PDA

צפייה בגרסה מלאה : ארגז כלים

lizard
26-10-15, 08:05
אני צריך שני ארגזי כלים לעבודה. אחד מכיל רתכת, דיסק פטישים, אלקטרודות וציוד נלווה. השני מכיל מברגה, מפתחות, ברגים, פטישים וציוד נוסף. משקל בסביבות הארבעים - חמישים קילו לגדול עם הרתכת ושלושים לקטן.
יש חברות מומלצות? שווה להשקיע במותג כמו דוולט ?

תודה

snake-man
26-10-15, 08:17
לדעתי האישית..
שווה ללכת למי שבונה ארגזים ויעשה לך אחד כמו שאתה צריך..
אומנם זה יקר קצת.. אבל שווה כל שקל ולא נשבר כמו כל הפלסטיקים למינהם..
הייתי אצל אחד כזה באזור.. עולם אחר לגמרי.
בהצלחה.

boaz avrahami
26-10-15, 08:25
כן מיכה...
תלך למישהו שבונה.
יעלה כמה שיעלה [emoji23]

shachar
26-10-15, 08:42
במשקלים האלו, שיהיו להם גלגלים או שתיקח עגלת סבלים...

omri_t
26-10-15, 08:56
בקיצור, תזמין פח 1.5 ממ, כי ארגז סטנדרטי לא ליהיה נוח לכמות הציוד הזו.

asafk
26-10-15, 09:24
דוולט מיוצר בישראל. זה רמז שממנו תוכל למצוא את היצרן המקורי ואלו ארגזים מעולים.

אסף.

kobiarava
26-10-15, 09:31
גם סטנלי מיוצר בישראל, אבל עד כמה שאני יודע היצרן (שבעבר עבדתי איתו בהיקפים גדולים מאוד) לא מוכר בארץ

קובי

lizard
26-10-15, 10:12
מי היצרן המקומי? כתר? לא מבין בזה בכלל. חשבתי על לבנות ארגז אבל זה נראה לי קצת מיותר כי כשיש נזק לארגז זה בגלל שנופל עליו משהו כבד (אהםם שער אהםם) בטעות. בקשר לגלגלים, אני חושב לבנות מסגרת מברזל עם גלגלים איכותיים ולא הפלסטיק השביר הרגיל.

boaz avrahami
26-10-15, 10:15
למיטב זכרוני ZAG מכרמיאל.

shachar
26-10-15, 10:16
לדיוולך יש עגלה שמותאמת לארגזים שלהם
קצת יקרה כ 700 שח
[IMG]http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=103008&d=1445847492

lizard
26-10-15, 13:49
עגלה לא קונים, עגלה בונים וכבר מהתמונה אני חושב שהצמיגים על הפנים. לל.כ יש צמיגי גומי מלא (לא פנאומטי) שאני חושב להשתמש בהם. צריך לבנות מסגרת קלה לתחתית של הארגז ולחבר גלגלים. לא בעיה בכלל.

זיף
27-10-15, 00:07
התעסקתי בסוגיה דומה לא מזמן רק עם תיקים לציוד- אני צריך לשנע ציוד ב-3-4 תיקים, די כבדים. התובנה שלי מזה (שאולי טובה גם אליך) היא לעבוד בכמה ארגזים קטנים ולא באחד של 50 קילו. עגלה זה חשוב, אבל גם להרים ולהוריד ארגז של 50 קילו מהאוטו לעגלה זה די כבד.

lizard
27-10-15, 06:00
אני עובד עם כמה ארגזים. לכל ארגז יש את הייעוד שלו. אחד לכלי עבודה קלים, אחד לרתכת ומזוודת הפטישון. חבר שלי עובד עם דלי. בהתחלה עבדתי עם ארגז חלב ירוק.

מה שרציתי לדעת זה אם יש חברה מומלצת. מישהי שמעל כולם. אפשרי גם מחו"ל, הכי הרבה יקח כמה חודשים להגיע.

boaz avrahami
27-10-15, 06:43
מעל כולן זה הפאליקן.
המחירים בהתאם
pelican case

http://www.protective-packaging.co.il/?page_id=323

tooshey
27-10-15, 07:13
אני עובד עם כמה ארגזים. לכל ארגז יש את הייעוד שלו. אחד לכלי עבודה קלים, אחד לרתכת ומזוודת הפטישון. חבר שלי עובד עם דלי. בהתחלה עבדתי עם ארגז חלב ירוק.

מה שרציתי לדעת זה אם יש חברה מומלצת. מישהי שמעל כולם. אפשרי גם מחו"ל, הכי הרבה יקח כמה חודשים להגיע.

אם אתה רוצה את הטוב ביותר למה שלא תלך כבר על האולטמטיבי ?
אני בטוח שרכס יכול לבנות לך משהו קסטום בדיוק לצרכים שלך.

בברכה,טושי

lizard
27-10-15, 07:24
יקר מידי וכמו שכתבתי, כשנופל שער כבד, גם המוצר של רכס לא ישרוד ואם הוא ישרוד אז הוא כבד מידי לשימוש יעיל

ד ו ר ו ן
27-10-15, 07:39
אתה לא מסגר בעצמך?

הגדרת קריטריונים לחוזק שאף אופציה שהעלו לא תעמוד בהם.

תבנה אחד.

boaz avrahami
27-10-15, 07:44
מיכה, אתה רוצה ארגז כלים או כספת?
למה ששער יפול על ארגז כלים?
זה עוד ישבור לך רגל

opl
27-10-15, 08:32
פליקאן זה נחמד אבל לא הכי איכותי... אחרי כמה שנים עם עשרות ארגזים שונים. הסוגרים שלהם דיי שבירים ולא מעט פעמים האטם התפרק.

lizard
27-10-15, 08:52
אני רוצה ארגז במחיר סביר ולדעתי אין טעם לקנות ארגז קאסטום בהזמנה אישית כי גם ככה אני מחליף אותם כל שנה-שנתיים.
חשוב לי צירים טובים וסוגרים חזקים שלא יתפרקו.

opl
27-10-15, 10:03
פאליקן וכו הם אינם קאסטום. יש קטלוג ומידות קבועות. מה שקאסטום ומייקר מאוד את המוצר הסופי הוא כל נושא הצבע ועיבוד הפנימי, עיצוב התאים בספוג/פלציב.
אחת החברות בשוק היא tgm, דבר איתם, אולי יש להם משומש וכו.

lizard
27-10-15, 11:01
לא צריך עיצוב בכלל, תא גדול ריק זה מה שאני רוצה. לא צריך ספוג או חלוקה לתאים. את הברגים וכדומה אני שם בקופסאות נפרדות וברגיות קטנות שנכנסות לארגז.

opl
27-10-15, 11:07
אחלה. דבר עם היבואנים (יש יותר מאחד). במקור הארגזים מגיעים ריקים, זאת התצורה הכי זולה שלנם.

eysham
27-10-15, 11:17
לדעתי אין מה להשתולל

אני כבר שנים עם ארגזים של STANLEY שהם תוצרת צאג בכרמיאל.
סדרת ה-FATMAX ברמה מאוד גבוהה ותחזיק לדעתי מעמד לפחות כמה שנים טובות.

יש כמה גדלים. פלסטיק מאוד קשיח וגלגלים גדולים, סוגרים ממתכת ואטם בריא.

אמנם זה לא תיבת ברינקס משוריינת שיכולה לשמש כגשר לחציית תנ"ט עם טנקים אבל בעלות/תועלת לדעתי זה הכי טוב שיש.

http://www.wallashops.co.il/%D7%90%D7%A8%D7%92%D7%96-%D7%9B%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%9E%D7%95%D7%91%D7% 99%D7%9C-24-stanley-%D7%93%D7%92%D7%9D-fmst1-73-601/pi6pnfmst173601

http://ypk.cs4u.co.il/mall_product_images/auction_product/6PNFMST173601.jpg

https://youtu.be/k6xy79P_uYE

<iframe width="420" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/k6xy79P_uYE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

אומי5
28-10-15, 07:04
יש לי שני מוצרים של סטנלי, הראשון ארגז משולב פלסטיק ודפנות פח, ארגז מצוין ששרד שימוש חובבני אבל מאתגר.
המוצר השני "עמדה" טרולי משולבת שלושה ארגזים, עלה 350 שקל ומגיע לי שהתפתתי.... זה לא ארגז כלים, זה זבל.... מזל שבפועל זה כמעט נייח.

בקיצור, אם סטנלי תשים לב מה בדיוק אתה קונה.....

Sent from Um Melabes

lizard
28-10-15, 09:11
אני אראה מה יש לל.כ להציע לי מבחינת גדלים, אם לא יתאים, אני כנראה אקנה דוולט D400 וD300. עולה בסביבות 750 ביחד אבל נראה. או שבאמת אבנה אחד מאלומיניום. עוד לא החלטתי ובגלל שזה לא זול, יקח זמן להחליט.

נמרוד
28-10-15, 09:48
אם אתה (כמו לא מעט בעלי מקצוע שאני רואה - למען האמת הרוב, לא יצא לי לראות אינסטלטור/חשמלאי/מסגר/נגר מסתובב עם ארגזי כלים אקזוטיים) מסתדר עם ארגזי תנובה וכדומה, אז מה אתה מחפש לזרוק כסף?

"ארגז תנובה" - או משהו אחר מהמבחר של פלסגד - הוא אחלה של אחלה של פתרון - חזקים מאד, מודולריים ככה שאתה יכול להשתמש במבחר גדלים, נועדו בדיוק בשביל להעמיס ולפרוק ידנית ממשאיות במשך כל היום. ועלות אפסית. החסרון היחיד שלהם - לא אטומים. אם זה לא קריטי לך, אז למה לבזבז כסף? בג'יפ טיולים אנחנו משקיעים בדיגומים כי מתחשק לנו, כי זה התחנה הסופית של הכסף שהרווחנו ביושר וזכותנו לבזבז. אבל בעבודה אתה צריך לחשוב כלכלית.

lizard
28-10-15, 10:26
כי לדעתי לבוא ללקוח עם ארגז חלב זה לא מקצועי. לא בטוח שזה מפריע לו אבל זה מפריע לי. חוץ מזה, אטימות, סבירה - לא צריך להתפרע, היא די חשובה בין היתר כדי שהאלקטרודות לא יחטפו לחות. זה ציוד שנשאר תמיד בארגז. הוא לא בשימוש שוטף במסגריה.

wonderd
28-10-15, 15:27
לי היה משהו כזה:
http://mgeves.co.il/%D7%90%D7%A8%D7%92%D7%96_%D7%9B%D7%9C%D7 %99%D7%9D_%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%9E%D7%95 %D7%91%D7%99%D7%9C

של סטנלי, חזק מאוד ושמיש מאוד.
עבר לגיסי שממלא אותו כלים ונוסע איתו לעבודה על יום.
לא זול אבל שווה כל שקל.

עריכה:
לא שמתי לב שכבר שמו קישור לסטנלי..
בכל מקרה ממליץ מאוד כמובן לא על עיוור אלא לאחר בדיקה בשטח מה קונים

asafk
28-10-15, 15:31
לצרכים כאלו אני חושב שכדאי להשתמש בתיבות עץ. בונים אותן כמו ארגזי תחמושת משילוב של לוחות וקורות ומסמרים. זה מאוד חזק ומאוד עמיד וגם נראה טוב ולא חאפרי. תלמד היטב את הטכניקה של בניית תיבות כאלו כי זה אמנם לא הנדסת טילים אבל זה גם לא פשוט כמו שנראה במבט ראשון (דגש על סדר הפעולות וכיווני החיבורים).

לשינוע בשטח למדתי עם השנים שאין כמו לוח סנדוויץ עבה עם ארבעה גלגלים של 4 או 5 אינצ׳. מוציאים את הלוח מניחים עליו את הציוד ולדרך.

אסף.

shachar
28-10-15, 15:34
לשינוע בשטח למדתי עם השנים שאין כמו לוח סנדוויץ עבה עם ארבעה גלגלים של 4 או 5 אינצ׳. מוציאים את הלוח מניחים עליו את הציוד ולדרך.

אסף.

דולי....

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

גלדיאטור
31-10-15, 20:21
יש למצוא את הפליקנים יד שניה
בפייסבוק

YosSima
31-10-15, 22:31
אני באמת לא מבין אותך מיכה ...
אתה מעוניין בארגז שסופרמן לא יכול לשבור אבל לא רוצה שיהיה כבד
אתה רוצה משהו שיתאים בדיוק לצרכים שלך אבל לא מוכן לשלם על ארגז קאסטום
אתה לא מוכן להשתמש בארגזי חרטא כל שהם כי זה לא מכבד (מסכים איתך לחלוטין)
ועדיין לא נראה לך הגיוני לבנות לעצמך משהו בול לפי המידות כשאתה בעצמך מסגר.

אני לא יודע עם איזו רתכת אתה עובד , אבל כשאני רכשתי את הרתכת האחרונה , לקחתי אותה
לחנות כלי העבודה , מצאתי תיק מבד קשיח של סטנלי , הכנסתי אותה פנימה עם הכבלים , הוספתי
משחזת זוית מהמדף , בדקתי שיש עוד מקום לציוד נלווה שמתי על הכתף , עשיתי כמה פוזות מול המראה
של בחור מסוקס והעמסתי הביתה. מתאים לצרכים שלי , אבל אם תיפול עליה קורה של 500 ק"ג
זה יקח את התיק, הרתכת, והדיסק ביחד דרך הרצפה לתוך המרתף...

קנה לך משהו שמתאים פחות או יותר בגודל , נוח לנשיאה , נותן לך להרגיש מכובד , והכי חשוב -
תניח אותו במקום שהשער לא יפול עליו . בכל מקרה אל תשכח שאתה הולך להחליף אותם עוד שנה שנתיים
לאלק' הייתי קונה ארגז משל עצמן, כי בד"כ הן דורשות יחס מועדף
ובכלל - השתדל לחלק את הכלים לתתי נושאים וליותר ארגזים. ככה גם יותר קל לסחוב, הארגזים נשמרים יותר זמן
ויותר קל להתמצא ...

שבוע טוב

lizard
01-11-15, 06:42
מאיפה הבאת את זה שאני לא מוכן לפה ולשם (לא היה לי כוח לצטט :-))
כתבתי במפורש שכנראה אני אבנה לי משהו.
בנתיים נרכש ארגז פשוט מל.כ לכלי עבודה הקלים (מפתחות בוקסות וכדומה) ואת הארגז הקיים שבו נמצאת הרתכת אני "אשדרג" שיתאים לצרכי.
אין לי כוח ל10 ארגזים. אני לא יודע כמה אתה מתנייד וכמה ציוד אתה סוחב אבל אצלי זה פחות או יותר כל מה שאני צריך בשטח. לא צריך יותר מ3 ארגזים וגם זה בגלל שאני מחזיק את הפטישון בארגז נפרד.

S.V.
07-11-15, 02:10
מיכה, אפשר לשאול איך בדיוק אתה מסתדר עם ארגז יחיד של 50 ק"ג בשטח?
לא מצליח לדמיין איך אפשר להתנהל עם זה ביעילות, כשאתה מתנייד בין לקוחות והתקנות.
ולא תמיד יש מקום לחנות קרוב לשער.
ולא תמיד השביל בחצר של הלקוח ישר, או בכלל קיים (ע"ע אתר בנייה...).
ושלא לדבר על קומה שניה בוילה (או וילה בבניה).

במקומך הייתי שוקל לעבוד עם תיקים קשיחים למחצה. עולים לא פחות מארגזים, אבל פחות מרעישים בתוך הרכב, ביומיום תופס פחות מקום ברכב וגם פחות מושך תשומת לב. אפילו אם יש רכב עבודה ייעודי, זה נראה לי חשוב.
אפשר להלביש על עצמך כמה כאלה ביחד (כולל על הגב, ועל הכתף) כדי ללכת כמה שפחות הלוך-חזור ולא לשבור את הגב, יש במבחר גדלים, נראה סופר-מקצועי, מאפשר מיון של כל הציוד לתתי-נושאים, לא מסרבל אותך באתרים עם נגישות מוגבלת. ואתה עדיין יכול להניח אותם את כולם על פלטה על ידית וגלגלים, ולגלול אחרייך כאוות נפשך.

lizard
07-11-15, 07:01
יש גלגלים וחמישים קילו זה אולי קצת מוגזם. גם יש לפעמים עזרה מהלקוח או מעובד.
חשבתי על תיקים חצי קשיחים אבל זה טוב רק למפתחות וכדומה ובארגז הזה אין לי בעיה.

בכל מקרה, קניתי ארגז פשוט לכלי עבודה קלים מל.כ. את הארגז הגדול שמכיל את הרתכת, דיסק וכדומה אני אשפצר ואסדר לו גלגלים.
כשיהיה כסף נשדרג למשהו טוב יותר.

-->