PDA

צפייה בגרסה מלאה : מברגה מומלצת

AvinoamNa
23-10-15, 09:07
אחרי ששתי סוללות באימפקט 18 בוש שלי שבתו באותו יום, אני בכיוון של להזמין חדשה מארהב, יש לי מי שיביא לי תחילת שבוע הבא.
מחפש המלצה, כמעט כל הכלים שלי בוש אבל מוכן לקנות משהו אחר.
מה ההמלצות ממגוון הכלים שיש בארהב?

shachar
23-10-15, 09:25
מילווקי fuel..

חשבת להחליף את הבטריות או את התאים הפנימיים שלהן?
חיפוש קצר יביא אותך לדיונים ארוכים בנושא

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

AvinoamNa
23-10-15, 12:24
תודה..
קצת חושש משיפוץ הבטריות, מה גם לא כל כך ברור לי מה באמת המצב שלהם.
מבטריות תקינות לחלוטין פתאום שניהם לא נטענות, חששתי שמדובר במטען וגם במטען אחר הם לא נטענו. אז אני לא יודע אם המברגה הרסה אותם, או המטען או שפשוט שניהם באותו יום החליטו לצאת לפנסיה.

לגביי המילווקי, מדובר בכלי יותר איכותי מבוש/מקיטה? מה לגביי דיוולט?

erezgur
23-10-15, 16:04
אם תחליט סופית שהתייאשת מהמברגה הקיימת - אשמח לקבל אותה ולנסות את מזלי עם סוללות חדשות.

טל חסיד
23-10-15, 18:18
יש לי דוולט כל הנטענים פטישון, אימפקט , דיסק חיתוך הכל 18 וולט כלים חזקים ומצויינים ונוחים לעבודה, לדעתי ביחס למחירם הכי טובים שיש, בדקתי גם הילטי יקר כמעט פי 3 לדעתי ללא הצדקה. הזמן עם בטריה 4 או 5 אמפר.

טל

זאביק
24-10-15, 00:03
Look at Ryobi tools
https://www.ryobitools.com/

YosSima
24-10-15, 16:27
לגביי המילווקי, מדובר בכלי יותר איכותי מבוש/מקיטה? מה לגביי דיוולט?

לי יש נסיון מר עם מילווקי . כשהגעתי לפני שנה וחצי לחנות לרכוש דיסק של בוש המוכר שיכנע אותי שמילווקי הרבה יותר חזקים ועמידים
המשפט שקנה אותי היה "אתה לא רוצה להתקע עם כלי באמצע העבודה"
אז הוספתי 100 ש"ח ויצאתי עם הכלי האדום.
חודשיים לאחר מכן קרה בדיוק מה שהמוכר ניבא על הבוש וככה מצאתי את עצמי רץ לטמבור באמצע העבודה לקנות דיסק של בוש.
העניין התחיל לבאס עוד יותר כשמילווקי לא רצו לתת אחריות בטענה שהתכתי את העוגן ואת כל האלקטרוניקה בפנים.
לאחר כמה שיחות איתם ועזרה מצד הסוכן שלהם הם הסכימו שאולי הכלי הספציפי הגיע פגום ולקחו לתיקון
בקצרה - לאחר פעמיים שהדיסק חזר מתיקון לא תקין זרקתי את המכשיר והסברתי לסוכן שההתעסקות בזה עולה יותר מבוש חדש
עד היום אני עובד עם אותו דיסק של בוש בתנאים קשים והוא אפילו לא מראה סימני עייפות.
יכול להיות שהכלים של מילווקי בסדר ושאני נפלתי על כלי פגום אבל השירות שלהם בדיחה ובטוח שהמחירים לא מצדיקים את האיכות.

טל חסיד
24-10-15, 21:56
אין ספק שהדיסקים והפטישונים החשמלים 220vשל בוש כחול הכי עמידים, ויש להם גם שרות טוב מאד כל חלקי החילוף במלאי אם צריך, לעומת זאת בנטענים אני מאד מרוצה מהדוולט.

טל

AvinoamNa
28-10-15, 16:15
אז רגע לפני הזמנה, השגתי מברגה תואמת מחבר ובדקתי את הסוללות שלי אצלו ולהפתעתי הם עבדו בצורה תקינה.
משם הבנתי שהמברגה לא בסדר, דבר ראשון שבדקתי היו הפחמים ושם מצאתי קצר.
כל הסיפור הסתכם ב 50 ש"ח.
מסקנה? לפעמים הבעיה הרבה יותר פשוטה וזולה ממה שנראה.
תודה לכולם על התשובות

-->