפון בתכלס, שבאמת רק בשביל ניראות ציבורית שווה היה לשר להתערב.

Tsafrir
20-09-15, 10:27
אם סוגרים את המרחב האווירי איך תוכל הנסיכה שלנו לעוף על עצמה?....

בטיחות בלהבלהבלה....

היחיד שרמז לכם מה שורש העניין זה ניר - הכל כסף. "בר רפאלי" זה עסק שמייצר מיליונים מכל נוד שלה. הזוג המלכותי מעלה לאוויר כלי טיס משלו כדי שיצלמו והתמונות יימכרו למרבה במחיר - אז מה פתאום שעוד מישהו יטוס שם ויצלם ויעשה קופה על חשבונם?....

בטיחות? חרטא.
תשאלו כל איש מקצוע בתחום התעופה האזרחית ותקבלו את אותה תשובה - שערוריה. לאף אחד מכם לא היו מאשרים את זה.

שר פופוליסט? כן. אבל החלטה נכונה. טוב שהאיסור בוטל.
ובינתיים הזוג המלכותי הרוויח עוד קצת פירסום.

עורך דין נרי ירקוני, טייס בהכשרתו וראש רשות התעופה האזרחית לשעבר מספיק טוב לך?
אז הוא אומר בדיוק הפוך ממך. אבל מה הוא מבין...

השמשוני יחיעם
20-09-15, 11:08
עדיף כבר לחזור לדיון על רכב המסעות ,,,,,,,,😎😎

השתגעתם ??????

Bernard
20-09-15, 15:43

מה זה החארטה הזה, תגיד לי..

אני בכלל לא נכנס לעניין הסלבריטאות וכמה היא יפה/אופה ועניין הצבא..
אבל אם עניין הבטיחות כל כך "מול עיניהם" ו"בנפשותיהם", למה בכלל נתנו אישור לשני בלוני תצפית ומטוסים חגים ועוד כל מיני ufo?
יש איזה אילוץ בטחוני? יש עניין ציבורי בהעלאת בלונים לאויר?
אם השילוב יוצר בעייה בטיחותית, למה בכלל מאשרים..

חבורת חדלי אישים ומלכחי פנכה... בושה.

- - - Updated - - -

אבל אם עניין הבטיחות כל כך "מול עיניהם" ו"בנפשותיהם", למה בכלל נתנו אישור לשני בלוני תצפית ומטוסים חגים ועוד כל מיני ufo?

Tsafrir
20-09-15, 16:06

- - - Updated - - -

חארטה או לא חארטה, ניתן אישור כמו שחברת אלביט מקבלת אישור לסגירת אזור מנחת פיק, לא לכמה שעות, אלא לשבועות לעיתים לצרכיה.

raanan
20-09-15, 17:36
חארטה או לא חארטה, ניתן אישור כמו שחברת אלביט מקבלת אישור לסגירת אזור מנחת פיק, לא לכמה שעות, אלא לשבועות לעיתים לצרכיה.
נו באמת .....
אתה משווה ניסויי מערכות פיתוח של אלביט/רפא"ל/תעש"א בשת"פ עם ח"א.
גם שסוגרים את כול המכתש (אווירית וקרקעית) תאמין לי שזאת גיזרת בטיחות נדרשת !

רענן

kipibenkipod
20-09-15, 17:52
הא, היא לא שירתה בצה״ל .... אכן שערוריה ופגיעה אנושה בבטחון המדינה, כמו שהיא נראית הייתה מגיעה בוודאי לפחות למוזיאון חיל האוויר לקשט את הלשכה של טרנר ...

אני בהחלט מקנא בה על היכול לממש את מלוא הפוטנציאל שלה, היא דוגמה ומופת שראויה ללימוד בפקולטות למנהל עסקים ומאחל לה המון מזל טוב ללא שמץ של ציניות.

חייב לומר,
הייתי שחקן כדור סל בצעירותי, ותמיד שמרתי על השחקנים הטובים ביותר על המגרש.
חד משמעית, לכל שחקן טוב שהיה במגרש, אבא שלו היה על הקוים... תמיד!
באמת צריך ללמוד בפקולטה, כמה חשוב ההורה שעומד בצד, ודוחף ודוחף....
השאלה אם אני אצליח להיות שם עבור הילדים שלי, כמו ההורים הללו.

בברכה,
כפיר

amit1
20-09-15, 18:06
לטעמי תופעה חיובית משל היינו ככל העמים....גם לנו יש את היפיפיה התורנית.
כאשר רמטכ"ל משתכר 100000 ש"ח בחודש ומקבל פנסיה תקציבית בשווי 20 מליון ומנגד חייל בסדיר 500 ש"ח ...אני מעדיף לשמוע בקטנה על סיפורי היפיפיה העדכניים. תם עידן התמימות....

נמרוד
20-09-15, 18:15
חברים... אין לי מושג על מי אתם מדברים, או בקיצור:

http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=62873

kipibenkipod
20-09-15, 18:15
הסלבריטאות שלהם לא מעניינת אותי.
גם הקיטור על סגירת המרחב האווירי זה שטות.

מה המדיה עושה מהם גם לא מעניין אותי. אבל אל תיתן להם קרדיט שלא מגיע להם - המשתמטים יודעים טוב מאוד מה הם עושים.

מספר המשתמטים אשכרה מבהיל. אני מוקף בחלאות האלה במקום העבודה שלי. אנשים עם "מודעות פוליטית וחברתית" מאוד מפותחת, ימנים ושמאלנים. אנשים שמתווכחים בלהט, שמאוד אכפת להם מה קורה במדינה, אבל לשרת בצבא כמוני וכמוך לא היה נאה להם.

כמו שכתבתי קודם - לשנים הכי יפות של בני נוער מוכרח להיות ערך ומחיר. זה בלתי נסבל שמי שלא רוצה לשרת, פטור מהעול הזה בקלות מדהימה ולא משלם מחיר. מעולם לא היה קל יותר לקבל פרופיל 21 - וזה הפך להיות כל כך מקובל, עד שזה נורמטיבי. פעם השתינו בתוך ברכיה, בהיחבא, כי התביישו. היום הם משתינים מהמקפצה. כשמישהו שאני מכיר משוויץ ששילם כך וכך אלפי שקלים לפסיכיאטר שהוריד לו פרופיל ופטר אותו משרות והוא צוחק על "הפראיירים שמתגייסים", אני מתפלץ.
פעם בזמננו, פרופיל 21 קבע שיש לך בעיות נפשיות ומיד היו שוללים לך רשיון נהיגה, לא יכולת לעבוד בחברה ממשלתית ושאר סנקציות. מצידי ראוי לפטור את המשתמטים גם מעול ההצבעה לכנסת - מי שלא רוצה לשרת, שיחסכו ממנו את הזכות לקבוע את עתידם של אלה שכן תרמו. אני יודע שזה צעד קיצוני - ולכן הייתי מעדיף שבמקום לזמבר את המשתמטים, שיתגמלו את המשרתים. בכסף. ואת הקרביים - בהרבה כסף.

ברור שמסכים, וגם אני מוקף בהם, אך הבעיה היא יותר גדולה.
לכולנו היה בחור בטירונות, שברור שאינו מתאים, וסיכוי גדול שיעשה משהו טפשי בגיל 18.
לפעמים חברה כאלה, באים ממשפחות שלא חזקות מספיק להתערב ולעזור.
אז בעצם אתה מאפשר לילד בן 19, שהוא המפקד שלו, להפעיל תמוח, ולהבין ולשכנע את כל הסגל שהבחור לא מתאים, וצריך להוציא אותו. וזה במקרה שהוא הבין זאת, ולא החליט להתעלל בו, ולמרר את חייו.
האם זה הגיוני לשלול מבחור, שאינו חזק נפשית, את היכולת שלו לחיות חיים הגיוניים, ולא לפגוע בו יותר? או חלילה לגרום נזק לעצמו ולמשפחתו?
זה מקרה של "זאב זאב", כלומר, הזבלים מנצלים את ההגנה על החלשים.
בתורת המשחקים יש דוגמה של עורבים וקוקיות, הקוקיות מטילות את הביצים בקינים של העורבים, ולכן אוכלוסית העורבים תרד, ואז לאט אוכלוסית העורבים תעלה, כי לקוקיות לא יהיה מי שיגדל את האפרוחים שלהן. וכך זה ממשיך לעד.

לטעמי הכי חשוב, בתור אבא, לחזק לי את הביטחון בצבא, ובשיקול הדעת של הפיקוד, לגבי הגנה על חיילים, ושמירה על זכויותיהם.

yoni_0000
20-09-15, 19:28
רוב המשתמטים סתם בכיינים.. אין ספק שיש את אלו שהמערכת לא יודעת לכוון אותם, אבל בחיאת.. מה כבר כבר ביקשו ממך?
אני יכול להעיד שלפחות בגדודים, ככל שהמחזור צעיר יותר, הטירונים יותר מפונקים. הצבא מכסה לעצמו את התחת מחשש להתלהמויות בתקשורת, והקצינים פוחדים מקבילות (בצדק!).
יש סרגל מאמצים, אסור "לקדר" מעבר גבול מסוים (שמתקצר כל הזמן), שעות שינה קבועות וסדירות, ארוחות מסודרות... ממש סבל.
אין תירוץ טוב לטעמי להשתמטות למעט סיבות רפואיות.

ואת מי בכלל מעניינת בר רפאלי??

ניר ל
20-09-15, 23:08
[QUhttp://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=62873OTE=נמר וד;656755]חברים... אין לי מושג על מי אתם מדברים, או בקיצור:

[/QUOTE]

מי אמר שלא שירתה בצבא ?!101741

נמרוד
21-09-15, 00:03
ניר תודה, עכשיו קלטתי על מי אתם מדברים - טוראית בנג'מין! היא בטח מתחתנת כדי להתחמק מויאטנם, הבת זונה.

101742

עידו לוריה
21-09-15, 07:42
[QUhttp://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=62873OTE=נמר וד;656755]חברים... אין לי מושג על מי אתם מדברים, או בקיצור:

מי אמר שלא שירתה בצבא ?!101741[/QUOTE]

על זה נאמר בצבא " Hands up "

עידו

ניר ל
21-09-15, 09:26
אפשר להירגע, זימברו אותה ... עכשיו לא תוכל בכלל להעלות רחפנים ולצלם, הראינו לה מה זה להצליח יותר מאיתנו !

עוד לא דיברנו על האבא הערס שנתן לילד שלו לנהוג בג׳יפ בשטח והיה טיפש מספיק כדי לצלם את זה. הוא לא עשה כנראה שום דבר שאנחנו לא היינו עושים, שלא לדבר על זה שבקיבוצים והמושבים זה קיים מאז המצאת הטרקטור, אבל הוא לא אחראי כמונו, המוזיקה שלו לא לטעמנו והוא גם בלי חולצה, יאללה קדימה - שמשטרת ישראל תגיע אליו ותזמבר אותו, אם אין להם זמן לזה אז שיסגרו כמה תיקי אונס/ שוד/ גניבת רכב מחוסר עניין לציבור. במקרה הזה לציבור יש הרבה עניין !

klam
21-09-15, 09:35
מישהו יודע אם ביום החתונה עובדים כרגיל, או שזה יום שבתון?

נמרוד
21-09-15, 09:35
שורה תחתונה: לא סוגרים את המרחב האווירי, מתי החתונה? יש מספיק זמן להזמין רחפן בDX? :rolleyes:

אגב, במקומות אחרים, בקנטקי למשל, כל מה שצריך כדי לסגור את המרחב האווירי מעל הבית שלך זה רובה ציד:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3181965/Man-shot-drone-hovering-house-arrested-charged-criminal-mischief.html

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2015/08/01/02/2B02492F00000578-3181965-image-a-43_1438390932353.jpg

ניר ל
21-09-15, 09:41
שאלה רצינית - רחפן צריך אישור טיסה ? שכן שלי מטיס כזה מהמרפסת , מה מונע ממישהו להעלות רחפן ולהגיע לחתונה ? ישלחו רחפן משטרה ליירט אותו ?
https://m.youtube.com/watch?v=SNPJMk2fgJU

ניר ל
21-09-15, 09:49
מישהו יודע אם ביום החתונה עובדים כרגיל, או שזה יום שבתון?

זה נחשב יום בחירה, אבל בתנאי שמציגים הזמנה מקורית למשאבי אנוש .

boaz avrahami
21-09-15, 09:51
עדיף כבר לחזור לדיון על רכב המסעות ,,,,,,,,[emoji41][emoji41]

השתגעתם ??????

עם כל שעה שעוברת אני מסכים איתך יותר ויותר.
לפחות לשרשור ההוא היה איזשהו קשר לגיפים להבדיל מזה או מהאוטו של מאיר...

lizard
21-09-15, 09:58
היה בסאות'פרק פרק משעשע מאוד על רחפנים.

raanan
21-09-15, 10:22
אפשר להירגע, זימברו אותה ... עכשיו לא תוכל בכלל להעלות רחפנים ולצלם, הראינו לה מה זה להצליח יותר מאיתנו !

עם כל שעה שעוברת אני מסכים איתך יותר ויותר.
לפחות לשרשור ההוא היה איזשהו קשר לגיפים להבדיל מזה או מהאוטו של מאיר...

בדיוק אותו קשר שאיזה קיבוץ או ערס סוגר לך את השביל !
רק פה זה בעזרת הרשעויות באמטלה של בטיחות ...

אם זה היה עובר , לא רוצה לחשוב מה יקרה בעתיד בברית במזל"ט ....

רענן

boaz avrahami
21-09-15, 10:29
החסימות הקבועות הרבה יותר מפריעות מארוע של כמה שעות של האלפיון העליון ובכל זאת אתה נדבק דווקא לארוע כזה.
שלא לדבר שמדובר על לסימה אווירית שביננו מפריעה בעיקר לפםרצי אוכלי נבלות.

נדמה לי שזה כיף לגעת באבק כוכבים ושלא להזכיר את חבורת החרמנים המבוגרים שמזילים עליה רער

אביעד פ.
21-09-15, 12:59
איזה גבר שר התחבורה, כל הכבוד לו! סוף סוף זזים עניינים.
הראה לעשירים מזה!!! שהם יעשו חתונה ויסגרו לנו חצי מטר אווירי??? זאת מדינה חופשית, מודרנית ודמוקרטית.
אני אטוס איפה שאני רוצה מתי שאני רוצה.

*נכתב ברכבת מפתח תקווה לתל אביב, שאמורה לקחת 7 דקות, איחרה ב-22 דקות, והנסיעה לקחה בפועל 18 דקות.

**לא באמת נכתב מרכבת אבל הבנתם את הרעיון. בוא נתעסק במה שחשוב. חאלס. נחנקו.

Pageup
21-09-15, 13:15
שאלה רצינית - רחפן צריך אישור טיסה ? שכן שלי מטיס כזה מהמרפסת , מה מונע ממישהו להעלות רחפן ולהגיע לחתונה ? ישלחו רחפן משטרה ליירט אותו ?
https://m.youtube.com/watch?v=SNPJMk2fgJU

למפעיל פרטי (לצורכי פנאי וספורט)
http://caa.gov.il/index.php?option=com_content&iotype=w&view=article&id=1141:-q-&catid=157:2010-05-03-09-38-31&lang_ovrrde=ENG

למפעיל מסחרי יש הקלות מסויימות, דורש רשיון, דורש מספר זנב על הכלי ועדיין אסור לטיס מעל אנשים (לדוגמא בחתונה).

opl
21-09-15, 15:50
גם שורת ההגבלים למפעיל חובבן דיי מצמצמת את המרחב לפלוס מינוס - המדבר וקצת.

Pageup
21-09-15, 23:43
פלוס לא מעט. אם אתה שומר על שטחים פתוחים אתה בסדר. אפילו בתל אביב רבתי יש אזורים שעומדים בהגדרות.
העניין הוא שעם מגבלות הגובה ו"קו ראייה" אתה לא מדגדג את היכולות של הרחפנים. הפנטום 2 יכול להגיע למרחק
גדול יותר מ 2 ק"מ ולגובה שעובר את ה 200 מטר. עם אנטנות טובות יותר אפשר בהחלט להכפיל ולשלש את המרחק.
ושלא נדבר על הפנטום 3 שעובר אותו ורחפנים בבניה עצמית (או כאלה שעולים פי 2 ו 3).

boaz avrahami
22-09-15, 05:43
רענן, מצאתי עוד עיוות אבל בלי בר רפאלי הפעם.
בואו נראה כמה זמן זה יחזיק מים בלי הציצי שלה וכך נידע אם הנושא או הציצי/ אבק כוכבים הוא שמטריד... ( ynet)

חניה לזוג מיוחס אחד: קורבט ברחבת הכותל

בזמן שרבבות צעדו ברגל לסליחות, גבר בחליפה ובחורה צעירה יצאו ממכונית יוקרה בלי לוחית רישוי שחנתה ליד רכבי הביטחון, במקום אסור. הקרן למורשת הכותל: "המשטרה אחראית". המשטרה: "פועלים בתיאום עם הקרן"

עידו לוריה
22-09-15, 07:41
בועז עדיף ציצי , מאשר כול הנושאים המטומטמים שעלו פה.

עידו

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

amit1
22-09-15, 08:40
[QUOTE=עידו לוריה;656999]בועז עדיף ציצי , מאשר כול הנושאים המטומטמים שעלו פה.

opl
22-09-15, 10:39
החוכמה היא לשלב

<iframe width="640" height="360" src="http://www.liveleak.com/ll_embed?f=ad2696b89792" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

אביעד פ.
22-09-15, 10:50
זה נראה כמו סרטון בעריכת יהודה ברקן.
גדול! :-)

lizard
22-09-15, 12:18
ענק

-->