PDA

צפייה בגרסה מלאה : תאונת באגי עם הרוג

Anonymous
09-10-05, 12:22
בעקבות השרשור הזה בפורום הבונים:http://www.jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=10882
החלטתי להגיב. אני רוצה להקדים ולאמור, כי אני חבר וותיק מאוד בפורום, שמעדיף להירשם הפעם בעילום שם, בשל אי הנעימות הכרוכה בנושא ובדברים אותם אני עתיד לומר.
זאת הסיבה שאני מגיב כאן לא בשרשור המקורי, כי אין אפשרות להרשם כ"אורח" באף פורום אחר - עמכם הסליחה.

ארנון, דבר ראשון, במלא כובד הראש, אני משתתף בצער המשפחה ובצערך על האובדן הקשה.
אבל, יש לי הרגשה שבפרסום נושא זה, רב הנסתר על הגלוי.
לאן אני חותר, מייד אסביר.

אני (וחברים אחרים עימם שוחחתי בנושא, אבל אני מדבר רק בשם עצמי), סבור כי יש כאן איזה שהוא ניסיון ל"כיסוי תחת" או הימלטות מאחריות.
אני מכיר את עבודתך באמצעות הפורום, באמת עבודה מרשימה ומקצועית, לדעתי, גם בקנה מידה בין לאומי.
אבל הבעיה היא, שבארצנו היום אין חוק ספורט מוטורי, אין תקני בניה לכלי רכב אלו ואין חקיקה לכלי רכב אלו.
מה שמשתמע מכל זה יחד, זה שאתה עוסק לפרנסתך במקצוע לא חוקי ומוכר כלי רכב לא חוקיים.
נכון, תמיד אפשר להישען על הטיעון לפיו כלי הרכב אינם לשימוש וכי הבניה חוקית וכך גם המכירה, אבל בואו לא ניתמם.
ועכשיו, בעקבות האסון הנורא, אנו רואים כי המשטרה עומדת לחקור את מי שבנה את הרכב. חקירה שכנראה תסתיים בכתב אישום כלפי מי שבנה/ הרכיב/ מכר את הרכב המעורב בתאונה.
אתה מפרסם את הנושא וב"דרך אגב" מציין במודעה כי זו לא באגי שאתה בנית.
הנושא כולו זועק "דרשני"
האם אתה חרד לגורלך?
האם לפתע גילית את גודל האחריות המוטל על כתפיך?
האם לפתע גילת כי מקור פרנסתך אינו חוקי וכי כעת אתה עלול לתת את הדין על כך?

מי שהולך לישון עם כלבים, שלא יתפלא אם הוא מתעורר עם פרעושים.

אני מקווה מאוד שאני טועה וכי אין לך יד בדבר, את זה ימים יגידו.
במידה ואני טועה ומטיח חשדות שווא, אני מתנצל מעומק ליבי!
מה שאני מנסה להגיד לך, לבעלי עסקים אחרים בפורום וגם לחברים בפורום, שכל עוד לא מתרחש אסון, כל השיפורים / שינויים שאנחנו מוכרים / משווקים / ממליצים או עושים ברכב הפרטי שלנו הם "בסדר".
ברגע שמתרחש אסון, מישהו יחקור אותו ומישהו אחר ייתן את הדין.
אז מספיק להקטין ראש, להגיד "על זה בחיים לא יעלו" או "יהיה בסדר", כי בסוף לא יהיה בסדר ומי שייתן את הדין זה מי שביצע את השינוי.
אני מתייחס לנושאים החל מבניית ומכירת באגים (ברמת העסק) ועד הורדת מוט מייצב או נסיעה עם צמיגים במידה שאינה מאושרת (ברמת המשתמש הפרטי).

אז קחו את המקרה הזה כדוגמה ותחשבו טוב לפני שתעשו מעשה שהתוצאות ארוכות הטווח שלו עלולות להיות הרות אסון.

נמרוד
09-10-05, 12:33
אורח, אתה יודע למה אין אפשרות לכתוב ללא זיהוי בפורום?

כי אם אתה מפחד לעמוד מאחורי המילים שלך, הן כלום, אבק ברוח, רעש ברשת.

אם אתה חבר ותיק כמו שאתה טוען, אני מניח שאתה קראת את זה http://www.jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=877 מזמן. תקרא שוב. אתה מנצל לרעה את האפשרות לכתוב באנונימיות שהחלטנו לפתוח בפורום המתחילים.

אם יש לך דברים עניינים להגיד ואתה לא רוצה לעשות את זה תחת שם המשתמש שלך בשרשור הרלוונטי אז הם כנראה לא לפורום פתוח. צור קשר בפרטי עם ארנון ותלבן איתו את מה שמפריע לך. אם בא לך, צור קשר איתי, ונראה איך כן מעלים את הדברים שלך בצורה רצינית ומבלי לפגוע באחרים. הפרטיות שלך מובטחת מבחינתי.

הנושא הזה נעול.

-->