PDA

צפייה בגרסה מלאה : לנד קרוזר 120 - קצר או ארוך

shonor6
10-11-15, 15:58
אהלן. אני רווק לקראת שחרור ובקרוב אחפש לנד קרוזר. הג'יפ ישמש ל 2-3 טיולים של מספר ימים בשנה, וצפוי לעבור כ 5,000-7,000 ק"מ בשנה ולהיות בבעלותי שנתיים. בעיקרון אני נוטה לכיוון הבנזין בגלל הנסועה הנמוכה. ההתלבטות בעיקר בין קצר לארוך, ואפרט מה חשוב לי:

נוחות נסיעה - אני יודע שהארוך מאוד נוח, ומניח שהקצר קצת פחות, בגלל מרווח גלגלים קצר. אבל כנראה שזה שולי(?).

סחירות, שמירה על הערך - בעוד שנתיים אני אעשה רילוקיישן וחשוב לי לא להיתקע איתו / להפסיד את התחת במכירה. (האם כאן יש יתרון לדיזל?)

פרקטיות - כאן נכנסת ההתלבטות שלי. לכאורה, אין לבחור צעיר טעם לחפש רכב משפחתי ארוך. עממה, עלה בראשי רעיון של לוותר על אוהל בטיולים העתידיים, לפרוס מזרן ולישון בג'יפ כשהמושבים האחוריים מקופלים. נוח? ישים?

מצד שני, הקצר קל יותר, ואפשר באותו כסף לקנות רכבים שעברו ק"מ נמוך יותר.

בעיות חניה בכל מקרה לא יפריעו לי.

מה אומרים?

bubu
10-11-15, 16:20
בעניין שינה בלנד קרוזר ארוך:
אני 1.8+ ושניסיתי לישון ברכב (גם באלכסון) , זה לא עבד.
בנוסף יש את כל החיישני של האזעקה , כך שאם אתה זז ברכב , או פותח דלת (לצאת להשתין). אתה מפעיל את האזעקה.

אם הגובה זו לא הבעיה , אתה ישן כמו מומיה ולא משתין באמצע הלילה.......אז אולי השיקול של לישון ברכב מתאים לך.

בעניין:
קח אוהל , הרבה יותר נוח.

zerez
10-11-15, 16:59
אני מעל מטר שמונים וישן יופי בלנדקרוזר קצר, משכיב את הכיסא שליד הנהג ואת המשענת של הספסל האחורי, שם על זה מזרון וישן טוב.
אבל, כפי שאמרו, אם אני יוצא להשתין בלילה האזעקה מתחילה להציק.

לגבי סחירות, אני לא חושב שבנזין פחות סחיר מדיזל.

יואב פולס
10-11-15, 17:06
תמצא את האוטו הכי שמור והכי מטופל עבור הכסף שלך.
למכור את הרכב תוכל מאוד בקלות, בין אם הוא בנזין ובין אם דיזל, בין אם הוא קצר ובין אם הוא ארוך.

-->