PDA

צפייה בגרסה מלאה : מתלבט איזה ג'יפ לקנות..

g&l
12-10-05, 16:58
אנשים אני צריך עזרה.. אני מתלבט בין הניסן פת'פיינדר החדש לבין טויוטה לנדקרוזר...

מה לקנות?

moriseven
12-10-05, 17:01
טויוטה לנדקרוזר, בגלל האמינות ,יותר ג'יפ מניסן, הניסן קטן יותר ונראה יותר כאילו לקחו את הטנדר ועשו לו סגירה מאחורה, הטויוטה יותר יקרה אבל יותר ג'יפ אם זאת הכוונה .
הערה: יותר ג'יפ כמה שלנדקרוזר חדש יכול להיות אין כמו JEEP הדבר האמיתי.

מוריס

g&l
12-10-05, 17:09
תודה.. אפשר עוד דעות?

חנן-ג'יפולוג
12-10-05, 22:54
אני לא משווה כי לא נסעתי בלנד קרוזר, אבל בחנתי לא מזמן את הפאת'פיינדר, במשך יומיים של טיולים בדרום ובצפון, ובהחלט נהניתי מהרכב. אמנם הוא נמוך, כמו כמעט כל הרכבים מסוגו היום, אבל הוא היה ממוגן לכל אורכו במיגון טוב, וחוץ מהפחד על הפלסטיקים (שכדאי מאוד, אפילו חובה, אם גם רוצים להנות מהנוף ולא רק להסתכל שני מטרים קדימה , לחשוב על דרך למגנם) , הוא נסע יפה מאוד, כולל בהצלבות בעליות. בקרת המשיכה עובדת טוב מאוד. הרכב מפנק, נוח, וגדול. אהבתי.

http://img407.imageshack.us/img407/797/pathfinder27rf.jpg

חימושניק
13-10-05, 12:26
...ויש לו גם מנוע אימתני 2500 סמ"ק עם 174 כ"ס!

חנן-ג'יפולוג
13-10-05, 12:34
"אימתני" זו מילה מוגזמת לטעמי בשביל לתאר מנוע שמחובר לרכב כבד בטירוף, כשיחס ההספק/משקל דומה לשל משפחתית 1600 מאמצע שנות ה80 .

יחסית לקטגוריה שלו, שטח-דיזל , זה לא רע, אבל הקטגוריה הזו מלכתחילה מאופיינת בעגלתיות שאף בעל משפחתית ממוצעת מאמצע שנות ה90 לא היה מסכים לחיות איתה.

חימושניק
13-10-05, 12:46
אימתני = ביחס למתחרים כמובן...

סולי
13-10-05, 18:52
אגב אותו מנוע מאפיין את הנברה, הטנדר החדש של ניסן שמגיע אוטו-טו לארץ..
למיטב ידיעתי תצורת הטנדר אמורה להיות קלה משמעותית, במיוחד בתצורה 2WD.

גיא
13-10-05, 19:05
ואגב טנדרים חדשים,
יש מלא היילקסים חדשים באזור חיפה. ... פשוט זוועה לטעמי ....

מ-כ-ו-ע-ר !

g&l
14-10-05, 16:03
הניסן נמוך? ממה שהבנתי הוא יותר גבוה מהלנדקרוזר בכמה ס"מ... המרווח גחון של הניסן הוא 25 ס"מ.. לפי החברה לפחות

מישהו יכול לתת לי חוות דעת על הלנדקרוזר?

tayrie
14-10-05, 17:25
הניסן נמוך? ממה שהבנתי הוא יותר גבוה מהלנדקרוזר בכמה ס"מ... המרווח גחון של הניסן הוא 25 ס"מ.. לפי החברה לפחות

מישהו יכול לתת לי חוות דעת על הלנדקרוזר?

כן , רכב מצוין לדעתי , נתחיל בשטח - אחד הרכבים היחידים שניתן לטייל איתם בכל שביל מסומן בישראל איך שיצאת איתו מהנמל , ללא כל שיפור\מיגון .(רק חבל על הפלסטיקים)
הרכב מחפה על טעויות נהג בשטח בצורה מדהימה(לעזלאל , הרכב מזהה איבודי שליטה ובולם את עצמו) , נותן הרגשת ביטחון בנהיגה בדקה הראשונה, אחרי שלומדים את כל הכפתורים\מערכות מגלים שהוא לא באמת צריך נהג...
בשטח טכני הרכב מתפקד קרוב מאוד לרכב כפול נעילות בזכות מערכת בקרת האחיזה שלו .

בכביש - גם בכביש מורגשת הרגשת ביטחון בילתי מוסברת על הרכב , מאיץ מצוין , ובולם מעולה (הבלימה בלנדקרוזר זו חוויה בפני עצמה הרכב פשוט ננעץ בקרקע במהירות מעל 130 קמ"ש)

יצא לי לבדוק את הרכב הזה (כמעט) ללא הגבלת נזקים(רכב מאגר משהב"ט) , ככה שבאמת יצא לנו לקחת אותו רחוק ממה שבעלים ממוצע היה לוקח.

חיים.

g&l
15-10-05, 18:09
אוקיי סבבה... אבל מה עדיף?

נמרוד
15-10-05, 22:25
אוקיי סבבה... אבל מה עדיף?

לשאלה "אז מה בתכלעס הכי כדאי?" אין תשובה. פשוט אין. אם היתה, אז כולנו הייו נוסעים בדיוק באותו ג'יפ, עם אותם צמיגים, אותם בולמים, אותו שמן מנוע, אותה נעילה, וכנראה שגם אוכלים את אותו דבר כל יום,כל היום , נשואים לאותה אשה ומזיינים בתנוחה אחת. החיים לא כאלה. אין תשובות וודאיות, באף תחום בחיים, מדהים אותי כל פעם מחדש לגלות שלא כולם מבינים את זה. תסתכל על השונות האדירה והמדהימה בטבע. אותו דבר בדיוק בהנדסה והטכנולוגיה.
אין "הכי טוב", אין הכי כדאי. פשוט אין, וכדאי שתתרגל לזה.

נכתב בהקשר אחר, אבל תופס תמיד.

עובדה שיש אנשים שקונים כזה ויש כאלו שקונים אחר. יש מידע עובדתי, יש מבחני דרכים שנכתבו על ידי עיתונאים מנוסים, יש דעות אישיות מכאן ועד ביאת המשיח, ההחלטה מה כדאי היא רק שלך, ומכיוון שאף אחד כאן לא יודע מכיר אותך (ולא סיפקת שום רמז מי אתה, בן כמה, מה הנסיון שלך, כמה אנשים מטיילים איתך, מה סגנון הטיול שלך, עד כמה אתה אוהב שמוסכים מתעללים בך, מה אומרת אשתך על הנושא בכלל ועוד מליון פרטים שיכולים להיות רלוונטיים ....) , וגם שני כלי הרכב שהבאת בתור אופציות הם בסך הכל טובים ודומים מאד ביכולות, אז אני לא רואה איך מתקדמים.

בתור שלב ראשון - עשית כבר נסיעות מבחן בשני המועמדים? אם לא, למה אתה מחכה, ניסאן לפחות מציעים עכשיו נסיעות מבחן של שעה יחד עם מדריך שטח, אני בטוח שגם טויוטה.

asafk
16-10-05, 01:31
יש מבחני דרכים שנכתבו על ידי עיתונאים מנוסים

מנוסים MY ASS.

:wink: :wink:

ניסאן לפחות מציעים עכשיו נסיעות מבחן של שעה יחד עם מדריך שטח, אני בטוח שגם טויוטה

המקסימום שטויוטה מציעים זה סיבוב מבחן מסביב לרכב באולם התצוגה. הם טויוטה, הם מוכרים בלי הכרה, והם לא צריכים להציע נסיעות מבחן בשביל זה.

אסף.

barak4*4
16-10-05, 08:24
המקסימום שטויוטה מציעים זה סיבוב מבחן מסביב לרכב באולם התצוגה. הם טויוטה, הם מוכרים בלי הכרה, והם לא צריכים להציע נסיעות מבחן בשביל זה.
על יהירות משלמים בסופו של דבר, ראו ערך סובארו:
בשנות השבעים והשמונים של המאה הקודמת (כמה שזה נשמע עתיק), היה יושב מנכ"ל סובארו ישראל (סליחה, שמו פרח לי מהראש, אבל כבר אז הוא היה זקן) באולם התצוגה.
רכבי התצוגה היו נעולים, אפילו לא יכולת להריח את ריח הרכב החדש, שלא לדבר על לחוש, למשש ולהרגיש עם הישבן.
כאשר לקוח היה מעז לבקש נסיעת מבחן, היה המנכ"ל מגרש אותו משם בבושת פנים, תוך שהוא מפטיר לעברו "נסיעת מבחן לך תחפש אצל האיטלקים".
סובארו כזכור הייתה מלכת המכירות של שנות השמונים.
עם כניסת שאר היפאנומאטיות בשנות התשעים והירידה במכירות הבינו סובארו כי הם בבעיה.
לפתע הם החלו להביא דגמים אקזוטיים יותר, לשים דגש על בטיחות ומערכות ה4X4 שלהם (שהרי בתקופה ההיא כבר הייתה ידועה סובארו בעולם ביכולות ה4X4 שלה ורק בארץ הייתה ידועה כפחנוע זול).
המצב היום הוא שהם יבואו לאסוף אותך מביתך לנסיעת מבחן, מזמינים לקוחות לארועי השקה מפוארים בגני אירועים ועוד.
בשתי מילים משקיעים בלקוח.
"תור הזהב" של טויוטה גם הוא יגמר יום אחד, שהרי הלקוחות אינם טיפשים (או שכן :roll: ?)
הקוראנים ישפרו יכולות תוך פרק זמן לא ארוך וטויוטה תמצא עצמה הולכת בדיוק באותו התלם בו צעדה סובארו.

חנן-ג'יפולוג
16-10-05, 10:03
תראה, ברק, שכל מה שאתה כותב, זה בגלל שהמכוניות עצמן השתנו, ולא בגלל שיטת השיווק.
אז שיטת השיווק של סובארו דאז ושל טויוטה דהיום כנראה שלא פוגעות בהן, ואם החברות ייפגעו בעתיד, זה כנראה לא בגלל שיטת השיווק.

למה להן להשקיע?

לא שאני בעד זה, אני נגד, אבל זה כנראה עובד, וזה חוסך ליבואן לא מעט כסף, אם הוא לא צריך להחזיק מכונית מבחן, ואנשי צוות שילוו נהגים.

-->