PDA

צפייה בגרסה מלאה : סופה מדוממת בזמן נסיעה

danielaz88
04-10-15, 23:28
שלום לכולם, ברשותי סופה יפהפייה שנת 94 שפיתחה בעיה מרגיזה לאחרונה והיא דימום המנוע בזמן נסיעה.
הבעיה התחילה בנסיעה הביתה המנוע פשוט החליט לשבוק אולי מאתיים מטר מהבית לאחר קצת דיאגנוזה וקוד 54 של תקלה בחיישן סנכרון מפלג החלפתי אותו והיא באמת הניעה.
בפעם הבאה שנסעתי בדרכי לטסט וידוע שסופות שונאות טסטים אז כמובן כשעליתי על כביש מהיר והרכב פשוט השתגע התזמון הלך המנוע נכבה לכמה שניות ונדלק שוב עם בקפייר ברמה של סופר טייגר באגזוז הרכב שייט עד לשוליים הניע אחרי דקה וכל הדרך הביתה הייתה בשלושים קמ"ש נזהר לא לעצבן את המנוע.
חשדתי בחיישן קראנקשפט תקול אז החלפתי אותו אז זהו שזה לא נגמר שם שוב היא נכבתה בנסיעה (כאשר בעמידה היא אין לה שום בעיה) היא הניעה רק אחרי כמה דקות וכדי לציין שניתקתי וחיברתי את המצבר. אני מאמין שהמחשב קצת מזייף אם היה פשוט דימום מנוע או בעיה בסל"ד מסוים או במאמץ הייתי מסתכל גם על המערכת דלק אבל בגלל הצורה שהיא נכבית אני חושב רק בכיוון של הצתה ותזמון אולי יש קשר לחיישן מהירות אבל תגידו לי מה אתם חושבים :confused:. תודה 102004102005

דרור ברלי
05-10-15, 16:06
נתקים בצמה.
וזה יכול להיות בכמה מקומות. הצמות האלה כבר ישנות.

איל מ
05-10-15, 20:51
+1
בסופה שהיתה לי היתה בעיה דומה שנבעה באמת מנתק בצמה למשאבת דלק (הקונקטור שבבית הגלגל האחורי ליתר דיוק). היתה מדוממת כשבא לה או סתם מקרטעת. בבדיקה בחלעל תמיד היה נראה שיש דלק אבל זה בגלל שהמשאבה כן היתה עובדת רוב הזמן.
נ.ב.
כמובן שיכול לבוא מכל מקום בכל צמה, זה פשוט מה שהיה לי.

מוטי ג.
05-10-15, 21:14
גם אצלי זה היה כך, נתק בצמה בכנף אחורית שמאל, הסופה היתה שנת 92 וזה היה ב 2003, בשביל שיהיה לכם אומדן זקנה.
המנוע עבד כאילו אין דלק וזה היה בעיקר בנסיעה, כשהגעתי למוסך לא הייתה שום תקלה.
בסוף, ארנון ייעץ לי לנסוע עם מד מתח מחובר למשאבת הדלק וכך הובחנה הבעיה. הצמה הוחלפה בכבל רב גידי רובוטי תעשייתי סטנדרטי מקיר האש אחורה כולל כל המנורות האחוריות, הכבל היהה יבש, הגידים נשברו כששלפתי את הכבל החוצה.

בהצלחה

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

-->