PDA

צפייה בגרסה מלאה : מי מכיר את הבלייזר שיושב מול קניון איילון?

elitkh
30-07-03, 15:28
שאלה לי אליכם
נסעתי היום ליד קניון איילון וראיתי GMC בלייזר עומד עם גלגל אחד מפונצ'ר
לא הצלחתי לברר למי הוא שייך אהל הוא נראה נטוש מזה הרבה זמן.
מדובר ברכב שנת 83 סרן חי מקדימה-נראים לי סרנים דקים יחסית אבל לא ידעתי לזהות.הרכב סה"כ נראה במבט חיצוני סביר אבל לא ברור מצבו המכני.
מישהו מכיר את הרכב הנ"ל?
מישהו יודע מה מחיר סביר לכזה רכב במצב "סביר"
האם מדובר במנוע מוזרק או קרבורטור
איזה טרנספר? אילו סרנים?
האם כדאי בכלל להיכנס לכזאת הרפתקאה לאור העובדה שמדובר ברכב המצריך שני טסטים בשנה .
תודה מראש
אלי

אריק זמר
30-07-03, 16:10
אלי, לא סביר שזה דיזל (קודם כל בגלל שהוא שוכב ולא נוסע...) לפי השנתון שלו...אמנם ה6.2 נכנס לשרות בשנת 82.
בכל אופן, סביר שיהיה בו את אותו מנוע שאתה מכיר אך על בסיס קרבורטור ולא TBI כמו בפאת'פיינדר.
בשנתון 83 נכנס כאופציה גיר 700 (אוטומטי עם אוברדרייב).
הסרנים כנראה 10 בולט קדימה אחורה ואולי 12 בולט (נדיר ואף פחות טוב) מאחור.

שדרוג סרנים הינו עסק קליל ברכבים אלו.

איזה עוד שאלות ?
גיר 350 אם זה 3 הילוכים אוטומטיים, אם זה גיר רגיל אז אולי הSM465, משנת 80 הסטנדרט היה טרנספר NP208.

אריק זמר
30-07-03, 16:16
פרטים נוספים,
קודם כל לא נראה לי שהובנתי בהודעה הקודמת, הסרן האחורי הינו 12 BOLT במקור, אך עקב חוסר בחלקים עבורו בארץ (ניתן למצוא אך לא כלכך כדאי) יכול להיות שבעבר החליפו לו סרן...
מרווח סרנים הינו 106.5" וכנראה סגירת הפיבר האחורית ניתנת לניתוק.

שווה או לא ? לא יודע...
בנזין בכל אופן יהיה זול מאד מאד.

ג'ימי
30-07-03, 20:09
טוב,אז ככה,את בעל הרכב אני מכיר עד הרבה לפני שקנה את הרכב.
הבלייזר ברשותו משהו כמו 10 שנים ואני עד לכך שהוא השקיע את "הנשמה" ברכב שזה כולל בין השאר החלפת כל מערכת החשמל,זוג מצברים,כיסא פנאומטי.......פנים הרכב גם כן שמור מאוד.
האמת היא שמפליא אותי שיש פנצ'ר בגלגל מפני שהוא נעול עם צמיגים "33 חדשים+שני ספיירים.
המנוע שלו עייף -אוכל שמן למייטב ידעתי.
שיפוץ גיר לפני 5K .
הסרנים הם 10X2 או 10,12 .
בקיצור המחיר משהוא כמו 10K ,אך הבחור קל ,אולי תוכל להוריד.

אם תיהיה מעוניין לאחר שתראה את הרכב צור קשר אולי אוכל לעזור
056355174 תומר

ג'ימי
30-07-03, 20:15
שכחתי,המנוע בנזין קרבורטור,הגיר אוטומט עם O.D .

מלכי
31-07-03, 02:08
אלי שלום
החזקתי בליזר 85 שנתיים60K ק"מ בערך. חייה חסרת מעצורים ממוצע צריכת דלק 3.5 ק"מ לליטר.
בעיות עיקריות - לוקרים אוט' סרן קדמי, גיר 700 שיפוץ כל 20K . רקבונות פח מסיבים, חלון דלת אחורית וידית הרמה.רעש קבינה מעבר למקובל.
יתרונות - זול לקניה ותחזוקה ,כושר העמסה מדהים בטיחות פסיבית של משאית, בשטח מלך.

אריק זמר
31-07-03, 11:22
מעבר לזה, אלי...אם נשארו לך חלקים מהואנדורה...המנוע מתאים ותוכל לשתול שם גם את הגיר-טרנספר, אמנם תשכח מהאובר דרייב, אך תעבור לגיר 400.

asafk
31-07-03, 20:26
אני מת על בלייזרים. אכן חיית שטח. אבל חסרת שלדה. הדבר הזה שמחזיק את כל הרכב ביחד שלא יתפרק? אז זהו. זה עצמו מתפרק (בעצם נשבר) בבלייזרים. פתרונות יש לרוב, אבל כולם מקשיחים את השלדה, וגורמים לאובדן מיידי של הדבר הכי מדהים בבלייזר- הגמישות.

אסף.

polar bear
31-07-03, 22:22
חיכית לזה.......אוי כמה שחיקיתי לזה!

להלן קישור לדיון על בליזר:

נא לשים לתגובה השלישית שלי
http://www.jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?p=8722&highlight=#8722

בזה זה מיסתכם.

תפנימו.

elitkh
01-08-03, 07:03
לאחר כל מה שדובר 10000 ש"ח זה מחיר סביר?
אגב הצלחתי לאתר את הבעלים אז תודה ל"גימי".
אריק-הבנת נכון את התוכנית השאלה היא אם שווה להשקיע כ"כ הרבה ברכב-למרות שהחלקים כבר קיימים אצלי משנתון כזה כשמחיר הפתיחה הוא 10000 ש"ח בערך והוא חסר טסט כבר חצי שנה--עדיין מדובר בהרבה עבודה שלא את כולה אני מסוגל לבצע בעצמי.
כמו שנאמר הרכב מושקע מבפנים המנוע כבר לא משהו ,הגיר -700 שופץ ויש עבודת פחחות לעשות.
תודה לכל העונים
אלי

אריק זמר
03-08-03, 13:37
אלי,
לדעתי הבעיה היחידה הינה השנתון (ובמקביל המחיר)...ועל זה ניתן להוריד ולכווץ בעלות.
מעבר לזה, עזרה, כלשהי...תקבל, מבטיח...אם תחליט לקחת.

אריה פאהן
03-08-03, 23:15
תקרא את מה שכתב מוני מדובר על הרכב הנ"ל!!!

http://www.jeeptrip.com/page.aspx?div=Forums&group=0&item=265654 #274539

-->