PDA

צפייה בגרסה מלאה : קניית חלקים באיביי לטיפול 10000

Guysdan
02-12-15, 16:38
שלום לחברי הפורום,
מבקש את עזרתכם הנדיבה והמקצועית בשני עניינים :

1 - ברשותי שתי סופות, אחת 94 והשנייה 03.
אני צריך לעשות לשניהם טיפול וברצוני לבדוק את האפשרות להביא את החלפים דרך איביי,
שאלתי היא לחברה שעשו זאת כאן בוודאי בעבר האם זה משתלם כספי להביא מח״ל ? אין לי בעייה עם הזמן להמתין...אם נפתח דיון בנושא אשמח לקישור...
ואם אפשר להשיג ללא בעייה את החלפים לשנתונים של הסופות שהזכרתי ?

בגדול מה שאני צריך זה :
פלגים
פילטר שמן
פילטר אויר
פילטר דלק
כבלי הצתה

כמובן לשתי הסופות .

2 - אם מישהו יכול להמליץ לי על סוגי פלגים וחוטי הצתה טובים לסופות ואם אפשר את המספר שלהם.
ד.א לסופה 94 ו 03 מוממלץ אותו הפלג ?

צריך גם סוג ודגם של שלושת הפילטרים !

yoni_0000
02-12-15, 19:53
אין בעיה להזמין חלקים כאלה. כל עד סך החבילה פחות מ85 דולר אז אין צורך לשלם מס, ואלו דברים שלא אמורים להתקע במכס. כך בחשבון, לא בטוח שזה יצא יותר זול מאשר לקנות בארץ, אבל תמורת אותו הכסף תקבל חלקים איכותיים (בינוביץ' לדוגמא יש הרבה חלקים סינים).

מבחינת חלקים, תחפש את המק"ט המתאים באתר של ינוביץ. באמאזון יש את כל החלקים.

Guysdan
02-12-15, 20:02
תודה יוני...סליחה על הבורות, אבל...שאלה.. המק״ט באתר של ינוביץ הוא בטוח אותו מקט לאותו החלק בכל העולם ?

shachar
02-12-15, 20:02
75 דולר

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

IlanHadar
02-12-15, 22:44
מניסיון שלי:
אני מביא כל הזמן חלקים לטיפולים שוטפים ברכב, משמנים שלפעמים אין בארץ, כמו נוזל תיבת העברה. בוודאי מביא פילטרים שונים, פלאגים ועוד.
החיסכון בחלק מהדברים ענק בחלק מהדברים שקלים בודדים.

היכן שמשרד התחבורע חוסם הבאת חלקים כמו ברקסים, שם הפערים ענקיים, סט רפידות שבארה"ב יעלה 40 דולר, בארץ יעלה פי 5 ויותר, כאשר ב 40 דולר איכות הרפידות תהיה גם טוב יותר... (מניסיון).

אם אין לך לחץ זמן תביא את הדברים עם shipito, יותר זול מ buy2usa אבל גם יותר איטי. אל תחשוב לרגע לקנות עם משלחים שישלחו לך עם fedex, UPS וכדומה, שם כל החיסכון ילך לך על פתיחת תיק יבוא / אחסנה מיותרת וסיפורי לילה ולילה...

boaz avrahami
02-12-15, 23:29
אח ברקסים...
עכשיו הבאתי סט דיסקים EBC מועשרי קרבון עם רפידות Hawk קדמיות משופרות ואחוריות מקוריות... איזה הבדל באיכות ובמחיר...
וזה עוד חלקים ללא מיסוי!

גם אני מביא קיטים של מופר לטיפול - מה שנקרא טיונ-אפ קיט כולל פלגים וחוטי הצתה. לא הבאתי מעולם נוזלים.
חיסכון גדול בכסף ומקבל מוצר מקורי.
אם זה רק פילטרים אז ינוביץ מחזיק גם מקורי ולמרות המחיר שווה לקחת ממנו

yoni_0000
03-12-15, 01:01
תודה יוני...סליחה על הבורות, אבל...שאלה.. המק״ט באתר של ינוביץ הוא בטוח אותו מקט לאותו החלק בכל העולם ?

כן. בנוסף, האתר של אמאזון נותן אפשרות להזין את סוג הרכב, ובדף של המוצר יופיע לך אם החלק מתאים או לא.

Guysdan
03-12-15, 01:41
יוני, אילן ובועז המון תודה !

1- איך אני מחפש את החלקים לסופות? מה אני מגדיר באמזון בסוג רכב כדי שזה יהייה חופף לדגמי הסופות שברשותי? 94 ו 03

2 המלצה על סוגי פלגים וכבלי הצתה ?

boaz avrahami
03-12-15, 07:00
לא מכיר את הסופות מספיק אז תמתין לבעלי המקצוע שיעזרו לך עם מקטים ( אין לך ספרות?!).

למיטב ידיעתי זה הכי דומה לTJ / YJ.
אני די בטוח שהפילטר אוויר שונה מהדגם האמריקאי וגם בגלל הנפח הפיזי לא כדאי להביא אותו לדעתי משם.
לכן ייתכן ושתצטרך לפצל את ההזמנה לכמה מקורות או לבנות סל ספציפי של המוצרים אצל דילר אינטרנטי של גיפ לפי מקטים.
אל תביא כמובן בלמים וחלקי בטיחות אלא רק חלפי מנוע מותרים ביבוא לפי אשימת השחרור המהיר באתר משרד התחבורה..

לדוגמא סט טיפול להצתה-
http://www.ebay.com/ulk/itm/151895661797

יש כזה שהוא לא חליפי ( אישית לא אוהב)

http://www.ebay.com/ulk/itm/201204797122

-->