PDA

צפייה בגרסה מלאה : נישברתי - צריך עזרה בהפיכת מצגת לוידאו והגברת סרטונים { דחוף }

polar bear
06-12-15, 10:37
אז אחרי שמאתמול אני שובר את הראש ללא הצלחה, כולל התקנת תוכנות שעושות פרצוף יפה ואז לא עושות את העבודה או מודיעות שהן מוכנות רק עבור תשלום. אני פונה לעזרת הציבור.

אנחנו צריכים להכין מצגת משפחתית מסוימת, שכוללת בתוכה גם סרטוני וידאו וגם פסקול. בעזרת AUDACITY הכנתי את הפסקול שמורכב מקטעים משלושה שירים { כולל הנמכה שלהם על פני קטעי הוידאו. את המצגת אני רוצה להפוך לוידאו על מנת "לשים" אותה ביוטיוב.

בעיות:

1. המיקרופון של המצלמה המקליטה לא משהו. וגם כאשר הנמכתי את הפסקול לא ממש שומעים מה אומרים. מצאתי תוכנה { וידאופד } שמגבירה באופן סביר, מבחינת איכות, את הסאונד בסרטון עצמו, אבל אחרי פעם אחת - דורשת תשלום ואני צריך 4. מישהו מכיר דרך? ניסיתי למצוא אפליקציה לאנדרואיד, וגם זה ללא הצחה.

2. בהפיכת המצגת לסרטון ע"י ממירים אינטרנטיים, לא יוצא שום סאונד, יש לי תכנה שהמרתי איתה בעבר em powerpoint video converter , אבל היא לא שומרת על המרווחים שקובעים בפאאורפוינט ולכן הכל מתחרבש, והסאונד של הסרטונים המוספים מתחיל כמה שניות אחרי שהוידאו התחיל לרוץ. הבנתי שבגירסה 2010 של פאורפוינט יש אפשרות לשמור כסרטון, ניסיתי אתמול להתקין , ללא הצלחה.

כל פתרון שלא עולה כסף יתקבל בברכה. וכמו שהזכרתי - גם אפליקציה לאנדרואיד שתעשה את העבודה - הולך.

תודה.

Guyz
06-12-15, 11:02
ניתן להגביר Sound levels ב Audacity:
http://www.thebest3d.com/audacity/tutorials/make-louder/audacity-tutorial-make-louder-more-volume-increased-amplitude.html

לגבי המרת PPT ל AVI.
אם אין לך Power point 2010 אז תאלץ להוריד תוכנה שנקראת Xilisoft מכאן http://www.xilisoft.com/powerpoint-to-video-converter-free.html, הגרסה החינמית תתאים לבדיקה, אבל באמת שיותר פשוט להשתמש בהמרה של PowerPoint:

Saar
06-12-15, 11:20
Windows movie maker?
חינמי וניתן לשחק עם הסאונד

amitaikl
06-12-15, 11:54
בoffice 2010 ומעלה יש אפשרות לשמור מצגת בתור קובץ סרט.
אתה מוזמן להעלות לאיזה אתר שיתוף: Google drive/one drive או כל פתרון אחר ולשלוח לי את הלינק בפרטי ואעשה זאת עבורך

אמיתי

polar bear
06-12-15, 11:58
vtה AUDACITY לא קוראת וידאו. ניסיתי להגביר איתה אבל לא בדרך הזו ולהדביק חזרה, אנסה בדרך זו יותר מאוחר.

ה Xilisoft נמנת על אחת התכנות שעושה פרצוף יפה אבל לא מספקת את הסחורה ללא תשלום, יש לה שתי אפשרויות המרה , ובחינמי מסופקת רק הפחות טובה שלא עושה את העבודה הדרושה.

לגבי PW2010 - ניסיתי להתקין מבקש סיריאל - אין לי, ולא מצאתי אחד שעובד { ניסיתי בערך 20 שונים שמצאתי ברשת } . אם למישהו יש קישור בטוח לאופיס 2010 או לPW2010 אשמח.

לגבי ה WMM יש לי את מה שמגיע עם הWIN7 , אני לא בטוח שזו אותה תכנה, ולא מצאתי תוכנה להורדה שעובדת בלי שהאנטיוירוס שלי יצעק לשמים. בתכנה שלי יש אייקום של מערבל אבל הוא "כבוי" , ניסיתי לשחק עם זה וגם להמיר את ה AVI ל WMV ול MP4 - ללא הצלחה.

תודה.

amirmoshe
06-12-15, 12:20
לא מזמן ערכתי עם אישתי סרטון בwindos movie maker. תוכנה מומלצת וקלה.

polar bear
08-12-15, 10:34
תודה, בסופו של דבר השתמשתי בפורמט פקטורי לצורך עריכת הסרטים, המובי מייקר צריך איזה מקודד שלא מצאתי, את ההגברה עשיתי בדרך שהוצעה פה, שפתרה לי עוד כמה בעיות { הפרדת סאונד מסרט, טיפול והדבקה מחדש } .

לגבי הפיכה לסרטון - השגתי מחשב עם PW10 אבל הוא גם סירב לעשות את זה, אז השגתי עוד אחד, ושם הסתבר שהתוכנה רוצה שאת הסרטים ידביקו בעזרתה ולא בעזרת תוכנה אחרת { ז"א שאם היתי מוכן לשלוח את החומר "הרגיש" אז היתי צריך לשלוח את כל החומר הנלווה } . ובא לציון גואל . יש סרט. כרגיל אני לא מביןם את עולם התוכנה המוזר שבו חברות דורשות כף על דבר שאופיס רגיל עושה.

תודה .

-->