PDA

צפייה בגרסה מלאה : מעקה גדרות שערים - פרופילים

קונסטון
08-11-15, 14:16
היי,
בעלי ניסיון בהתקנת מעקה (גובה כ 1 מ') על גדרות חיצוניים ושערים בצורת פרופילים. באינטרט יש שמות שמסתיימים ב "...דור"
אם יש המלצות במיוחד אם יש מוצר דומה שמתחרה במחיר

lizard
08-11-15, 17:02
לא הבנתי את השאלה שלך.

קונסטון
08-11-15, 17:13
לא הבנתי את השאלה שלך.

מעוניין במעקה על גדר בצורה של פרופילים כמו של שתי החברות (נמנע מפרסום...XXדור ו XXXדור) שאחת לא מגיעה לצפון ואחת עם כ 1200 ש"ח למ"ר
אולי המחיר כי מאלומניום...לא איכפת לי אם מברזל

lizard
08-11-15, 17:37
אתה רוצה סורג נפתח מספריים?

קונסטון
08-11-15, 17:56
שער נגרר

קונסטון
08-11-15, 18:26
שער נגרר

חנן-ג'יפולוג
08-11-15, 19:11
איך אתה רוצה עזרה, אם השאלה שלך נראית כמו חידת חמיצר?

רוצה תשובה ברורה? המינימום זה לכתוב ברור מה אתה רוצה, ועדיף עם תמונות, גם אם זה מאתרי החברות שאתה לא רוצה לפרסם את שמן, מסיבה משונה כלשהי.

טל חסיד
08-11-15, 19:36
יש כמה חברות יותר טובות מ.... דור אם אתה מהצפון צור איתי קשר אולי נצליח לעזור לך. בה.פ.

טל

קונסטון
08-11-15, 19:46
איך אתה רוצה עזרה, אם השאלה שלך נראית כמו חידת חמיצר?

רוצה תשובה ברורה? המינימום זה לכתוב ברור מה אתה רוצה, ועדיף עם תמונות, גם אם זה מאתרי החברות שאתה לא רוצה לפרסם את שמן, מסיבה משונה כלשהי.
קיבלתי לתשומת ליבי, אשתדל להיות יותר ברור בעתיד.
קיבלתי בתודה, הצעות מפותרי החידה

lizard
08-11-15, 20:04
אתה רוצה שער נגרר מפרופיל U ? אתה מחפש חברה שעושה את זה או מסגר ?

DANI1
08-11-15, 20:33
אנסה לפתור את החידה .
בארץ ישנם מס חברות שמייצרים שערים גדרות ומעקים מאלומניום ,החברה המובילה בארץ זה טרלידור,אולי יקר אבל טוב ,שירות ,איכות ,ומקצועיות .
יש לי לא מעט לקוחות שביצעו עבודות שלהם .(אין לי שום מניות או עמלה ).

ישנם לקוחות שגם הזמינו לפי דוגמת טרלידור את החומר ממתכת צבועה בתנור .
האם לזה התכוון המשורר.
DANI 1

asypeer
09-11-15, 08:25
אני חייב לחלוק שהחברה שהוזכרה לעיל אכן מאוד מקצועית בכל הנוגע לשיווק ומכירה. אבל השירות לאחר הקניה שלהם מזעזע. לא חוזרים ולא שמים על הלקוחות שלהם. את השלטים שלהם רק הם מוכנים לשכפל, שער שקיבל מכה ונזקק לתיקון (אלומיניום, נשבר בקלות!) קיבל הצעת מחיר של שער חדש. מנוע שבק חיים כמה פעמים. בקיצר - אם יש לך מסגר שאתה סומך עליו או שיש לך המלצות אמיתיות לגביו ואלומיניום זה לא הכרח, אל תתקרב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

-->