PDA

צפייה בגרסה מלאה : גרנד ויטרה 3 דלתות 2004 1.6

Eyals1
03-12-15, 20:20
שלום,
מבקש חוות דעת איך האוטו בשטח- האם עביר באזורים סלעיים? האם חייבים הגבהה? לאיזה טיולי שטח הוא מתאים?

regevzuki
06-12-15, 16:20
עבירות יפה מאוד, רצוי מיגון גחון , אם אתה מתכוון גם לנסוע באזורים סלעיים אז כדאי הגבהה. מתאים ל90% מטיולי השטח. כנס לקבוצה בפייסבוק ותקרא ותשמע מבעלי רכבים- https://www.facebook.com/groups/vutara/

ishc
06-12-15, 16:28
לטעמי לא נותן תמורה טובה למחירו הגבוה בשוק.
מידת צמיגים בעייתית, נמוך מאוד במקור, סרן קדימה מאלומיניום רגיש. חוץ מזה המנוע הזה קצת קטן על הרכב מה שבא לידי ביטוי בביצועים עצלים וצריכת דלק גבוהה יחסית.
למה לא ג'ימני?

asypeer
06-12-15, 17:37
איזה מחיר גבוה? 2005 נמכרים בפועל ב30-35 אלף. ג׳ימני שבור ממודלים נמוכים נמכר בסכומים האלו. מי שרוצה טיולים עד רמה בינונית ולא להתחרע ימצא את הרכב כפשרה שפויה מבחינת נוחות בכביש ופרקטיות בשטח.

Sent from my iPhone using Tapatalk

סטארגייזר
08-12-15, 10:59
בבעלותי הדגם הנ"ל (ממודל 2001) - עם הגבהה (3"), מיגון מלא, נעילה אחורית וצמיגים במידה 15/75/215 שטח מלא.
אמנם אינני נהג אגרסיבי או "מתחרע", אבל לא היה מקום אחד שרציתי להגיע אליו ולא הגעתי.
בטיולים שעשיתי במדבר יהודה היו מקומות שטרנו התקשה שם ואני עברתי יחסית בקלות (זה תלוי כמובן גם ביכולת הנהג יש לציין).
הכלי במצב הבסיסי שלו קצת מוגבל אך עם השדרוגים הנכונים הוא בעל יכולת פנטסטית לדעתי.

לגבי הסרן מאלומיניום - זאת אמנם בעיה מסוימת אבל תכלס - אם אתה לא נהג אגרסיבי זה לא יגביל אותך.

גילוי נאות - אני אמנם עוד לא מוכר את שלי (עובד על למכור נכס הרבה יותר גדול - הדירה שלי...) אך הוא יימכר בעתיד - עוד כחודשיים +- אני מעריך.

dudy
08-12-15, 20:13
בשטח הוא יותר מסביר, במיוחד אם יש הגבהה ונעילה כמו שכתב סטארגייזר.
בכביש, מרגישים בחוסר של סוסים, וחסרים די הרבה, אם אתה נוהג רגוע זה לא ממש מפריע.

לי יש אותו דגם מ 2006, רק עם מיגון, ללא נעילה (יום אחד תהיה), וללא הגבהה (המכונאי שלי מתנגד, אבל זה כבר סיפור אחר)
בכל מקרה, אני מטייל כבר כמה שנים והיו מעט מקומות עם עבירות קשה שנמנעתי מהם, כמו מדרגות גבוהות וכו׳.
בסך הכל סביר ומעלה, ואם אתה נוהג נכון אז לא תתקל הרבה בבעיות עבירות. אם תגביה ותנעל - תהנה כפליים כי הרכב גם אמין.
בהצלחה.

-->