PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיול באיזור שדה בוקר/ערד

ישי
11-12-15, 11:42
שלום, אשמח לעזרה בתכנון טיול ליום וחצי באזור שדה בוקר
(גם איזור ערד בא בחשבון)
הכוונה להגיע ברביעי בשכות הערב המאוחרות לנק' לינה כלשהי (אשמח להמלצה) ובבוקר להמשיך משם לטיול עד הערב
צין?
גבים כלשהם?
נחש צמא?

הרכבים המשתתפים:
פג'רו 99 ארוך ממוגן מוגבה
RZR
מאזדה B2500 סטנדרטי
XV לא ממוגן לא מוגבה (לא בטוח יצטרף עקב ריבוי רכבים)
כ7 משתתפים במגון גילאים (זקן השבט בן 66 אז קצת התחשבות)

אשמח לעזרה בהקדם האפשרי (זקן השבט לחוץ)
תודה!

ישי

בלייד
11-12-15, 12:44
היי ישי

לגבי לינה באזור שדה בוקר יש מספר אופציות ראויות בעיני. האחת היא לרדת את הסרפנטינות של המדרשה ואז יש את החניון לילה המוכרז ממש בכניסה. אופציה נוספת וזאת בהנחה שמגיעים מוקדם (שעות האחר צהריים המאוחרות) ניתן להכנס לכיוון עין עקב ולישון בחניון לילה הסמוך לו. בבוקר הייתי ממליץ על הליכה רגלית קצרה לכיון עין עקב. תמיד יפה אבל יהיה קצת קר לטבול. חזרה ואז ניתן לסוע בבקעת צין. למיטב ידיעתי בפעם האחרונה שהייתי בעין אום תינה הוא יבש לחלוטין (הייתי ביולי והבנתי שהוא עדיין יבש פה מהאתר..) לא הייתי מוותר על ביקור בגב זרחן. תמיד יפה לקפה. לצאת חזרה ניתן דרך מפעלי אורון שזו נסיעה די סתמית או דרך נחל צין. בכול מקרה לדעתי לא אמורה להיות בעיה לאף אחד מהרכבים שציינת (אולי רק הXV בנקודות מסויימות אבל בנסיעה מדודה ושקולה לא אמור להוות מכשול) בכול מקרה כך בחשבון קור עז!! כמו כן אם מתוכנן גשם לא הייתי נכנס לאזור. יש פירוט מעולה של האזור הזה בעמוד-ענן.

תהנה, בלייד

ישי
14-12-15, 12:59
כנראה שנלך על הסרפנטינות, משם בבוקר לכיוון עין עקב ולגב זרחן. השאלה שלי מאיפה כדאי להמשיך לשם (אנחנו כנראה נשאיר עגלה לרייזר בשדה בוקר ונאלץ לחזור לקחת אותה) והאם למישהוא יש קובץ של המסלול...
תודה מראש...
ישי

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

-->