PDA

צפייה בגרסה מלאה : עשן שחור

barhum
03-10-15, 04:10
חברים יקרים אני זקוק לסיוע שלכם .
הילקס 2001 4/4 פולט עשן שחור בעיקר במאמץ .יש פליטת עשן גם לא במאמץ אך במעט.
מה אתם חושבים מזרקים או משאבה . מה המלצה שלכם ואם כן באזור ירושלים.
חשוב לי לציין רכב מטופל דלק מסונול באופן קבוע .מה הסיכוי לעבור טסט במצב כזה ..
מודה לכם מכל הלב

bechoril
06-10-15, 10:59
עשן שחור הוא תוצאה של בעירה לא תקינה של הסולר. זה יכול לנבוע ממזרקים שמשתינים, משאבת סולר לא תקינה (פחות סביר) או פילטר סולר מלוכלך.
לא הבנתי מה אתה מנסה לומר בכך שאתה מתדלק רק בסונול?? ללא ספק יתכן שתדלוק בתחנה עם דלק מהול גרמה לבעיה. אני תמיד מתייעץ עם נהגי מוניות לגבי תחנות אמינות. הם מכירים טוב, מקושרים ונוסעים על רכבים חדשים יחסית. תתחיל מלהחליף פילטר סולר, כי טסט לא תעבור ככה...
כמה ק"מ עבר הרכב?

בהצלחה.

נדב ש.
06-10-15, 11:07
עשן יתר זאת תוצאה של תערובת עשירה, עודף סולר, בהחלט יכול להיות שזאת המשאבה או מזרקים מלוכלכים.
יכול להיות גם שסתום egr תקוע.
ממליץ להיכנס למכון דיזל לאיבחון יותר מדוייק, לא מכיר בירושלים, במרכז יש את דיזל השרון.

barhum
06-10-15, 13:37
עשן יתר זאת תוצאה של תערובת עשירה, עודף סולר, בהחלט יכול להיות שזאת המשאבה או מזרקים מלוכלכים.
יכול להיות גם שסתום egr תקוע.
ממליץ להיכנס למכון דיזל לאיבחון יותר מדוייק, לא מכיר בירושלים, במרכז יש את דיזל השרון.
בהחלט אבדוק זאת מודה לך מכל הלב

barhum
06-10-15, 13:46
אמרו לי שהסולר בסונול גולד דיזל הכי נקי .
הרכב עד עכשיו נסע 250 אלף .
הרכב מטופל ולאחר החלפת פילטר סולר חדש מקורי יש לציין לפני שנה המשאבה עברה שיפוץ .
על פניו אני מודה לכל המסייעם

asael_10
06-10-15, 14:06
בס"ד

לא בקיא ברכב ספציפית,
אבל תערובת עשירה יכולה לנבוע גם ממסנן אוויר סתום

תנין
06-10-15, 18:20
מניסיון המנוע הזה בהיילקס כשמתיישן נוטה לעישון ,זה תוצאה של מזרקים מלוכלכים .חומר לניקוי מערכת הדלק ,תוסף יקל על הבעייה .
אבל לא כל חומר ,תברר איזה חומר מומלץ ,של איזה חברה ותשתמש .אני לא זוכר מה שם החומר שהשתמשתי ,רק זוכר שדרגון של סונול ,ועוד חומר של wurth לא עשו כלום .

-->