PDA

צפייה בגרסה מלאה : חוקיות של שנורקל

leonpo
18-11-15, 20:17
האם הוספת שנורקל תגרום לבעיות בטסט או עם ניידות התחבורה?
תודה

ד ו ר ו ן
18-11-15, 21:09
רק זה חסר..

זה לא עניין אותם עד היום, ומקווה שלא יתחיל.

דרור ברלי
18-11-15, 21:16
את שאלות החוקיות/אי חוקיות של כל מיני תוספות כמו מיגונים, בולמים, בגושים, שנורקלים, פנסי לד, דיבוריות ועד רמת "קוסמטיקה" כמו מגן יתושים ועצי ריח שתלויים מהמראה - אני מציע לדחות לתחילת ינואר הקרוב. אז יהיה קל יותר לענות לכם תשובות קצרות וקולעות בסגנון - הכל אסור. כי זה מה שהולך להיות.

aosherov
18-11-15, 21:40
דרור, המון כבוד יש לי אלייך, ואני נהנה לקרוא את התגובות שלך כמעט תמיד. הפעם, קצת פחות. אתה "מפציץ" בכל מקום את המרה השחורה שעוד רגע נוחתת עלינו עד כדי ביטול כל רכבי 4x4 במדינת ישראל.

אני מניח שכולם קראו את הזהרתך, וחלק מאמינים לה וחלק לא, אבל השורה התחתונה היא שעד שלא נקבל הוכחה שהמקור שלך יממש את ההפחדה שלו בגין תקנה אמיתית, לא באמת אפשר לצאת למלחמת חורמה מולם (בנושא זה). בעולם היום, להתאגד זה סה"כ לייצר פוסט בפורום ובפייסבוק ולהשיג גב. אם אתה צודק ונראה באמת התנפלות כזאת על הג'יפיים, מבטיח לך שלא יהיה צורך בהפחדה עם עצי ריח, במקרה כזה האחדות והרעש יהיה מהיר "ומפלצתי"

ולמי שיטען שכבר עכשיו יש התנפלות רבתית על אוכלוסיית הג'יפים, אני אומר שממש לא

ולאון, קנה ותתקין שנורקל בביטחה!

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

דרור ברלי
18-11-15, 23:29
לא יודע כמה כבוד יש או אין לך אליי וגם לא אכפת לי. אני עושה את המינימום שמצפוני מחייב אותי - להזהיר אתכם מראש.

לגבי עצמי: הייתי גי'פאי לפני שהייתי עיתונאי רכב, אשאר ג'יפאי הרבה אחרי שאעזוב את המקצוע הנפסד הזה. כנראה שאינך מכיר אותי מספיק ואולי אינך מספיק ותיק כאן על מנת לדעת שאני לא נבהל ומזהיר סתם. מתוקף עבודתי אני יודע על כל מיני דברים הרבה לפניכם ופעם - לא ממש מזמן, עבדתי כאן בשכר ממש. היום אני חבר מערכת וכותב כאן להנאתי נטו ולטובת האתר וקהילת השטח הנפלאה שיש לנו פה. וכשאני אומר לכם שיקרה משהו, תאמינו לי. כי זה לטובתכם וכי אני יודע שהוא יקרה. יהיה מי שיסנן מתחת לשפם שהנבואה ניתנה אולי לשוטים, אבל לצערי הרב וגם לצערכם, הרוב המוחלט של נבואות הזעם שלי קלעו בול. אני מציע לכולם להתייחס ברצינות גם הפעם. יודע מה? במיוחד הפעם. ומעולם ידידי, מעולם לא ייחלתי לצאת טועה וטמבל כמו בפעם הזאת.

ועכשיו לגביך: לטובתך ידידי, בעל ה- JK שמתכנן לעבור לצמיגי 35' בלתי חוקיים בעליל, הייתי מייעץ לך להמתין עם שליפת הארנק הפרטי שלך ובטח לא למהר לייעץ לאנשים לפוצץ היום כספים על כל מיני דברים שהשד יודע אם מחר יהיו חוקיים ומותרים - ואני יודע ש"שנורקל לא חוקי" נשמע ממש הזוי... אבל בעוד חודש וחצי יש מצב שאולי גם אתה תצעק ותקלל כאן את "המדינה המזויינת" ותקשקש על עזיבה לטקסס...

המסמך הרלוונטי הוא תפוח אדמה לוהט - מה שמסביר אולי למה אלה שהניחו עליו יד שומרים עליו כמו בפורט נוקס.
בכל מקרה, אני עושה כל מאמץ כדי שהמסמך יגיע לידי בימים הקרובים.

leonpo
19-11-15, 06:50
דרור, תודה רבה

Sent from my iPhone using Tapatalk

elibaba
19-11-15, 12:17
על הצד הטוב- יהיה אפשר להשיג הרבה שיפורים משומשים בזול :p

razcp
19-11-15, 22:30
לא יודע כמה כבוד יש או אין לך אליי וגם לא אכפת לי. אני עושה את המינימום שמצפוני מחייב אותי - להזהיר אתכם מראש.

לגבי עצמי: הייתי גי'פאי לפני שהייתי עיתונאי רכב, אשאר ג'יפאי הרבה אחרי שאעזוב את המקצוע הנפסד הזה. כנראה שאינך מכיר אותי מספיק ואולי אינך מספיק ותיק כאן על מנת לדעת שאני לא נבהל ומזהיר סתם. מתוקף עבודתי אני יודע על כל מיני דברים הרבה לפניכם ופעם - לא ממש מזמן, עבדתי כאן בשכר ממש. היום אני חבר מערכת וכותב כאן להנאתי נטו ולטובת האתר וקהילת השטח הנפלאה שיש לנו פה. וכשאני אומר לכם שיקרה משהו, תאמינו לי. כי זה לטובתכם וכי אני יודע שהוא יקרה. יהיה מי שיסנן מתחת לשפם שהנבואה ניתנה אולי לשוטים, אבל לצערי הרב וגם לצערכם, הרוב המוחלט של נבואות הזעם שלי קלעו בול. אני מציע לכולם להתייחס ברצינות גם הפעם. יודע מה? במיוחד הפעם. ומעולם ידידי, מעולם לא ייחלתי לצאת טועה וטמבל כמו בפעם הזאת.

ועכשיו לגביך: לטובתך ידידי, בעל ה- JK שמתכנן לעבור לצמיגי 35' בלתי חוקיים בעליל, הייתי מייעץ לך להמתין עם שליפת הארנק הפרטי שלך ובטח לא למהר לייעץ לאנשים לפוצץ היום כספים על כל מיני דברים שהשד יודע אם מחר יהיו חוקיים ומותרים - ואני יודע ש"שנורקל לא חוקי" נשמע ממש הזוי... אבל בעוד חודש וחצי יש מצב שאולי גם אתה תצעק ותקלל כאן את "המדינה המזויינת" ותקשקש על עזיבה לטקסס...

המסמך הרלוונטי הוא תפוח אדמה לוהט - מה שמסביר אולי למה אלה שהניחו עליו יד שומרים עליו כמו בפורט נוקס.
שלום האם יש התארגנות ממוסדת לקהילת הגיפאים כמו עמותה חוקית שתאפשר התארגנות חוקית כנגד הגזרות והפעלת לובי בגופים ממשלתיים כולל כנסת להתמודד מול התקנות הדורסניות

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

amit1
19-11-15, 23:03

וכיצד אתה מציע להתמודד עם הגזרות הצפויות?

vik014
20-11-15, 05:32
דרור אני בעדך, את ההזהרות שמענו, אבל אנחנו רוצים לשמוע להשתתף ולתרום למשהו מעשי מהצד היותר מקושר ושפוי של הג'יפאים.

סופת המדבר
20-11-15, 19:28
ועכשיו כולנו נגיד ביחד ''תודה רבה לכל בעלי הרנגלרים/רוביקונים'' שבשבילם השמיים הם הגבולובשבילם צמיג 35 הוא כבר קטנטן ל10'' הגבהה שלהםוהם חייבים צמיג לפחות 40'' ועכשיו כולםםם מסמוראי עם ונטיל מניקל ועד האמר כולם אוכלים אותה

דרור ברלי
21-11-15, 19:27
וכיצד אתה מציע להתמודד עם הגזרות הצפויות?

את האמת? אין לי מושג.

אני עושה מאמצים לאתר את הוראת הנוהל המדוברת (שאלה שהיא נמצאת ברשותם מחביאים אותה כאילו מדובר במשהו נפיץ/מסווג) כדי שיהיה לי משהו ביד שממנו נראה מה עושים הלאה. עד אז אני חושב שכדאי לכולנו להפסיק לבחוש בזה ולהמתין להתפתחויות. אני אגב, נוסע בג'יפ שלי כרגיל.

boaz avrahami
21-11-15, 19:46
[emoji106][emoji106]

ד ו ר ו ן
21-11-15, 20:20
לדעתי אנחנו עושים עוול לעצמנו בהשערות והתפלפלות על האפשרויות ופרשנות של החוק, עם אזכורים ושאלות קיטבג רבות מאד.

asafk
21-11-15, 20:41
צודק.

אסף.

Bernard
21-11-15, 21:34
לדעתי אנחנו עושים עוול לעצמנו בהשערות והתפלפלות על האפשרויות ופרשנות של החוק, עם אזכורים ושאלות קיטבג רבות מאד.

זה משמעותו של להיות בצד הנפגע בלי לדעת בדיוק מה מתכננים עבורנו..:(

ד ו ר ו ן
21-11-15, 22:11
גם מגננה צריך לדעת לעשות.

לחשוף לכולם כל אופציה לדפוק אותך עוד יותר, כולל רעיונות חדשים שבכלל לא בטוח שהיו על הפרק?

Bernard
21-11-15, 22:45
בחייאת - נראה לך שיש לנו פה, איזשהו משהו כל כך גאוני, שהפקידים הלא חכמים, כמו שפופולרי לתאר אותם, לא חשבו עליו?
נאיביות זה דבר נחמד... אצל ילדים.

ד ו ר ו ן
21-11-15, 22:49
גם בגושים לא עניינו אף אחד עד שכוכב אינטרנטי החליט להעלות אותם על נס.

הרעיון לא בה משום פקיד או מכון רישוי, אלא ממישהו מתוך קהילת השטח.

נמרוד
21-11-15, 22:58
דורון המשחקים נגמרו. הסטטוס קוו נשבר. ולא על ידי משרד התחבורה או המשטרה. זאת האמת. ואתה צודק, זו לא הפעם הראשונה - גם בפעם הקודמת, "מכתב הבגושים" של יוסף נעים המנוול, המדינה לא הייתה היוזמת.

אני מקווה מאד שאנשי המשטרה ומשרד התחבורה קוראים כאן בג'יפולוג את הדיאלוגים השפויים. להזיק זה לא יכול.

Bernard
21-11-15, 23:48
גם בגושים לא עניינו אף אחד עד שכוכב אינטרנטי החליט להעלות אותם על נס.

הרעיון לא בה משום פקיד או מכון רישוי, אלא ממישהו מתוך קהילת השטח.

נכון.תמיד יש איזה אידיוט תורן...
אבל זה קצת מאוחר מידי.. לסגור את האורווה, אחרי שהסוסים כבר ברחו.
או איך אומרים פה : The word is OUT, דורון...
איזה אידיוט/אידיוטים תורנים חשפו אותנו.
יש מי שחשוף יותר ויש מי שחשוף פחות... אבל כדאי שכולנו נחזיק את הבייצים... כמו בכדורגל.. כולנו עומדים בחומה (ונקווה שככה כן בונים אותה), רק לא בטוח מי קבל בראש ומי בביצים ומי בכלל לא - מה שבטוח הוא שיש בעיטת עונשין... נגדינו.

-->