PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלות לגבי GV 2003 1.6 ידנית

sherifon
14-10-05, 20:53
שלום
ברצוני לרכוש GV 1.6 שלוש דלתות שנת 2003 ידנית ואפילו כבר שי אחת על הכוונת אך יש לי מספר שאלות ספציפיות וכמה אחרות כלליות, לעניננו:
1)הרכב הוא מין הסתם 4*4 אך מישום מה לא הצלחתי לאתר את הלוקרים שלו !!!
מה שמפתיע באופן חריג מישום שבדגם 2002 אוטומטיהעיניין הוא חשמלי ומונח ליד ידית ההילוכים!!! ובדגם הידני מישום מה אין זכר לנעילה -מי מכיר את העיניין ויודע משהוא לחדש לי
2) לרכב יש 90,000 ק"מ ,חוץ מרצועת תזמון ממה אני חייב להיזהר ומה עדיף .ניתן לבדוק באופן עצמאי ליפני תשלום על בדיקה במוסך , ואם יש לכם רעיונות אז נה לספק אותם אגב כן קראתי את המדריכים המצויינים לקניית רכב משומש שיש פה באתר והסיבה שאני שואל את השאלה הזו היא מישום שאני מכוון אותה לרכב ספציפי כך שאם מישהוא מכיר את המחלות שלו אז שידבר עכשיו או שישתוק לנצח ( נשמע יפה לא ?)
3)מי מכיר את האיש שבקיר - אני צריך מקום טוב לבדוק את הרכב ( באיזור חיפה וקריות ) מבחינת מכלולים מעבר לבדיקה שקומפיוטסט עושים כי למיטב ידיעתי הסניף שבצ"ק פוסט לא בודק 4*4!! אז אם ניתן אבקש לכוון אותי למקום שיוכל לתת חוות דעת ענינית ומבינה לגבי מצב הרכב חשובה לי האמינות והמקצועיות של המקום!
4)מה לגבי הכלי הידני עצמו -האם יש לדגם הידני אילו שהן יתרונות חסרונות מול הדגם האוטומטי -שוב אני לא שואל באופן כללי מה יותר טוב ידני או אוטומטי אלא אני מייחס את שאלתי לדגם הספציפי הזה!!! מי שמכיר מוזמן לענות !
5) ובאופן כללי אי אלו שהן הארות והערות יתקבלו בברכה שוב לא לגבי ציפס וקולה במקדונלדס אלא לגבי GV 2003 1.6 ידנית ובכלל לשנתונים 01 02 !!
6) תודה רבה . באמת פורום לעניין ואני חושב שבמהלך הכיפור הזה קראתי את רוב הנושאים הרלוונטיים -כל הכבוד וישר כח!!!!!!!

אההה
אם משהוא מעוניין להצטרף ולראות את הרכב ולייעץ אי אלו שהן עצות(ולא אחיתופל)
מומן גם מוזמן-רק שלא יגנוב לי את הרכב מתחת לאף!!!!!!!!

בברכה

נמרוד
15-10-05, 23:37
1. אין לו נועלי טבור (=לוקרים ידניים). לרוב כלי השטח החדשים אין, מה שיש זה נועלי טבור אוטומטיים (או שהוא 4X4 קבוע בכלל - לא יודע).
לא יודע על איזו נעילה אתה מדבר. לדעתי אתה מבלבל בין לוקר שהוא נועל טבור לבין נעילת דיפרנציאל, שבכל מקרה אין ברכב הזה.

לגבי בדיקה באופן כללי - בשונה מהרכבים שתופשים את רוב נפח הדיונים בג'יפולוג, אתה מדבר על רכב סטנדרטי לחלוטין, וכמעט חדש - שלוש שנים זה כלום בשבילנו... :lol: תבדוק אותו כאילו שהוא פריבט - אני קונה רכב משנת 2003 רק אם הוא במצב כחדש. קפיש? אין סיבה מבחינתך לסבול שום תקלה/רג'קט.

מוסך שבתאי שמר בצ'קפוסט, רחוב מרקוני, מבינים בסוזוקי. אם אתה רוצה חוות דעת רצינית, פנה למנהל המוסך, בני. לדעתי מוסכים עדיפים בקטע הזה ממכוני בדיקה, אם כי ממוסך אתה מקבל חוות דעת בלתי מחייבת נטו, בלי שום אחריות כמו שהמכון מחוייב לספק לך. לדעתי זה עדיף.

sherifon
16-10-05, 01:58
קודם כל תודה על ההתיחסות !
מישום מה אין פה לובי חזק של GV ,
לגבי הנעילה אז כן התכוונתי לנעילת הטבור והבנתי שהיא אוטומטית ,אז אם כך אני מרשה לעצמי להקשות ולשאול אם כך מהוא הכפתור המרובע הקטן שיושב ליד מוט ההילוכים הדגם האוטומטי?
ואם מישהוא יכול להוסיף משהוא לגביי הדגם הידני ובכלל יתר הקושיות אשמח,
וכן אני מתכוון לקפוץ מחר בבוקר למוסך ולנסות לתאם מועד כדי להגיע עם הכלה!
אינשאאלה אני אתחדש !!!
בברכת חג שמח מי יתן ובסוכות כבר יהיה לי סקטבורד סוזוקי 4*4!!!!

ryanai
16-10-05, 11:01
1. הכפתור המרובע הקטן ליד הגיר האוטומטי הוא מפסק המעביר את ה"מוח" של הגיר בין שני מצבים: רגיל וכוח (במצב כוח הגיר "מושך" קצת יותר את ההילוכים)

2. לדעתי יש יתרון עצום לגיר אוטמטי ע"פ ידני ברכב הזה בגלל יחס העברה נמוך מידי בהילוך הראשון בידני שלא מאפשר "זחילה"

3. מעבר לכך אם יש לך שאלות ספציפיות (יש לי GV 2001 כבר כמה שנים :roll: ) אתה מוזמן לשאול.

-->