PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש המלצה לסמארטפון טוב אבל קטן

GodsFather
02-12-15, 19:14
שלום

האישה לא רוצה את כל הטלפונים עם ה5 אינצ ומעלה.
כיום עם גלקסי 3 מיני.

חשבתי לשדרג לה ל5 מיני אבל תוהה אם יש אלטרנטיבה. יכול לחכות אם צפויה השקה טובה בקרוב

מה אומרים?

Trooperor
02-12-15, 20:54
galaxy alpha
לטעמי הגודל האידיאלי

GodsFather
02-12-15, 22:07
ואיך הוא מבחינת ביצועים?

כי אם המכשיר איטי לא עשינו כלום. הסיבה לשדרוג היא איטיות של המכשיר הנוכחי גם לאחר ניקוי

GodsFather
03-12-15, 09:15
בהשוואה בגוגל נראה שאכן ההמלצה שלך אידאלית. נתן לאישה לבדוק שמתאים לה.

תודה רבה.

amotzg
03-12-15, 12:25
האלפא משמעותית יותר יקר, אין לו מקום לכרטיס הרחבה והוא לא עמיד במים כמו הS5. שיפור הבצועים הקטן, המצלמה והזכוכית לא משכנעים אותי.

מבחינתי המנצחים בקטגוריה הם (למרות שהם 5"):
1. Sony Xperia M4 Aqua
2. Motorola Moto G (3rd gen)

גם אם מוכנים לשלם יותר סוני מנצחים:
1. Sony Xperia Z3 Compact
2. Sony Xperia Z5 Compact

יש גם יותר זולים, כמו ה LG SPIRIT שערך לכסף הוא עסקה לא רעה.

zivo
03-12-15, 13:54
Z5 compact
http://www.mako.co.il/nexter-<wbr>cellular/android/Article-<wbr>3fd54b76e826151006.htm?<wbr>Partner=rss&utm_source=start&<wbr>utm_medium=Content&utm_<wbr>campaign=start_Content&<wbr>Partner=start_Content (http://www.mako.co.il/nexter-cellular/android/Article-3fd54b76e826151006.htm?Partner=rss&utm_source=start&utm_medium=Content&utm_campaign=start_Content&Partner=start_Content)

joedavni
03-12-15, 17:39
יש לי
Sony Xperia Z3 Compact חדש לגמרי למכירה. 1100 ש"ח.0544899545

GodsFather
03-12-15, 18:44
Z5 compact
http://www.mako.co.il/nexter-<wbr>cellular/android/Article-<wbr>3fd54b76e826151006.htm?<wbr>Partner=rss&utm_source=start&<wbr>utm_medium=Content&utm_<wbr>campaign=start_Content&<wbr>Partner=start_Content (http://www.mako.co.il/nexter-cellular/android/Article-3fd54b76e826151006.htm?Partner=rss&utm_source=start&utm_medium=Content&utm_campaign=start_Content&Partner=start_Content)
נראה מבטיח מאד.

Derish
03-12-15, 19:15
Moto G דור ראשון - נח וקומפקטי, נמכר בגרושים היכן שעדיין יש מלאי.

GodsFather
03-12-15, 21:34
כסף זה לא אלמנט פה, המכשיר נרכש על ידי מעסיק. המטרה כאמור שיהיה מכשיר חזק מבחינת ביצועים ועם זאת קטן. קריטריון השוואה - גלקסי 3 מיני.

עירא איתם
04-12-15, 08:37
Xiaomi redmi 2 מסך 4.7
חברה סינית אבל ממש טובה

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

erezgur
04-12-15, 09:00
לפעמים חשוב להפנים שיש מגמות בשוק וקשה מאד למצוא רכישות מוצלחות שהן בניגוד למגמה.

השוק מתייצב סביב מכשירים עם גודל מסך של 5-6'', כל החברות מוציאות את המכשירים שלהן בגדלים אלו (דרך אגב - מבחינת משקל דווקא לפעמים שוקלים פחות ממכשירי המיני של הדור הקודם, מבחית גודל פיזי - לפעמים קרובים מאד לגודל המכשירים הקודמים ורק שטח המסך גדל - יש פחות "מסגרת").

אנחנו מכירים זאת גם בעולם התחביב המשותף כאן לכולם - כל רכבי השטח כיום מכילים הרבה אלקטרוניקה ואין טעם לחפש את הדיפנדר / סופה / היילקס של פעם בסוכנויות הרכבים החדשים.

רוצה לומר - אני מציע לנסות להתרגל לגודל של המכשירים הזמינים ונפוצים בשוק במקום לחפש אקסמפלר עם פשרות רבות. תתפלא לראות שמתרגלים מהר מאד למכשירים טובים גם אם הם גדולים ממה ששיערת שתשתמש בהם.

GodsFather
04-12-15, 09:01
הסוני לוקח אותו כמעט בכל פרמטר.

http://m.gadgets.ndtv.com/xiaomi-redmi-2-2248-vs-sony-xperia-z3-compact-1941

GodsFather
04-12-15, 10:00
ארז, המכשיר לאישתי, ידיים קטנות יותר ו-וואלה אני מבין אותה שהיא מבקשת שיהיה לה נוח, יותר מאשר מכשיר שהוא שיא הטכנולוגיה וגם שם אנחנו רואים התקדמות מצויינת.

אני אקח אותה להתנסות בz5 ובאלפא ומשם שתחליט.

אם יש עוד דגמים טובים, אודה להמלצה

זלמן 1
04-12-15, 11:07
לי יש את הרדמי 2 שמישהו המליץ עליו, יש לו משהו נחמד שנקרא "מצב יד אחת" שהוא מקטין את המסך הפעיל מ 4.7" במקור ל 3" או 4" לפי בחירתך.
ככה שכאשר אין לה אפשרות לשני הידיים היא יכולה להשתמש בזה. (יש לו גם ביצועים טובים)

asafk
04-12-15, 14:48
לפעמים חשוב להפנים שיש מגמות בשוק וקשה מאד למצוא רכישות מוצלחות שהן בניגוד למגמה.

השוק מתייצב סביב מכשירים עם גודל מסך של 5-6'', כל החברות מוציאות את המכשירים שלהן בגדלים אלו (דרך אגב - מבחינת משקל דווקא לפעמים שוקלים פחות ממכשירי המיני של הדור הקודם, מבחית גודל פיזי - לפעמים קרובים מאד לגודל המכשירים הקודמים ורק שטח המסך גדל - יש פחות "מסגרת").

אנחנו מכירים זאת גם בעולם התחביב המשותף כאן לכולם - כל רכבי השטח כיום מכילים הרבה אלקטרוניקה ואין טעם לחפש את הדיפנדר / סופה / היילקס של פעם בסוכנויות הרכבים החדשים.

רוצה לומר - אני מציע לנסות להתרגל לגודל של המכשירים הזמינים ונפוצים בשוק במקום לחפש אקסמפלר עם פשרות רבות. תתפלא לראות שמתרגלים מהר מאד למכשירים טובים גם אם הם גדולים ממה ששיערת שתשתמש בהם.

ארז, לנשים יש דרישות שונות מאשר לגברים בהיבט של גודל המסך.
בממוצע, הידיים יותר קטנות, והן פחות צופות בפורנו, לכן הן בהחלט יכולות להסתפק במסך של 4״ ופחות.

אסף.

GodsFather
04-12-15, 15:41
זה גם לא בהקשר גודל המסך כמו גודל המכשיר כולו. עם השנים יש יותר מסך לממ"ר מאשר מסגרת

raanan
04-12-15, 15:53
אל תתקרב ל XIAOMI
היו לי זוג מכשירים ושניהם היו תופעות מעצבנות של מוצר לא "אפוי" מבחינת הרום (כנראה בגרסאות תרגום בהתנדבות לעברית).
חזרתי לסמסונג (S5 ACTIVE ) וזוגתי ל NOTE 3 NEO והשקט חזר למחוזותינו ...
חוץ מזה שלסמסונג יש מסכי AMOLED חסכוניים בחשמל המאפשרים שימוש באפלקציות הדורשות הפעלת מסך לזמן רב ללא פריקה רצינית של הסוללה.

רענן

אלדר
04-12-15, 17:22
גם אני עברתי מגלקסי 3 מיני שבוע שעבר למכשיר 5" זה מרגיש גדול ולא נוח.
אולי להתקין רום חדש יתן חיים חדשים למכשיר

אמיר ב.א
04-12-15, 19:54
אצלי קניתי לאישתי את ה nubia z7 NX403a

והיא מרוצה...

https://www.youtube.com/watch?v=5vDMtJpEZK0

אומי5
05-12-15, 13:59
יש לי Z3 קומפקט, ואני מבסוט ממש.
אני מבין מעט מאוד בסמרטפונים רומים וחרטות, אבל הוא יותר מהיר משמעותית מכל טלפון שהיה לי (האחרון גלקסי 2 פלוס). הוא מריץ עמוד ענן (חינמי) יותר מהר מהלפטופ שלי.
חסרונות:
הוא קצת מתחמם עם וויז בנסיעות ארוכות, אבל חוץ מהמגע החם אין הרגשה שמשהו לא עובד טוב.
צריך לקחת בחשבון שאין כמעט חלקים בארץ, והכל יקר, כמו להחזיק ל"ק 75 :).
הפטנט של המטען המגנטי לא משהו, ואם פותחים כל פעם את המכסה של השקע הרגיל המכסה נדפק ומאבדים את העמידות למים. אם העמידות למים לא חשובה לך אז זה שטויות.
המיקום של שקע ההטענה טיפשי, צד שמאל כמעט למעלה, צריך להוציא חוק ששקע ההטענה הוא למטה תמיד.

אני ממליץ

אומי5
21-03-16, 15:33
למען קוראים עתידיים
מסתייג מההמלצה שלי....
המכשיר נשלח היום לתיקון, שקע הטענה נדפק, GPS הפסיק לעבוד, המסך נפרד מהמקום שלו, והרמקול הרגיל עושה בעיות (צריך לדבר "על רמקול").
מאוד מאכזב למכשיר בן חצי שנה.

אעדכן אחרי התיקון אם לפחות השירות היה טוב.

GodsFather
21-03-16, 16:10
אשתי עם הz5 compact וסהכ מרוצה מאד. נקווה שלא נדע עוד צער

AvinoamNa
06-04-16, 22:08
מחייה ברשותכם את השרשור,
לאחר שנתיים עם טלפון סיני (מייזו mx4) המכשיר עייף ולא שווה את ההשקעה בתיקון.
מחפש לקנות מכשיר בגודל מלא, תקציב 1400 גג.
ראיתי lg g3 32gb ביבוא מקביל, אשמח לשמוע לשמוע המלצות ורשמים
תודה מראש

אומי5
06-04-16, 22:09
למען קוראים עתידיים
מסתייג מההמלצה שלי....
המכשיר נשלח היום לתיקון, שקע הטענה נדפק, GPS הפסיק לעבוד, המסך נפרד מהמקום שלו, והרמקול הרגיל עושה בעיות (צריך לדבר "על רמקול").
מאוד מאכזב למכשיר בן חצי שנה.

אעדכן אחרי התיקון אם לפחות השירות היה טוב.
אגב, השירות היה בהחלט בסדר וקיבלתי מהתיקון מכשיר שמרגיש חדש. נראה כמה זמן יחזיק.

Sent from my D5803 using Tapatalk

erezgur
06-04-16, 22:24
LG G3 32GB בהחלט בחירה טובה, יש לנו שניים כאלו במשפחה. אין כיום "מחלות" ידועות לדגם זה (להבדיל מ- G4), מצלמה טובה, סוללה סבירה אבל לא יותר (אבל אפשר להחליף), יציב ומהיר יחסית.

אם אתה פוזל לכיוון סינים טובים, אז בדוק את הדגמים של השיומי (Xiaomi) עם ממשק משתמש יחודי שלא כולם מתחברים אליו, אבל אפשר להתקין לאונצ'ר אחר או הדגמים החדשים של מייזו.

כל הנ"ל נמכרים בחנויות בארץ, אם לכך התכוונת, ואם אתה בקרוב באילת אתה חוסך גם את המע"מ.

polar bear
06-04-16, 22:58
G3 וא לא טלפון קטן. לאיזה בטריה אפשר להחליף? ניסית?

AvinoamNa
07-04-16, 08:38
תודה
משום מה הפחידו אותי מקניית מכשיר כזה מיבוא מקביל

לביא
07-04-16, 09:24
תגובה לא ישירה, אבל אחרים אולי מחפשים ויגיעו דרך השירשור הזה.
אייפון יצאו עם דגם שנקרא se.
גודל פיזי של אייפון 5 עם ״מנוע״ של אייפון 6s.
כנראה הרבה ביקוש, אני לא הצלחתי להשיג בחנות של אפל בבוסטון.
המוכר אמר שכנראה יגיע בהמשך השבוע, והם נחטפים מיד כשמגיעים.

erezgur
07-04-16, 09:43
G3 וא לא טלפון קטן. לאיזה בטריה אפשר להחליף? ניסית?
למרות כותרת השרשור המקורית, אבינועם שאל על LG G3 ולכך התייחסתי. לגבי האפשרות להחלפת סוללה - התכוונתי פשוט שבדגם זה אפשר בקלות להחליף סוללה, אם יש לך יותר מסוללה אחת...

משום מה הפחידו אותי מקניית מכשיר כזה מיבוא מקביל
למיטב זכרוני ואני מקווה שאיני מתבלבל - היו סוגיות הקשורות לשימוש בעברית כשפת הממשק. אם אתה עובד עם ממשק באנגלית זה פחות משמעותי (כמובן שניתן לכתוב ולקרוא בעברית). כאמור יש לנו שניים כאלו במשפחה, הוותיק מביניהם מתקרב לסיום שנה ראשונה והשני רק מספר חודשים, לא יכול להעיד על ניסיון ממושך יותר.
ישנם מספר דגמים למכשיר זה, בחר את הדגם המתאים לישראל (למיטב זכרוני D855).

amotzg
07-04-16, 14:37
אני כבר כמה חודשים עם G3 ומרוצה, הוא קצת גדול לי ליד אבל גודל מסך זה גם יתרון והוא עובד נהדר. גם בעברית.
הסוללה שלו אכן נגמרת מהר. ברשת כותבים שזה בתוכנה, אם אתה מוכן להתעסק בהתקנת רום טוב יותר הצריכה תהיה משמעותית יותר טובה.
1200 נשמע בתחתית של התחתית מחיר שאפשר להשיג אותו. תבדוק טוב שאתה לא מקבל מכשיר "מחודש" (refurbish).

אם היה לך טוב עם הסיני בטח תוכל במחיר הזה למצוא סינים יותר חזקים. כולל היתרונות והחסרונות של לקנות סיני.

-->