PDA

צפייה בגרסה מלאה : החלפת בול ג׳וינטים

grossfeld
11-10-15, 02:31
הי
סופה 94 גלגלים 33. סרן קדמי דנה 30.
אני יודע שאני צריך להחליף בול ג׳וינטים.
יש לי מספר שאלות:
1. בצד ימין שאני מרים את האוטו עם ג׳ק או על ליפט אני יכול לראות ממש את הג׳וינט העליון יוצא מהבול שלו. בטוח החלפה.
בבול התחתון המצב מדאיג יותר. אני לא ממש בטוח אבל אני חושב שאני רואה את הבול ג׳וינט ממש יוצא מהחור שלו בסרן. אני יכול לראות את הפסים של הבול ג׳וינט.
מבירורים שעשיתי הבנתי שזה מצב חמור. הדרך היקרה היא להחליף סרן. קייס. ברור.
אבל שמעתי על פתרון פשוט וזול. להכניס בול חדש ולתת לו 4 ריתוכים. הבנתי שזה מחזיק ככה כמה זמן וצריך להיות מודע למצב.
השאלה שלי היא מישהו עשה כזה דבר לבד ויכול לתת הסבר על מה לעשות? כל ההסברים והסרטים ברשת זה להתקנה בלי סיבוכים. יכול להיות שגם אצלי לא יהיו סיבוכים, אני רק מתכונן.
עוד פתרון ששמעתי זה לקנות בולים מחוזקים שיש להם קוטר רחב יותר ושיניים גסות כדי להכנס בחור שהתרחב. אני לא מוצא על זה חומר באינטרנט בכלל. אפילו לא יודע מה לכתוב כדי לקבל תשובה. מה דעתכם על בולים של teraflex למשל?
2. בקיט בול ג׳וינטים מקבלים גם טבעת לבול התחתון. באנגלית הם קוראים לזה preload
האם אני חייב להחליף את הטבעת הזאת או שאפשר להשאיר את הטבעת הקיימת? יש כזאת טבעת בכלל? תנו דעתכם.
יש לי עוד מלא שאלות.

תודה

grossfeld
12-10-15, 22:41
תותחי הסופות, תעזרו לי להבין את הבעיות אצלי,
מקפיץ...

סופת המדבר
10-12-15, 17:57
תראה אף פעם לא נתקלתי בבולגויינט שיוצא מהמקום כמובן שזה לא הכי טוב
אבל עיקרון הכוח שפועל על הבולגויינט הוא כמובן מלמטה למעלה ולזה יש לו מדרגה עליו אז ככה
שהריתוך לא אמור להחזיק לך את הגיפ אלה למנוע מהנאקל ליפול למטה בקפיצה או משהו
לדעתי זה הפתרון הכי טוב שאתה יכול ''לקמבן'' במקום להחליף סרן
נותנים ריתוך בצד אחד מקררים ואז ממולו מקררים ואז עוד שתיים בהצלבה
כמובן לבצע את הריתוכים שהגיפ על הגלגלים

boaz avrahami
10-12-15, 23:07
אתה יכול לצרף תמונות טובות שימחישו את הצרה?

דרור ברלי
10-12-15, 23:44
הווו.... הלכת רחוק עד החלפת הסרן....

נדמה לי שיש אצל ינוביץ בולג'וינטים בכמה מידות.

grossfeld
11-12-15, 00:23
חברים תודה על התשובות, השאלה נשאלה כבר למעלה מחודש, מאז כבר החלפתי בולים והכל הסתדר. לא היה צורך בריתוך בסוף. הבול נכנס בלחץ. אמנם לחץ בינוני יחסית לחבר שלו בצד השני אבל מספיק בלחץ כדי לא להזדקק לריתוך.
אני לא מתלונן חלילה. ג׳יפולוג הוא מקור המידע שלי לכאלה דברים, אבל למה לקח חודשיים לקבל תשובה? לא שואל כדי להתלונן. שואל כדי לדעת לשאול בפעם הבאה ולקבל תשובה מהירה. מה עשיתי לא נכון?

boaz avrahami
11-12-15, 00:34
לפעמים תזמון לא נכון והיא שוקעת.
פשוט תקפיץ אותה באסרטיביות

סופת המדבר
12-12-15, 21:58
תאמת לפני חודש וחצי ככה מכרתי את הסופה אז מאז ''התנזרתי'' מכל מה שיזכיר לי אותה ;)
כשנכנסתי וראיתי עניתי
לדעתי זה אחלה מקום לשאול שאלות מקצועיות
וגם אם לא עונים וכבר התגברת על הבעיה אז לפחות אולי תדע אם עשית טוב או לא ואם אולי יש עוד פתרון

נ.ב
לדעתי מאז עולם הפייסבוק והקבוצות שרצות שם
אז רוב הפעילות והשאלות מתבצעות שם

grossfeld
12-12-15, 23:25
תודה סופת המדבר, זה דיון אחר אבל מהנסיון שלי בפייסבוק אין מקום לשאלות כאלה. מהנסיון שלי המשתתפים בדיונים לא בראש שלהם לענות לשאלות מיותרות או יומיומיות כמו החלפת בולג׳וינטס. רוב הפעילות בפייסבוק היא מכירה וקניה של סופות ואביזרים לסופות. וכאן בג׳יפולוג יש את האנשים שלוקחים את הזמן ועונים תשובות טכניות ולעניין. אפילו שזה שאלות של מתחילים או שאלות שטותיות ואפילו שזה לוקח זמן לקבל תשובות.
נ.ב- מצטער מראש אם מישהו נפגע מהתשובה שלי האחרונה.
נדמה לי שקנית טויוטה עכשיו סופת המדבר? אז תתחיל לשאול שם שאלות במועדון טויוטה ותראה איזה תשובות חמות תקבל, אפילו לשאלות טחונות. אני מדבר על המועדון בפייסבוק.

-->