PDA

צפייה בגרסה מלאה : צביעה אלקטרוסטטית של באגי בגוון Candy Appla Green

Porsche_Dude
10-12-15, 15:16
שלום לכולם.. שנים לא הייתי פה בפורום... :)

לאחרונה השתחררתי והתפנה לי קצת זמן לסיים את הפרויקט שהתחלתי בתיכון. אני רוצה לצבוע את שלדת הבאגי שלי בצבע candy apple green, אבל זה צבע שלא מופיע ברשימת הצבעים הסטנדרטית.
היכן אני יכול להשיג צבע כזה וכמה זה עלול לעלות?

בנוסף, הייתי שמח לשמוע מבעלי הניסיון כמה בערך אמור לעלות ניקוי חול וצביעה לבאגי כמו שלי(sidewinder), ואם יש לכם המלצות למקומות כאלה באזור המרכז-דרום אני אשמח. (לא כולל חצם- חייל משוחרר אנוכי והפרוטה לא מצויה בכיסי:D)

תודה רבה..

lizard
10-12-15, 15:22
אתה צריך ללכת עם הגוון למקומות שצובעים ולמצוא את הצבע הכי מתאים או לצבוע לבד. בקשר לניקוי חול, אם אתה רוצה, אני יכול להשכיר לך, אצלי, את המכונת ניקוי חול רטוב שיש לי. תצטרך להביא דלק, באלת חול (זה אוכל חול כמו כלום) וכמובן תשלום לפי שעה. אני אסתפק ב125 שח לשעה. אני מעריך שיקח בין 3-4 שעות. אתה תוכל גם לצבןע אצלי אבל אין לי תנור צבע. הכי טוב זה אחרי ניקוי חול לקחת לצבעי רכב.

asypeer
10-12-15, 15:35
www.powdercoat.co.il

Sent from my iPhone using Tapatalk

Porsche_Dude
10-12-15, 15:48
אהלן, תודה על התגובות המהירות.

מיכאל תודה על ההצעה אבל אין לי ניסיון בעבודה כזאת וגם בעיה של ניידות עם עגלה ככה שאני מעדיף מקום אחד בו אוכל לעשות את הכל.

asypeer (http://www.jeepolog.com/forums/member.php/12998-asypeer), דיברתי איתם והתנור שלהם לא גדול מספיק, הם צובעים כרגע אך ורק שלדות אופנועים.

asypeer
10-12-15, 15:49
תבדוק אפשרות לרכוש מהם רק את הצבע, זה לא משהו סטנדרטי.
לדוד שלי יש בית מלאכה לצביעה באבקה ביפו, אני לא יודע איך הוא עם צבעים אקזוטיים אבל שווה לברר:
חפש חיים לוי צביעת מתכת ביוסף הצדיק, תבקש את מושיק.
יש אפילו אתר (http://www.haimlevi.co.il/%D7%A6%D7%91%D7%99%D7%A2%D7%AA-%D7%9E%D7%AA%D7%9B%D7%95%D7%AA)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Porsche_Dude
10-12-15, 16:11
תודה, אני אברר איתם..

עוד שאלה אם אנחנו כבר פה- האם לא עדיף לי לצבוע בצבע נוזלי? הצבע הזה זמין והוא לא כלכך נדיר בצבע נוזלי כמו בצביעה באבקה...

lizard
10-12-15, 16:41
לא צריך נסיון. זה כמו שטיפה בגרניק רק בתוספת חול.
בכל מקרה, אני צובע בלוד ויש לו שם גם ניקוי חול. תצלם את החלקים שאתה רוצה לצבוע ותלך אליו להצעת מחיר

נמרוד
10-12-15, 17:24
תודה, אני אברר איתם..

עוד שאלה אם אנחנו כבר פה- האם לא עדיף לי לצבוע בצבע נוזלי? הצבע הזה זמין והוא לא כלכך נדיר בצבע נוזלי כמו בצביעה באבקה...

אתה יכול לעשות מה שרוב האנשים עושים כשצריך לצבוע משהו מברזל חלוד. משייפים/משחיזים הכי טוב שאפשר עם דיסק וניירות לטש. מורחים ממיר חלודה ו/או צבע יסוד. וצובעים עם מברשת או כמה בקבוקי ספריי צבע לטעמך. איכות התוצאה הסופית תלויה במידת ההשקעה שלך. צריך לזכור על מה מדובר.

ellad2006
10-12-15, 19:19
אם אפשר אגיד כמה מילים

גם אני ראיתי סגנונות צבע CANDY אתה צריך להבין זה לא רק הצבע זה גם הצביעה מה הכוונה

הצביעה מתבצעת בשלבים
יסוד
כסוף
ולאחר מכן הצבע

לכן יש צורך לדעת איך לצבוע
חפש ב יוטיוב יש שם הסברים מפורטים..

אלעד

six 4 life
10-12-15, 20:02
תעשה צבע באבקה, שום דבר אחר לא יעבוד לאורך זמן על באגי כזו בצורה מספקת.
אתה יכול למצוא עסק לצביעה באבקה שמוכן לצבוע עם צבע שתביא (אין סיבה שלא יסכימו) ולייבא לעצמך את האבקה הספיציפית לצבע שאתה רוצה.
בעולם הצבעים באבקה נכון להיום אין משהו שלא קיים כולל צבעי קנדי כולל צבעים זוהרים כולל לקה באבקה, הכל. רק תבחר.
אם אתה לא מסתדר עם חיפוש או הזמנה מחו"ל אתה יכול לדבר עם גל מCPC (הבחור שדיברת איתו שעושה רק אופנועים וטרקטורונים) ולשאול אם הוא מוכן למכור לך את האבקה שאתה רוצה. יש לו מבחר גדול ואם אין לו הוא יכול להזמין לך.

asafk
10-12-15, 23:33
יש בת״א ניקוי חול במחירים הוגנים ליד גשר מעריב. אני לא בטוח מאיפה נכנסים בימים אלו כי הכניסה לרחוב חסומה, אבל אם תרצה אני אבדוק.

צביעה באבקה - יעקבי באזור התעשיה החדש בראשון עשה עבורי כמה עבודות ברמה טובה ומחיר הוגן.

אסף.

Porsche_Dude
12-12-15, 21:39
תודה רבה על העזרה..

Porsche_Dude
22-02-16, 16:37
שלום לכולם- אני מקפיץ את הנושא:
לא הצלחתי למצוא עד כה מישהו שמוכן לצבוע את הבאגי... באפלון לא מוכנים לשמוע על צבע שלא בגווני RAL סטנדרטי וגם לא מוכנים לעשות יותר מדי מאמץ.. המצבעה ביפו שהמליצו פה למעלה- התנור לא מספיק גדול.

האם מישהו יכול להפנות אותי למקום שכן מבצע דברים כאלה?

יש לציין שדיברתי עם לירן מCUSTOM POWDER COAT והוא ממש אחלה בחור, אבל לצערי התנור שלו מתאים רק לאופנועים.

asafk
27-02-16, 23:58
אם אתה מוכן להצפין - גוונים, בעכו.

אסף.

boaz avrahami
28-02-16, 00:36
גוונים בעכו עובדים יפה אבל מנסיוני לפני כמה שנים הם עובדים רק עם RAL

Porsche_Dude
28-02-16, 00:52
אין לי אפשרות להגיע עד עכו.. אבל תודה

-->