PDA

צפייה בגרסה מלאה : כמה טיולים אתה עושה בשנה?

מאיר רוטברג
24-11-15, 09:12
עניין אותי לדעת על טובי ה"גיפאים" שרק מדברים על טיולים ,
כמה באמת מטיילים??
איני מדבר על אלו שכל שבת נוסעים להשתין מהמקפצה על כולם , אלה על אלו שמטיילים באמת למען ההנאה שבדבר,

ספרתי מתחילת השנה כ 5 טיולים ומניח שנסגור את השישי החודש כלומר טיול בממוצע לחודשיים
טיול= טיול פלוס לינה בשטח

נ.ב אהבתי את כל אלו שצוחקים שמי שנוסע עם רכב של כוסיות לא מטייל ,

למעט בחגי ישראל כמות הרכבים שאתה נתקל בשטח לצערי/לשמחתי (מחוק את מה שלא לטעמך) הנה אפסית וכמעט לא קיימת

בחג האחרון היה דיי מלא בחניונים.

boaz avrahami
24-11-15, 09:50
מאיר, תגדיר סקר בגוגל

https://www.google.com/intl/iw_il/forms/about/

savyon
24-11-15, 10:07
למה זה טוב?????
כדי שנראה שעל פי רוב אנחנו סתם מחזיקים רכב שטח יקר (הוצאות שוטפות)???
אתה איש רע!!!!

סביון
(לא מספיק טיולים)

אולי צריך לארגן יותר ממפגש ג'יפולוג מדברי אחד בשנה?

KOOKE
24-11-15, 10:17
כ- 13 עד 15.

בממוצע אחת לשלושה שבועות.

asafk
24-11-15, 10:26
לא מספיק.
לא כמו פעם.
נגיד פעם בחודשיים, לפעמים עם הקמפר (שעומד כבר משבועות על ראש מנוע) ולפעמים עם רכב מבחן זה או אחר. לפעמים יום קרוב לפעמים סופש רחוק.
ועזוב מה שאומרים. הרכב הוא לא הסיבה לטייל או לא לטייל. עברנו את השלב של להוכיח דברים והיום מטרת הטיולים היא פשוט לצאת.
מה שחשוב לזכור הוא שתמיד יהיו סיבות לא לטייל. אירוע משפחתי ארוחה אצל חברים משהו בעבודה. אבל אם מחליטים שיותר חשוב כן לצאת, אז נכנסים לאוטו ונוסעים.

אסף.

שגיא S
24-11-15, 11:37
לי יצא בשנת 2015 כ-9-10 טיולים שכוללים לינה. לרוב חמישי בערב עד שבת.
בנוסף יש עוד 4-5-6 טיולים של רק שבת.
אבל זו שנת לימודים, ואני סטודנט, בלי משפחה, בלי מחויבויות ועם רכב שעושה 1-10 בדלק ;).

נמרוד
24-11-15, 11:46
5-6 טיולי ג'יפים עם לינה בשנה. סוכות ופסח מרובי לילות עם המשפחה, מפגש ג'יפולוג כמובן, ועוד פעמיים-שלוש.

טיולים קטנים בסביבה של שעתיים-שלוש וקפה קטן - לפחות פעם בשבוע. התירוץ - לעייף את הנבלה הגדולה בריצה אחרי הטנדר. לפעמים לבד ולפעמים עם אחת הבנות שלי.

דידין
24-11-15, 12:11
למה טיולים כרוכים בשינה בשטח ?
אצלנו הלינה היא פונקציה של כדאיות .(לא משתלם לנסוע כ 700 ק"מ לדרום בשביל 30 ק"מ בשטח.)
אני גר בצפון וכמעט כל שבת מטייל ועדיין לא שבע .
את התוצאה אפשר לראות באתרים שאני מפרסם כאן - אולי כשאהייה גדול אוציא ספר .

יואב פולס
24-11-15, 12:11
התירוץ - לעייף את הנבלה הגדולה בריצה אחרי הטנדר

אני לא יודע אם אתה יותר אמיץ או שפשוט אין לך מה להפסיד כבר בחיים... :cool:

opl
24-11-15, 16:48
1-2 בשנה לפי ההגדרה שלך לטיול.
טיולי שטח חד יומיים - בעיקר לניקוי ראש על פסגת הר שולט כזה או אחר - אחת לשבועיים שלוש.

tom1105
24-11-15, 16:49
6 טיולי גברים ועוד 4 משפחה (חגים גדולים) ועוד כמה חד יומיים

sent from my WJ

boaz avrahami
24-11-15, 16:53
למה לטייל?
זה מבזבז המון דלק ופוגע באוזון.

הכי טוב לתקן כל הזמן את האוטו בלי לנסוע.
גם ככה הוא נוזל בחניה

leonpo
24-11-15, 19:07
5 טילים עם לינה, 30-40 חד ימים

Sent from my iPhone using Tapatalk

נדב ש.
24-11-15, 19:09
והסקר לטובת....?

YosSima
24-11-15, 19:16
אחח איזה שירשור כואב זה הולך להיות לי ... כבר בכותרת קראתי לאישתי והתלוננתי שאנחנו לא יוצאים מספיק לטיוליםושזה הולך להשתנות מתחילת השנה הבאה ...

yoni_0000
24-11-15, 19:35
4-5 דו יומיים בשנה. מתוכם פסח וסוכות שהם בדרך כלל ארוכים יותר. חד יומיים וגיחות אחת לשבועיים שלוש. עכשיו כשהתחלתי ללמוד, אני אגיד תודה על חד יומי מלא פעם בחודשיים..

Jo_P
24-11-15, 23:57
7-8 דו יומיים בשנה מבוגרים + ילדים בוגרים; פסח, סוכות או פורים טיול משפחות מלא ועוד כמה חד יומיים בעיקר בשבת. בחודשי הקיץ יש הפסקה למעט טיול מים ברמת הגולן. 😊

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

מאיר רוטברג
25-11-15, 13:50
נשאלתי למה הסקר??
סקרנות גריידא,

נתקלתי במספר "גיפאים" עם רכבים משופרא דה שופרא מושקעים נראים טוב שהסטלבתו על רכבים רכים יחסית , בבדיקה שערכתי מסתבר שהרכב משמש בדרך כלל לנסיעות לסופר או פעם בשנה ליומיים לדרום ,

רציתי לראות אם לאחר מעל שני עשורים פלוס של טיולים בארץ האם איבדתי את זה או שעדיין מעל הממוצע ,
וכן,
השנים בהם טיילתי שבוע כן שבוע לא נגמרו מזמן,

נשארו רק הזכרונות וגם זה משהוא , כמו למשל טיול עם הקטנה על ציר הנפט שהיא מנווטת מהזיכרון
או שמגיעים לארדון ואז היא אומרת אבא תחנה ליד העץ הזה ,שם אכלנו פעם שעברה ארוחת בוקר,

נדב ש.
25-11-15, 14:44
כל המסתלבטים למיניהם בדרך כלל הרכב עומד חודשים וממתין לטיול.... אם הם נוסעים בו יום יום לסופר מצבם טוב, לפחות הוא לא יתקלקל בחניה...

בדרך כלל בעלי הרכבים הרכים מטיילים בתדירות גבוהה יותר.

אצלי משתדל אחת לחודש טיול יומיים, חד יומי על בסיס קבוע אחד לשבוע(משתדל), וחוץ מיזה בין לבין פה ושם איפה שרק אפשר לשבת כמה שעות בשלווה במקומות יפים...

yehuda75
25-11-15, 20:36
בחורף כמעט כל שבת טיול יום. עומד על כ 4 טיולים שנתיים של 4 ימים וכשניים של לילה. בשנה הבאה אני מקווה למצוא את הזמן לשבועיים רצוף מהחרמון לאילת וחזרה, עד אז אני ממשיך להוסיף ברזל לסיקס.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

מאיר רוטברג
26-11-15, 08:55
למה זה טוב?????
כדי שנראה שעל פי רוב אנחנו סתם מחזיקים רכב שטח יקר (הוצאות שוטפות)???
אתה איש רע!!!!

סביון
(לא מספיק טיולים)

אולי צריך לארגן יותר ממפגש ג'יפולוג מדברי אחד בשנה?

מוציאים את האוויר מהבלון של ה "מטיילים"

thebips
26-11-15, 09:24
כ 4-5 לשנה אם שינה בשטח

מאיר רוטברג
29-11-15, 08:11
יאללה , שבוע חדש כבר מעתה יש למה לצפות שבוע הבא דרום (כרגיל)

kruvi
04-12-15, 08:04
מאז שנולדה הילדה בערך 2 טיולים כל המשפחה עם לינה בדרך כלל בחאן ועוד 2 טיולים רק גברים בשטח.
:confused: חייב לצאת למדבר ....

-->