PDA

צפייה בגרסה מלאה : קניית גיפ

roadrun
22-09-15, 13:40
שלום
אני מעוניין בקניית גיפ עם הילוך כח
תקציב עומד על 80+- ונסיעות נתניה לתל אביב וחזרה ופעמיים בשבוע כרמיאל
הדיון כרגע על אחזקה בסיסית -לא מחשב עלויות טיולים,,,,,,הבלטות ריקות אבל יש מקום,,,תמיד בצד חיובי

המחשבה שלי גראנד ויטרה 2008 . ניסן פאטפיינדר או גראנד צירוקי על גז.דיזל
ויטרה היתרון קטן אבל דלק כמו אחיו הגדולים
ניסן -די הכיוון עם מוסך לא מורשה -לא קרסו -הבנתי את זה
גיפ- חלום - השאלה אם אפשר להחזיק אותו
התקציב הוא בין אלפיים לשלוש אלף בחודש כולל הכל בכללי כמובן בלי יוצא דופן
המטרה כמה שפחות שיהיה יותר לתקציב בירות וסטייק אבל אשמח לשמוע רמת מחירים
למישהו יש נסיון ברכבים אלו מבחינת אחזקה?
תודה

tom1105
22-09-15, 14:57
כמה אנשים אתם תיהיו באוטו ? אתה מתכנן טיולים ארוכים?

sent from my WJ

roadrun
24-09-15, 03:35
90% מהזמן אני לבד אבל הנסיעות לכרמיאל יכללו את ההורים עם כסא גלגלים ככה שפסלתי גימני
כרגע מעניין אחזקה בסיסית לראות איזה גיפ אני יכול להחזיק בלי לתבוע בהוצאות
גיפים ישנים מציק לי מבחינת טיפולים וקמ עובר 300+טויוטה וקינג wj כבר מתקרבים ל20 שנה -טסט פעמיים -יעבור מוסך?
טיולים יכול להיות גם ארוכים אבל זה פחות על הפרק עכשו -כנראה שבוע אחרי הקנייה (- יש חבר עם גיפ כבר מחכה שנה שאקנה
אני קונה גיפ בידיעה שאני אצא לטייל איתו אבל כרגע לצורך בסיסי ויותר מיידי

oferc
26-09-15, 13:25
למה אתה לא לוקח בחשבון פאגרו קצר 2008 , אם כיסה הגלגלים מתקפל לדעתי יהיה מקום בתא מטען והוא לא רחוק מהתקציב שלך .

roadrun
27-09-15, 10:37
פאגרו קצר נראה מדליק אבל שימושיות לטיול לא תהיה כמו הגיפים האחרים מבחינת מקום לציוד
כל פעם שניקח יותר מ2 אנשים לקפל מושב ואבא מתבגר לא יודע אם זה נח, תכלס צריך לעשות בדיקה אבל לא מכיר מישהו עם גיפ קצר לבדוק
פאגרו גם יהיה בקמ גבוה יותר ואחזקה דלק יותר גבוה אם אני לא טועה

oferc
28-09-15, 01:54
לי יש פאגרו קצר 2009 כבר שנתיים , העלות החודשית שלי כולל דלק ביטוח טסטים וטיפולים במוסך מורשה ל16,000 ק"מ בשנה הוא 2000 שקל,עד היום לא נתקלתי בבעיית אמינות ומקווה שימשיך כך , ביד 2 אפשר למצוא אחד עם ק"מ נמוך ואמינות בהתאם , לגבי דלק הממוצע כ8 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת.

תא המטען מעט קצר אבל גבוהה ורחב , במקרה הצורך אפשר לקפל רק כסא אחד או 2 , אני יוצא לטיולים יומיים עם האשה ו3 ילדים ,תא המטען מספיק לי לציוד פיקניק בסיסי , חוץ מזה תמיד אפשר להתקין גגון למקרים מיוחדים.

היתרון האמיתי בנסיעה יומית , הפאגרו נוח ,יציב מאד ומהיר , הקצר נכנס לחניות של משפחתית קטנה בקלות.

roadrun
30-09-15, 10:34
תודה, זה ממש ענייני ונשמע טוב -אתה ממש מנצל כל סמ בגיפ -3 ילדים,,,ציוד
צריך למצוא פגרו ולבדוק עם ההורים כניסה.יציאה
עדיין מנסה לגרד מידע על עלות אחזקה של הקיה סורנטו מול הגראנד ויטרה

roadrun
03-10-15, 16:44
עוד שאלה יותר רלוונטית -כמה יעלה לתחזק חודשית -+ גיפ גראנד דיזל 2008?
הניסן יורד נסיעה ביישובים בצפון ידרש לתמרון בין הבני דודים שאוהבים לעצור בכל מקום,,

-->