PDA

צפייה בגרסה מלאה : הזמנה לטיול בסוכות לעשוש ורדית ו..

Zaki Zak
21-09-15, 19:28
ערב טוב לכולם,
בחג הסוכות (תאריכים 15\09\29-30 ימים שלישי ורביעי)אנו(קבוצה) יוצאים לטיול של יומים שיכלול שינה בשטח.
המסלול שלמו יתחיל קצת אחרי עין חצבה,ומשם נדרים על ציר המעינות ובדרך נעלה את "מעבר עשוש".משם נמשיך לכיון ורדית לא לפני שנחצה את הפארן.נעלה את ורדית,משם נמשיך למעלה הר כיפה ולחניית הלילה בחניון הר כיפה.
בבוקר אנו קמים ונוסעים דרומה עד כביש 40 ונעלה לנחל רמון ומעלה רמון.בתכנון באם ישאר זמן להמשיך משם אחרי שכולם יעלו למעלה נוח ולדהור חזרה על ציר הנפט והבייתה.

אנחנו כרגע 8 רכבים,אני מאפשר לעוד חמישה להצטרף אלינו אז אשמח לראות חברים חדשים.
אני המוביל למי שתוהה,והמארגן והטיול כמובן,ללא תשלום.

למעונינים להצטרף נא לעשות זאת בבקשה עד לסוף השבוע הזה.
ניתן לפנות אלי ב 050-9650065 - צחי.

בברכת שנה טובה וגמר חתימה טובה לכולם.

yehuda75
21-09-15, 19:56
הי צחי, החניון בהר כיפה חשוף לרוחות. תשקול לחצות את הכביש לחניון עדה. במידה ותגיע באור יום שווה גם לבקר בקניון עצמו. צפה לקאריוקי עד השעות הקטנות...

למה לעלות את מעלה רמון ואז לרדת למכתש ולעלות את נוח? לא עדיף לתפוס את נחל אלות עד שיבטה?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Zaki Zak
21-09-15, 22:09
הי יהודה,תודה על הטיפ לגבי החניון,אשקול זאת אם כי קיץ שלם מחכים לרוחות קרות ולילות קפואים באוהל :)
לגבי נחל אלות עד שיבטה,תוכל לפרט יותר?
בעיקרון אני עושה את המסלול של יואב קווה"שיר המעלת "בחלקו חוץ ממעלה נוח ודרך הנפט כדי לדלג על מחמל.

yehuda75
22-09-15, 00:05
ככל הנראה כבעלים של סיקס אני חושב קצת אחרת. זאת אומרת מרגע שניכנסתי לשטח אני לא מעוניין לראות את הכביש, פשוט זה לא הולך ביחד...(כביש וסיקס) ולכן בדרכי הביתה אני מעדיף לצאת מהשטח בנקודה הצפונית ביותר שניתן. את נחל אלות טרם עשיתי אבל המסלול שלנו בסוכות דומה לשלך רק נפרש על שלושה וחצי ימים. מתחילים בשקיעה את אמציה, חונים במואה, למחרת עשוש, נחל ברק כולל סיור בקניון ברק (מלא מים, גבים, סולמות, חבלים...), ירידה לפארן וחניה בפארן למחרת מוקדם בבוקר מעלה ורדית (להימנע מהפקקים שיהיו שם ויכולים לתקוע אותך לשעות באזור), מעלה כיפה וחבירה לכביש 40 ,נסיעה קצרה על הכביש עד נקרות מערב, מיפער פיטם, מעלה רמון וחניה בנחל דרבן למחרת 60 קמ צפונה דרך נחל אלות (היפה מנחלי הנגב) עד שיבטה. סהכ כ 200 קמ בשלושה ימים וחצי ומעט מאוד כביש (יחסית). לטעמי אין משהו מרגש במעלה נוח ששווה את הנסיעה ממעלה רמון ועד מרגלות נוח. אני משער שיהיה סביב ה 18 מעלות בלילה, לא משהו אם זה בא עם רוח חזקה...

yehuda75
22-09-15, 00:07
מצד שני אין קראיוקי :)

ד ו ר ו ן
22-09-15, 08:07
מאלות לשבטה דרך נחל חורשה?

yehuda75
22-09-15, 12:01
כן, למה? יש בעיה לעבור שם בחג?

ד ו ר ו ן
22-09-15, 13:57
אין בעיה בחג, רק קח בחשבון קצב נסיעה איטי בהרבה משביל רגיל.

הנתיב נוסע על משטחי בולדרים לא קטנים למקטעים ארוכים.

אם נוסעים איתך רכבים עם מתלה נפרד מקדימה אבל בכלל.

מה שאתה לא תתרגש ממנו עם הסיקס, ידרוש מהם לא מעט בחירת נתיב.

taylorh
22-09-15, 14:11
הרעיון של נחל אלות לשבטה הוא טוב ומעניין לנהיגה כיוון שחוצים את הא חמרן לכוון צפון וזה תמיד כיף.

לגבי חניון לילה יש גם למרגלות רמת ברק . ולא רחוק נשם בריכת חקלאים מאולתרת שניתן לטבול בה בכיף. ( יהיה חם )

אבל להביא מפתח צינורות מהבית

YOSIS 2
22-09-15, 14:13
אחלה טיול אני עשיתי בראש השנה את המצלעות עשוש ורדית הר כיפה ביומיים ברגוע מקווה שתספיקו הכל
יוסי

ד ו ר ו ן
22-09-15, 15:05
הרעיון של נחל אלות לשבטה הוא טוב ומעניין לנהיגה כיוון שחוצים את הא חמרן לכוון צפון וזה תמיד כיף.
מנחל אלות לשבטה אין הכרח לעבור בחמרן, יש כמה וכמה דרכים.

החמרן הוא תא שטח יפה ומאתגר, ולא מתאים לכל הרכב של טיול או מסגרת זמן.

RTK
24-09-15, 01:44
היי צחי, היינו במסלול שאתה מתכנן בשישי/שבת שעברו ובדרך איבדתי את אחד ממגני הבוץ האחוריים... במידה ותיתקל בו אשמח לקבלו...

בנוסף, אנחנו הוספנו קטע קצר של נחל אביה ונחל אמציהו, שניהם קטעים מהירים וכיפיים ובאיזור שלכם... תשקול להוסיף...

תהנו!

aosherov
24-09-15, 09:21
רק לוודא, הכוונה היא לעלות את ורדית? (המעלה הקשה)

Zaki Zak
24-09-15, 23:53
היי צחי, היינו במסלול שאתה מתכנן בשישי/שבת שעברו ובדרך איבדתי את אחד ממגני הבוץ האחוריים... במידה ותיתקל בו אשמח לקבלו...

בנוסף, אנחנו הוספנו קטע קצר של נחל אביה ונחל אמציהו, שניהם קטעים מהירים וכיפיים ובאיזור שלכם... תשקול להוסיף...

תהנו!

מבטיח אם מוצא מביא לך אותו.איזה רכב רק ?

- - - Updated - - -

רק לוודא, הכוונה היא לעלות את ורדית? (המעלה הקשה)

כל הטיול הוא במגמת "עולים" עשוש שהוא כבר מעבר,ורדית,מעלה הר כיפה,רמון ונוח.

joniar
25-09-15, 05:54
שלום :)
אני מעוניין להצטרף לטיול :)
הבעיה היחידה היא ש.. אין לי רכב..
אשר על כן אם מישו מגיע בגפו או יש לו מקום פנוי ברכב בשביל ציפלון כמוני ...
אשמח מאד להגיע

RTK
25-09-15, 11:33
אופס... מיצובישי מגנום...

דר"כ, עם המגנום לא הצלחתי לעלות את ורדית, יכולתי להילחם אבל חבל היה לי לשבור משהו... יש מעבר צמוד אליו קל יותר.

תודה!!!

Zaki Zak
26-09-15, 01:40
אופס... מיצובישי מגנום...

דר"כ, עם המגנום לא הצלחתי לעלות את ורדית, יכולתי להילחם אבל חבל היה לי לשבור משהו... יש מעבר צמוד אליו קל יותר.

תודה!!!

סגור,אם רואה אוסף שומר.:)
אני גם בדעה וברוח הזאת ידידי,אני בתור מוביל טיולים וקבוצה גם אם בתכל'ס אני לא אחראי על כל אחד
עדיין מרגיש תמיד תמיד מחויבות ואחריות כלפי חברי לקבוצה.
המטרה שלי היא תמיד אבל תמיד בכל מחיר היא להביא את כולם עם חיוך והרבה בוץ\אבק שלמים החוצה עד הבית
בגופם וברכבם.
לא שווה לי ש X עלה את ורדית אבל זה עלה לו ב 1000 ש"ח נזק.
גם החברה שאיתי מתודרכים בריפיט על הנהלים הללו ומבחינת כולם אם אני מחליט שמסוכן לרכב מסוים לעלות הוא לא יעלה.
בקבוצה אנחנו מתנהגים כקבוצה וזה המוטו,כולם בשביל אחד ,אחד בשביל כולם.

שיהיה לנו חג סוכות שמח ואמן נרבה בטיולים חברים,מי יודע,אולי נפגוש חלק ממכם במדבר בסוכות :)

בברכה.
צחי.

-->